Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-29, 21:08   

Cytat:

Na pewno jest bardziej optymistyczna


otóż to... chociaż ostatnimi czasy pogoda niezbyt dopisuje i nad tą cienką kurtkę to się można zastanawiać ;)
_________________
:)
 

katarinka

User


Do³±czy³: 27 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 11:39   

Właśnie, właśnie ostatnio lane poniedziałki były koszmarne. Zamiast zabawy na dworze było polewanie się wodą w domu, bo deszcz padał. Oby w tym roku było inaczej. Mam tylko nadzieję, że ludzi zaprzestaną tych głupich żartów, typu wlewanie wiader wody przez drzwi autobusu.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 16:29   

zawsze będzie można się śnieżkami porzucam :-D w końcu jakby nie patrzeć to też woda :-D
_________________
:)
 

annie_93  

Wymiatacz

mała cholera^^



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 17 Lut 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-03-30, 16:39   

Osobiście wole Boże Narodzenie, ale Wielkanoc też jest ważnym świętem. Spotykamy się całą rodziną, wszyscy są uśmiechnięci i życzliwi. Koszyczek, o który zawsze walczą moje siostry kto niesie do kościoła, a ja jestem przerażona, że ta cała kiełbaska, jajeczko itd. wyląduje na ziemi, zajączki, malowanie pisanek, Lany Poniedziałek, to ma coś w sobie. :-)
_________________
Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2009-03-31, 16:59   

dla mnie święta Wielkanocne mają większą wartość jeśli mogę tak powiedzieć. W Kościele to również ważniejsze święto. Uwielbiam magię tych świąt, ja wszystko budzi sie do życia, wszystko takie świeże, nowe... super.
A jak u Was z tradycjami świątecznymi, chodzi mi czy macie coś takiego jak "zajączek". słyszałam, że w niektórych miejscach polski tak jak pod choinkę robi się również prezenty na wielkanoc.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

katarinka

User


Do³±czy³: 27 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 15:40   

¦nieżkami!!!!! Oby nie. Jeśli pójdzie tak dalej, to ¦więta będą słoneczne, a przynajmniej ciepłe.
Też słyszałam o opcji prezentów na Wielkanoc, ale myślę, że na dłuższą metę to by nie przeszło. Chociaż, jeszcze zależy jak podejdziemy do kwestii prezentów. Ja na przykład zrobiłam sobie dziś własnego wielkanocnego kurczaka. http://wielkanocnykurczak...2/?src01=00a76, fajny jest!!

A tak BTW, naprawdę jeszcze 79 dni do wakacji?? Mało się wydaje, super. Tylko najpierw trzeba będzie się obronić. :-)
 

werkaa

Wymiatacz



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 16:28   

Marcheline napisa³/a:

A Triduum Paschalne - <3


Wyjęłaś mi to z ust :-) . Ja najbardziej lubię obchody Wielkiej Soboty- są takie magiczne :-D . A po kościele wraca się do domciu, idzie się spać a rano już są ¦więta :mrgreen:
_________________
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

http://wielkanocnykurczak...70/?src01=00a76
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-02, 22:59   

Właśnie to jest to co mnie wkurza w tym okresie czasu (bo nie mogę powiedzieć w ¦więcie Zmartwychwstania bo to do tego nie należy), a mianowicie komercjalizacja kolejnego religijnego wydarzenia. Już św. Mikołaja i św. Walentego po raz powtórnie umęczyli i dokonano aborcji religijnego charakteru ¦wiąt Narodzenia Pańskiego a teraz jeszcze to... Nie wiem czy w mediach (nie we wszystkich jest taki problem na szczęście) nie znają granic żadnego dobrego smaku... Wszędzie kurczaczki, zajączki, śmigusy dyngusy, kolorowe jajka... A gdzie sens :?:
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-03, 16:23   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Wszędzie kurczaczki, zajączki, śmigusy dyngusy, kolorowe jajka... A gdzie sens


dawno, dawno temu, hen hen daleko stąd... był. teraz, to już tylko chyba jest dlatego obchodzone, bo zawsze tak było i bo zarobić na tym można.
pięknie brzmiące spotkania z rodziną, wspólne wyprawy do kościoła.
nigdy tego nie miałam i dlatego te święta są jak każdy inny dzień w roku, tylko że inni bardziej huczą swą świętością na boki.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 20:31   

Wolę Boże Narodzenie, ale Wielkanoc też może być fajna. Dl;a mnie przede wszystkim jest czasem, kiedy zmartwychwstał Chrystus i to jest dla mnie najważniejsze. Dlaczego ją jeszcze lubię? Bo właśnie wtedy poznałam Go. I fajnie jest iść z koszyczkiem do kościoła i czasem być trochę mokrym ;) .
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-11, 22:55   

Jeśli mam wobec Boga jakiś akt modlitwy, nigdy nie od święta. Nie kocham Boga mniej niż jutro, więcej niż wczoraj.
Wielkanoc to rytuał kościoła katolickiego. Nie mój.
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com