Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 20:49   Â¦wiÄ™ta

Lubicie świeta ?
bo ja tak .. ;D wolne , sylwek i te spr. :D
chodziasz jakos nie lubie dzielic sie opłatkiem bo nie wiem co zyczyc :-o :mrgreen: i karpia nie lubie .. ;p
a wy ?? jest cos czego nie lubicie w sieta ?
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 20:59   

Teoretycznie lubiÄ™,
spotkanie rodzinne, miło spędzony czas...
Ale, często brakuje mi tego "świątecznego nastroju" i święta robią się męczące...
A dzielenie się opłatkiem jest pozytywne, tylko że im więcej osób tym gorzej xD

A właśnie, kto z was chodzi na pasterkę? :hyhy:
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:03   

ja nie chodze a ty kaRolka ?
chodzisz :hyhy: :hyhy:
jak moj Bro .. sie wybral to sie wracac musial bo juz miejsca nie bylo
w kosciele :mrgreen: :mrgreen: :-P
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:11   

misia93, Nie chodzÄ™, bo zawsze usypiam, przed 24.00 :D
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:39   

a no to witaj w klubie ;D ja tez ;Pp
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:58   

to jesteÅ› moim idolem.

na pasterkę nie chodzę, bo idę spać. nikt z mijej rodziny raczej nie chodzi.
potraw 12 nie ma, z faktu, iż nie ma kto tego zjeść. A tydzień po świętach nadal wpychać w siebie pierogi... średnio.
¦więta są piękne, że spotkać się można ze wszystkimi. z daszych zakątków kraju, spotkać przy jednym stole,
opłatkiem dzielić się z rodziną lubię.
Klasowo, jak jutro, nie bardzo, nie wiem, czego komu życzyć.
"Wesołych świąt: jest bardzo pospolite i w moim pojęciu, takie na odczep się.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:59   

twojastara xd napisa³/a:

pierogiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! ja czekam na swieta tylko dla pierogow w ogole stara mi skarpety pod choinke kupuje to ja jej te skarpety w ryja wkaldam a jak mi daja kase to biore


Vialink, pomocy...
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-12-20, 09:48   

L. napisa³/a:

twojastara xd napisa³/a:

pierogiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! ja czekam na swieta tylko dla pierogow w ogole stara mi skarpety pod choinke kupuje to ja jej te skarpety w ryja wkaldam a jak mi daja kase to biore


Vialink, pomocy...



Użytkownik "twojastara xd" został już usunięty z forum.

Co do świąt... lubię. :-) Lubię, dlatego że możemy spotkać się z całą rodziną i wspólnie spędzić kilka dni. Dodatkowo mamy trochę odpoczynku od szkoły :mrgreen: .
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-20, 20:07   

a co do szkoly to fakt ;D
a lubicie spiewac kolędy ;Dd
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-12-20, 22:14   

misia93 napisa³/a:

a co do szkoly to fakt ;D
a lubicie spiewac kolędy ;Dd


Nie;D:D:):D;D
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-20, 22:44   

Cytat:

a lubicie spiewac kolędy ;Dd


śpiewanie kolęd mi się źle kojarzy :x :zalamany:
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-21, 00:14   

L., pomógłbym .. ale niestety mnie nie było.

Ale lipek czuwał ;-)

Swoją drogą miło, że o mnie pomyślałaś. :-)


Co do świąt ... wydaje mi się, że lubię. Już nie chodzi o to wolne, że nie chodzę do szkoły ..
Ale myślę, że to szczególny czas, ten klimat, wigilia ... może nie jest tak ciekawie jak dorośli zaczną gadać o wszystkim (i o niczym) ... ale jednak jest się razem. Wspólne spożywanie tych tradycyjnych potraw u babci w domu... Prawie całą rodziną ... Miejsce dla niespodziewanego gościa.

Pamiętam jak byłem mały, zawsze stałem przy oknie, za firanką i choinką... szukałem pierwszej gwiazdki ... potem dzielenie się opłatkiem (choć czasem. nie wiadomo co powiedzieć).

Raz podobno dałem psu dziadka opłatek, co jak stwierdziłem "chciałem z nim pogadać".


Prezenty ... kiedyś rodzice zawsze robili mi to tak, że choćbym nie chciał wierzyłem w tą gwiazdkę. Na początek kazali sprawdzić czy nic nie ma pod choinką - nie było. Zawsze mnie czymś zajęli i tu nagle nie wiadomo skąd prezenty pod choinką .. i wooow jak to się stało.

Pamiętam jak raz przed modlitwą sprawdziłem i nic nie było, uklękliśmy do modlitwy potem wstajemy patrze a pod choinką (chyba) samochód sterowany.
W tedy byłem na 100% przekonany, że ami ojciec ani matka się nie ruszyli ... i w sumie do tej pory nie wiem jak oni to zrobili, że nie zauważyłem :-D

We mnie chciano jak najdłużej podtrzymać wiarę w mikołaja, gwiazdkę itd ... no ale jak to każdy dzieciak, nie dałem się ;-)

hmm .. o czymś zapomniałem?

Tak, lubię święta.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-21, 01:14   

vialink napisa³/a:

Prezenty ... kiedyś rodzice zawsze robili mi to tak, że choćbym nie chciał wierzyłem w tą gwiazdkę. Na początek kazali sprawdzić czy nic nie ma pod choinką - nie było. Zawsze mnie czymś zajęli i tu nagle nie wiadomo skąd prezenty pod choinką .. i wooow jak to się stało.


Heh, też tak zawsze robimy dzieciakom, pamiętam też jak mi tak robili, tylko ja mam duży dom i to wygląda tak że "nie ma nic... o to chodzmy sprawdzić na górze pod choinką" w tym momencie na dole coś dajemy, dzieciaki rozczarowane idą do innego pokoju, to my za nimi, i potem oni lecą znów na dół a tam już jest....:D



Oczywiście w każdym pokoju muszą mieć chwile na wpatrywanie do okna w celu wypatrzenia czegoś, znaku itd;D

vialink napisa³/a:

We mnie chciano jak najdłużej podtrzymać wiarę w mikołaja, gwiazdkę itd ... no ale jak to każdy dzieciak, nie dałem się ;-)


Jakoś u mnie tego nie ma, i dobrze, nie podtrzymuje się tej wiary na siłę, ale jak ktoś po prostu wie że jednak to pic, to ma nie mówić nic takiego młodszym a udawać by po prostu nie psuć frajdy młodszym, i tak od zawsze jest.
Ciekawe jak bd z moją sis, która za niedługo pewnie wyczai że to pic... mam nadzieje że szymkowi i fabianowi nie wygada nic głupiego... :mrgreen: :mrgreen:

Fajna taka tradycja, tego "kłamstwa", idzie przyjemność dzieciaczką dać;D
_________________
JakbyNikt LoVV
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-21, 01:19   

dadexix napisa³/a:

Jakoś u mnie tego nie ma, i dobrze, nie podtrzymuje się tej wiary na siłę,



Hmm .. może i źle sformułowałem zdanie. Oczywiście zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią...
Chodziło mi właśnie o to co opisałeś, o frajdę, o to aby za szybko nie odbierać tego "dzieciństwa" - wiary w Mikołaja, gwiazdkę itd ...

Mam siostrę, i też teraz zawsze się tak robi, aby nie zauważyła jak to jest, aby myślała, że to jednak coś "magicznego" ;-)
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-21, 10:20   

slow napisa³/a:

¦więta kocham :) za choinkę , za bliskich i za wiele różnych wspomnień z dzieciństwa



z tym sie zgodze .. choinka to podstawa świąt moim zdaniem i lubie ją ubierac ;D
chodziasz rok temu sie pokaleczyłam przez igły ;/
ale jakos sie przezylo ;d a wspomnienia sÄ… zawsze mile ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com