Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

sky816  

User

Wysłany: 2019-02-09, 20:57   Wiosna

Drodzy forumowicze, chciałabym się dowiedzieć, co sądzicie o nowej partii "Wiosna"?

sky

Matt19

User

Wysłany: 2019-02-09, 21:25   

Śmiech na sali. Bajeczki dla dzieci. Obiecanki cacanki XDD moge obalić każdy ich postulat kilkoma argumentami. Szczerze to nie wierze :mrgreen:

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2019-02-10, 11:19   

Wygląda na to, że wreszcie mamy w Polsce prawdziwą partię liberalną, a może i centrolewicę. Moim zdaniem mają ogromny potencjał, żeby odebrać elektorat Platformie, SLD, Razem, Zielonym i być może nawet PiSowi. Trzymam kciuki, bo żadna inna partia mająca szansę na zadowalający wynik nie pokrywa się z moimi poglądami.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

acoo123  

Mega wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2019-02-10, 18:31   

Prawdopodobnie PO zejdzie na pozycje 3 bo matki które są za aborcją będą za nim murem stały.Facet z tymi kopalniami przegiął no ale co zrobić.
PO aktualnie prosi Biedronia na kolanach by złączyli siły.Biedroń mądrzejszy pokazuje im fuck u.W sumie dobrze że są jakaś świeżość jest będzie się z kogo śmiać jak będzie okazja.Jeżeli nadal będą takie genialne pomysły jak likwidacja kopalń do 35 roku no to będzie beczka śmiechu.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2019-02-15, 15:20   

Mają mój głos. Lubię tego gościa. już mnie nawet nie interesuje co te wszystkie partie obiecują ale Biedroń ma mój kredyt zaufania.
Wiadomo, że nie ma złotego środka ale jest mniejsze zło.
Ma poczucie humoru i dystans do siebie a to już bardzo wiele zdradza o człowieku.
I jestem za legalną aborcją.

Biały diabeł  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2019-02-16, 17:34   

metalmummy napisał/a:

Mają mój głos. Lubię tego gościa. już mnie nawet nie interesuje co te wszystkie partie obiecują ale Biedroń ma mój kredyt zaufania.
Wiadomo, że nie ma złotego środka ale jest mniejsze zło.
Ma poczucie humoru i dystans do siebie a to już bardzo wiele zdradza o człowieku.
I jestem za legalną aborcją.

serio chcesz na niego głosować? https://youtu.be/csRaWUuTJkY

[ Dodano: 2019-02-16, 17:42 ]
metalmummy nie spodziewałem się tego po tobie jak mozna glsowac na zboczenca co dla kasy i kariery robi coraz większe świństwa. bleeeeere zaraz się porzygam. Już cie nie lubię.

Straho  

Pogromca postów

Imię: Jacław

Wysłany: 2019-02-20, 10:54   

Mam dobre zdanie, zagłosuję na Biedronia.

Biały diabeł  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2019-02-20, 22:38   

Straho napisał/a:

Mam dobre zdanie, zagłosuję na Biedronia.

wal się!

zent

User

Wysłany: Dzisiaj 6:55   

Jeżeli chodzi o kwestie śwatopoglądowe, to oczywiście popieram. Jeżeli chodzi o kwestie socjalne i pomysł na gospodarkę, to nie popieram. Trzeba zrobić sobie rachunek sumienia, która partia najbardziej odpowiada moim poglądam i aktualnie będzie to Robert Gwiazdowski, który nie chce ruszyć kwestii światopoglądowych i to mi się podoba - tzn akceptuję to bo w PL nie da się inaczej. Ale za to ma ciekawy pomysł na gospodarkę.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com