Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Czarna Iluzja  

Nowy

Czarna Iluzja


ImiÄ™: Amelia

Wiek: 22

Doł±czyła: 03 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-01-03, 17:05   Witajcie! Tu Amelia!

Mam na imię Amelia i mam 16 lat. W sumie zajrzałam tu z ciekawości, bo bardzo ciekawskie ze mnie stworzenie :luka: czym często wszystkich denerwuję, ale nie tylko tym. Podobno jest ze mnie okropny "złośliwiec". Poza tym mówią, że jestem trochę stuknięta, z czego całkowicie zdaję sobie sprawę :mrgreen: To tyle, jeśli chodzi o mnie. Cieszę się, że mogłam zaszczycić to forum moją niezwykle skromną osobą :oczami:
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2018-01-03, 17:26   

Witaj :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-01-03, 19:30   

Tak, jesteśmy zaszczyceni! ;)
Wiesz, co oznacza Twoje imiÄ™?

Witaj!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BiaĹ‚y diabeĹ‚  

Pogromca postĂłw



Wiek: 29

Doł±czył: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wysłany: 2018-01-03, 19:35   

Amelia jest zarazem rozwaĹĽna i romantyczna. To bardzo twĂłrcza oraz odpowiedzialna kobieta. Potrafi zrealizować swe najĹ›mielsze marzenia, a w pracy ceniona jest za wnikliwość. DziÄ™ki pochwaĹ‚om i sukcesom rozkwita, mobilizujÄ…c siÄ™ do dalszego rozwoju. W jej ĹĽyciu waĹĽne miejsce zajmujÄ… kariera oraz dalekie podróże. Amelia jest lubiana, subtelna i taktowna. Posiada dar szybkiego podejmowania trafnych decyzji i niezwykle precyzyjnego dziaĹ‚ania. Nie znosi monotonii oraz nudy. Nigdy nie narzeka i nie ulega zwÄ…tpieniu. Marzy natomiast o wielkiej miĹ‚oĹ›ci po grĂłb, chociaĹĽ nie stroni od przygĂłd i gorÄ…cych romansĂłw – bardzo trudno jej siÄ™ ustatkować. ZaĹ‚oĹĽenie rodziny nieustannie odkĹ‚ada w czasie.
Pochodzenie imienia Amelia

Imię Amelia pochodzi z języka staroniemieckiego i oznacza pracowitą gospodynię lub dzielną obrończynię ogniska domowego.


szkoda ze na najciekawsze pytanie tu nie odpowiedzieli :D
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-01-03, 20:47   

Siema :).
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-01-03, 21:16   

Siemanko :)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com