Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Kesjadroz  

Nowy

Szczurza_Mamba

Imię: Wandzia

Wysłany: 2020-05-18, 20:17   Witam serdecznie :-D

Oczywiście, nie przedstawię wprost w opisie moich niektórych postrzegań na temat ścieżki, którą się zamierzam kierować w dalszym funkcjonowaniu (niekoniecznie w społeczeństwie, ale oczywiście jeśli nadarzy się dyskusja, wykorzystam całkowitą bezpośredniość, która praktycznie wcale nie łączy się z moim odzwierciedleniem wśród osobistej rozmowy z innymi, natomiast zachowuję pewne własne nawyki) ale przyznam, że nie przychodzę tu z powodu czystej samotności (która zupełnie nie łączy się z moją naturą) ale z chęci poczucia rozrywki rozmawiając z interesującymi ludźmi, których niestety w moim otoczeniu nie ma. Wierzę, natomiast, że interesujący opis przyciągnie do siebie interesujących ludzi. Mam nadzieję, że wśród nich znajdzie się osoba z mechanizmem myślenia ogromnie podobnym do mojego lub ewentualnie osoba z którą można (serdecznie :-D ) podyskutować na tematy bliskie mojemu indywidualistycznemu sercu (oczywiście biorąc pod uwagę rozbieżność zdań). Jakie? Cóż, powyższa część opisu wyraźnie przecież wskazuje na jakie :-P . Oczywiście, posiadam zdecydowanie szerszy zasięg rzeczy, które mam do powiedzenia (włącznie z odpowiednią do motywu wypowiedzi ilości podkreśleń i ozdobników :-P ), ale z jasnych powodów nie wyczerpię w tym opisie mojej słownej artylerii, która, oczywiście, składa się głównie z dobrych argumentów :cool: (dotyczą one tych konkretnych tematów do dyskusji, o których mowa była wcześniej) ale również czegoś o czym wspomniałam już na początku tego zdania (nie będę przecież się powtarzać :-D ). Wybaczcie to przeogromne nasycenie wysokim ego tego wpisu :-D . Muszę dopowiedzieć, że mam 14 lat.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com