Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tooly  

User

Tooly


ImiÄ™: Tooly

Do³±czy³a: 23 Lut 2019

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2019-02-23, 21:31   Witam

Hej,
Uważam się za zwyczajną nastolatkę, ale większość moich znajomych i rodziny nigdy by mnie tak nie nazwała. Jestem połączeniem wielu osobowości, przeciwieństw i zainteresowań, m.in. lubię anime, literaturę (zarówno czytać, jak i pisać), wolontariat, astronomię, historię, parę gier, koty, muzykę, ale najbardziej ciekawi mnie psychologia. Przeszłam przez wiele nieprzyjemnych sytuacji, pochodzę z "niepełnej" rodziny i doskonale wiem, jak łatwo się pogubić. Dlatego też, chciałabym przede wszystkim nawiązać różne relacje z różnymi osobami, poznać się, może zaprzyjaźnić, a, kto wie, może nawet w jakiś sposób pomóc. Jestem chętna do rozmowy i mam nadzieję, że udało mi się zaprosić chociaż kilka osób do nawiązania ze mną kontaktu ;)
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 21:38   

Hej!
Ja również jestem połączeniem przeciwieństw, także lubię literaturę, wolontariat, historię, koty i psychologię, też jestem z niepełnej rodziny i chętnie Cię poznam ^^
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-02-23, 21:44   

Miło cię poznać :-)
Ciekawe masz zainteresowania. Najbardziej moją uwagę przykuła psychologia. Możesz coś więcej o tym opowiedzieć :-) ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:23   

Hejooo :)
Jeśli będziesz chciała z kimś pogadać to pisz do mnie czy to nawet na shoutboxie ;)
 

Darkstar

Nowy


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:35   

Mnie tez lekko zaciekawiłeś. Ale nie za bardzo. Po opisie świadczy o tym, że jesteś fantastycznym człowiekiem bądź sobą i tyle
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2019-02-24, 09:52   

Cześć,
miło Cię poznać, baw się dobrze na forum.
Również interesuję się psychologią ale też seksuologią, ginekologią i położnictwem, lubię czytać a jeszcze bardziej posiadać książki :hyhy: Rysuję portrety ołówkiem. Jestem tech vetem.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

MrMrsSok  

User

DebiutujÄ…cy pisarz



ImiÄ™: Zuza

Wiek: 27

Do³±czy³a: 25 Sie 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2019-02-24, 12:08   

Hej hej :D
W związku z tym, że również piszę, bardzo chętnie przeczytałabym coś od Ciebie (bo widać, że masz bardzo ciekawą osobowość ^^). Pochwal się kiedyś czymś :D No i witaj na forum :P
_________________
"Zmrużyłem podejrzliwie oczy. Ten dziadzio coś kombinował. Jakoś ciężko było mi uwierzyć w jego bezinteresowne zachowanie, a wygląd zapuszczonego Świętego Mikołaja na pewno mu nie pomagał."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com