Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

modernman

User

Wysłany: 2019-01-09, 12:48   

Aby otworzyć własną działalność trzeba być kreatywnym. Ja wiele lat spędziłem za granicą i przekonałem się, że wielu polaków zarabia w Niemczech, jednak później nie potrafią się rozliczyć z podatków. Wróciłem do kraju, otworzyłem własną firmę i teraz podatek z niemiec to dla mnie żaden problem. Rozpoczynałem od pomocy znajomym, później od polecenia do polecenia uzbierała mi się duża baza klientów. Jest to świetny pomysł na biznes, ale zawsze trzeba być na bieżąco z prawem.

ewelina56

User

Wysłany: 2019-01-10, 13:28   

W prowadzeniu własnej firmy bardzo pomaga oprogramowanie do faktur, które pozwala zapisywać wszystkie dane klientów oraz wykonane usługi. Ważne jest również, aby nie było ono zbyt skomplikowane, aby każdy mógł sobie z nim poradzić. Ja jestem jeszcze na etapie poszukiwać, polecicie coś?

wisienka22

User

Wysłany: 2019-01-10, 17:13   

Trzeba byc kreatywnym. Trzeba też mieć odpowiedni budżet do prowadzenia własnego biznesu, mieć jakis pomysł, by po prostu rozwinąc skrzydła. Trzeba też wiedzieć jak własną firme rozpromować w internecie. mi bardzo pomogła agencja interaktywna Proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl. Ogromne doświadczenie i przede wszystkim pełen profesjonalizm prowadzących projekty.

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: Wczoraj 21:56   

ewelina56 napisał/a:

W prowadzeniu własnej firmy bardzo pomaga oprogramowanie do faktur, które pozwala zapisywać wszystkie dane klientów oraz wykonane usługi. Ważne jest również, aby nie było ono zbyt skomplikowane, aby każdy mógł sobie z nim poradzić. Ja jestem jeszcze na etapie poszukiwać, polecicie coś?

Aktualnie korzystam z chmury faktur, bardzo mi się ta platforma spodobała, wygodnie się teraz trzyma wszystko w jednym miejscu, mam poczuciem że mam teraz większy porządek i jestem bardziej na bieżąco z finansami.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com