Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kubsig

User


Doł±czył: 21 Cze 2013

   

Wysłany: 2013-06-21, 14:26   WĹ‚osy na klatce i brzuchu

Witam , mam 16 lat no i moim zdaniem dosc duze owlosienie. Przeszkadza mi gdy np w miejscu publicznym mam rozpiac koszule czy gdzies. Czuje sie wtedy nie swojo no i nie daje rade. Chcialbym sie spytac czy mozna je przycinac np nozyczkami , czy juz jest lepsze golenie maszynka elektryczna co jakis czas (jesli tak co ile). Niestety takie owlosienie dla dziewczyn w moim wieku raczej nie odpowiada, niby mam dziewczyne ktora to akcpetuje ale chcialbym tez sie pokazac tak z nia przy innych a nie tylko w domu lub gdy jestesmy sami. Chyba sami rozumiecie
 

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Doł±czył: 02 Maj 2013

   

Wysłany: 2013-06-21, 17:08   

Też to mam np. na rękach ale nie przejmuj się,taki już wiek :-)
Niektórzy wg nie mają owłosienia np. mój kolega ma 150cm ma 16 lat i nie ma owłosienia :-o
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Doł±czył: 23 Lut 2009

   

Wysłany: 2013-06-21, 17:08   

Nic z tym nie zrobisz. Takie geny juz. Teoretycznie mozesz pozbywac sie tego owlosienia, ale ono i tak bedzie bardzo szybko odrastac. Dlatego najlepiej to zrobisz po prostu je akceptujac.
_________________
„ZdolnoĹ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to juĹĽ twĂłj problem
ÂŻe podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

banasiatko  

Wymiatacz

Y.O.L.O.



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 30

Doł±czyła: 13 Cze 2013

   

Wysłany: 2013-06-21, 18:59   

Włosy na klacie są seksowne ;) Oczywiście nie do przesady. Zaakceptuj siebie z włosami, bo golenie ich nic nie pomoże. I tak odrosną. ;)
_________________
http://poza-brzuszkiem.blogspot.com
 

Zatorland_pl  

Stały User


Doł±czył: 18 Gru 2012

   

Wysłany: 2013-06-25, 13:14   

Racja,w tym wieku to dojrzewanie i układ genetyczny. Akurat u Ciebie występuje większe owłosienie,a inni w ogóle go nie mają. Na razie nie decyduj się na żadną depilację,pamiętaj że takie owłosienie może być również Twoim atutem.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com