Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2013-03-05, 21:17   

To nie znaczy, że te się golą :) masz trzynaście lat tylko
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-03-08, 17:26   

U niektórych owłosienie pojawia się wcześniej, a u innych później. W każdym razie nie gól nóg. Chyba, że podoba ci się coś takiego: http://img396.imageshack....ianolegsnf8.jpg ;]
 

agnikl  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Gru 2012

Sk±d: Wêgorzewo

   

Wys³any: 2013-03-08, 20:38   

Myslalam, ze chcesz zgolic, zeby Ci bujniejsze rosly czy cos tam, a nie, ze masz problem, bo chlopcy maja gladkie...
Moje zdanie: NIE.
_________________
Ktoś wierzy w ideały, ja wierzę w krople co drąży skały.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-09, 10:57   

Nie powinieneś golić włosów na nogach,to jak szybko rosną zależy od Twoich genów,to bardzo indywidualna kwestia i nie ma zasady,że w wieku 13 lat będziesz miał taką długość,a w wieku 16 taką. To błędne teorie.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2013-03-10, 18:06   

Dla swojego dobra: nie posuwaj się do takiej czynności, bo może Ci to zaszkodzić.

Ogólnie wydaje mi się, że mężczyźni golą się na twarzy, a niektórzy na klatce piersiowej, pod pachami, ale o nogach i rękach nic mi nie wiadome.
 

CzareK  

User


ImiÄ™: Cezary(Czarek)

Wiek: 24

Do³±czy³: 17 Pa¼ 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-03-11, 15:43   

lexie napisa³/a:

U niektórych owłosienie pojawia się wcześniej, a u innych później. W każdym razie nie gól nóg. Chyba, że podoba ci się coś takiego: http://img396.imageshack....ianolegsnf8.jpg ;]

wiesz ze to sa nogi dziewczyny a nie ronaldo
 

sygma  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-03-18, 10:11   

a po co Ty chcesz te nogi golić? chcesz w spódniczkach chodzić?
 

Webber

User



Do³±czy³: 16 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-18, 14:08   

Wzmianka co do postu Aleksandry.
Wyjdź i nie wracaj, jeśli masz tutaj porównywać spreparowane zdjęcia do czyiś upodobań.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-03-19, 12:24   

Cytat:

im więcej testosteronu tym więcej włosów



No i...?? Testosteron to wyznacznik męskości?

Testosteron nie ma nic do męskości. To męski hormon i tyle - reguluje takie sprawy jak (wikipedia, bo nie muszę się na tym super znać, a nie zawsze piszą w niej bajki):

kształtowanie płci i cech płciowych
wpływa na spermatogenezę,
wykształcanie się wtórnych cech płciowych
wpływ anaboliczny poprzez pobudzenie syntezy białek
może zwiększać poziom libido
pobudza rozwój gruczołu krokowego, zwiększa jego objętość, silnie pobudza rozwój raka prostaty
zwiększa poziom cholesterolu we krwi
kształtuje sferę emocjonalną poprzez ukształtowanie takich cech jak zdecydowanie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność, ale też skłonność do ryzyka, w zależności od rozwoju emocjonalnego może powodować wybuchowość, agresję

Na niektóre sprawy osoba nie ma wpływu (jak np. spermatogeneza), ale nad innymi może spokojnie zapanować - np. nad agresją. Czyli hormon nie ma tu nic do rzeczy, bo to my kształtujemy swoją osobowość a nie on. Znam osoby super męskie to znaczy - dojrzałe emocjonalnie, mądre, wyważone, odważne a moją na nogach włosów ledwo więcej ode mnie a na klacie w ogóle - chłopy na schwał! Tak widać natura chciała. I tyle.

Nie można jednoznacznie określić co jest męskie/niemęskie lub kobiece/niekobiece bo te czynniki zmieniają się razem ze społeczeństwem. Mój facet nie klnie i dla mnie to jest męskie. Moja kumpela ma chłopa co beka przy obiedzie i dla niej to jest męskie. Czyli to kwestia gustu. A skoro to kwestia czyjegoś gustu to nie ma co z tym dyskutować.

Jak facet ma się czuć lepiej ogolony wszędzie na zero niech się goli - jeśli nie przeszkadzają mu głupie docinki innych (bo by się pewnie pojawiły) to jest to jego sprawa, nie musi nikomu na siłę udowadniać że np. nie jest homo. Nasze społeczeństwo jest po prostu niekulturalne (pal licho tolerancje, my mamy z kulturą podstawowy problem) i dlatego wyśmiewa wszystkich, których może.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-03-19, 14:30   

Dojrzały emocjonalnie i mądry wcale nie znaczy męski, znaczą dokładnie że osoba (czy kobieta czy mężczyzna) jest dojrzała emocjonalnie i mądra.

A mÄ™skość z definicji sjp: «cechy typowe lub uchodzÄ…ce za typowe dla mężczyzny», czyli wÅ‚aÅ›nie owÅ‚osienie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com