Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 18:55   Wojsko tzw Army

Wielu chłopaków się o od niego wymiguje. ;)
Wielu ojjj wielu.Jednak ostatnie sądaże ujawniły coś co wszystkich zadziwi. :-x
Przeprowadzono sondaż na temat armii wśród żołnierzy i cywili. Wyniki następujące
Ponad połowa ankietowanych żołnierzy uważa,że mają dobre zarobki. 1/3, że lubią swój zawód(trafili w dziesiątkę :] ) a cywile: 2/3 wymigiwała się od wojska, chociaż teraz żałuje(ciekawe czemu :?: :orany: ) 1/3 natomiast, ze coraz częściej myśli o tym zawodzie.

Co myślicie wy o wojsku (polskie)?
jakie macie zdanie na temat kobiet w armii?
Co myślicie o siłąch zbrojnych RP(no chyba że jesteście pacyfistami) :evil:
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 18:58   

Ja także startowałem do wojska do szkoły oficerskiej we Wrocławiu. Odroczono mnie jednak bo pokłuciłem się z wredna panią psycholog i stwierdziła, że jestem chwiejny emocjonalnie. Bardzo chciałem iśc do wojska, mogłem trzymać język za zębami. Moi koledzy zaś się wymigiwali od wojska na wszelakie sposoby.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:04   

Ja nie wiem, jak można wojska nie lubić... I PO CO zlikwidowano obowiązkową służbę dla KA¯DEGO zdrowego mężczyzny? Może nei chciałbym być zawodowym, ale dlaczego zabrano mi tą przyjemność odsłużenia swojego dla kraju?
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:08   

Straho napisa³/a:

a także startowałem do wojska do szkoły oficerskiej we Wrocławiu. Odroczono mnie jednak bo pokłuciłem się z wredna panią psycholog i stwierdziła, że jestem chwiejny emocjonalnie. Bardzo chciałem iśc do wojska, mogłem trzymać język za zębami. Moi koledzy zaś się wymigiwali od wojska na wszelakie sposoby.



Piszę ten temat,bo z armią wiążę swoją przyszłość :-)

CirrS napisa³/a:

Ja nie wiem, jak można wojska nie lubić... I PO CO zlikwidowano obowiązkową służbę dla KA¯DEGO zdrowego mężczyzny? Może nei chciałbym być zawodowym, ale dlaczego zabrano mi tą przyjemność odsłużenia swojego dla kraju?



No właśnie. Dla mnie też to jest beznadziejne że znieśli. Mój tata i wogóle znajomi uważają,że chłopak bez wojska jest poprostu mniej pewny siebie.Bo kto wytrwa w wojsku, wie że potem sobie już poradzi :-)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:12   

Racja, znam kilka przypadków... I kilku by się przydało.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:14   

A co sÄ…dzicie o kobietach w wojsku?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:18   

Nie mam nic przeciwko... Są o wiele okrutniejsze niż my. To chyba jeden minus :P.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:21   

CirrS napisa³/a:

Są o wiele okrutniejsze niż my




Oj żebyś wiedział. :evil:

Kolega jest w wojsku. Noo może w liceum o profilu wojskowym. Mówi,że opiekunem była pani porucznik, że dawała popalić. Nie dała się zbajerować :-D
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:22   

Ponoć kobiety nie znają kompromisu... Straszna prawda.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:26   

CirrS napisa³/a:

Ponoć kobiety nie znają kompromisu... Straszna prawda.



Przypomniało mi sie coś teraz... :mrgreen:

Kolega opowiadał, że zawodowy już żołnierz(podoficer) zabujał się w koleżance. Ale ona traktowała biedaka jak zwykłego podwładnego.Nie było kompromisu przez dłuuugi czas.... :-> Ale każda bajka, w której są księżniczki dobrze się kończy :hyhy: ;) :-D

Tu właśnie fajna jest ta władza nad mężczyznami, ale oczywiście żeby iść do woja trzeba mieć określony cel

[ Dodano: 2009-01-25, 14:05 ]
No dobra. Ale co sądzicie o naszej armii?? Czy jest taka jaka powinna być waszym zdaniem :?:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com