Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

slavianin  

Stały User

szukający znajomych


Imię: Jacek

Wiek: 23

Doczy: 07 Sty 2018

   

Wysany: 2018-06-23, 18:47   Wrażliwi chłopacy.

Jestem bardzo wrażliwym chłopakiem. Czasami nawet nadwrażliwym. Mam wielkie poczucie empatii. Nie lubię, kiedy kobieta płacze, zawsze muszę ją wtedy pocieszyć. Poza tym staram się pomagać każdemu, komu potrafię. Czuję sie wtedy cudownie. Kiedy się wzruszę, zdarza mi się płakać. I to mocno. Także wtedy, gdy bliska mi osoba płacze. Płaczę wtedy razem z nią. Jestem również trochę nieśmiały. Często mam problemy z zagadaniem jako pierwszy, nawet do osób które znam. Jeśli chodzi o podejście do kobiet, to staram zachowywać się jak gentleman.
I tu nastąpi wyjaśnienie, czemu piszę te pytanie w części "Dla Kobiet". Otóż chciałbym zadać zgromadzonej tu płci pięknej pytanie, co myślą o takich mężczyznach. Czy są w Waszym typie? A może uważacie ich za zbyt wrażliwych?
 

Nastowa  

User

Panna z charakterem



Wiek: 23

Doczya: 09 Cze 2018

   

Wysany: 2018-06-23, 18:57   

Ja nic złego w tym nie widzę, że jesteś wrażliwy. Chłopak to też człowiek i czasem potrzebuje się wypłakać, pozbyć negatywnych emocji, które w nim drzemią. Wrażliwość to nic złego, nie masz się czego wstydzić. Napisałeś, że lubisz pomagać, jesteś empatyczny i zachowujesz się jak gentleman a to się ceni, takich chłopaków tylko ze świecą szukać :-D
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-23, 19:20   

Cytat:

Jestem bardzo wrażliwym chłopakiem.


Wydaję cię się ;)

Cytat:

Czasami nawet nadwrażliwym. Mam wielkie poczucie empatii.


Też kiedyś miałem uczucia empatie itp ale z czasem jak zacząłem szukać przyczyny problemów i zacząłem je rozumieć to wszystko stało się proste i logiczne. Empatia zniknęła.

Cytat:

Nie lubię, kiedy kobieta płacze, zawsze muszę ją wtedy pocieszyć.


Nie ma co ja pocieszać tylko podać rozwiązanie problemu. Niech się nad sobą nie użala i niech nie marnuje czasu.
Poza tym możesz jej wytłumaczyć dlaczego tak się stało, ona wtedy zda sobie sprawę że jest głupia bo tego wcześniej nie widziała. Ale jak znam życie nie nauczy się nic na swoich błędach :-D

Cytat:

Poza tym staram się pomagać każdemu, komu potrafię.


I jesteś przykładem dlaczego kobiety nigdy nie dorównają facetom.
Masz zasady, moralność, szlachetność,sumienie. One niestety nie... :-D

Cytat:

Czuję sie wtedy cudownie.


Właśnie. Czucie. My coś odczuwamy jak zrobimy coś dobrego albo kogoś zranimy. Mamy coś takiego jak rachunek sumienia. Dla kobiet to norma.
Jak mawia mój uroczy znajomy miękkie na zewnątrz,twarde w środku. Odwrotnie niż faceci :-D

Cytat:

Kiedy się wzruszę, zdarza mi się płakać. I to mocno.


Czyli jeszcze jesteś człowiekiem.

slavianin napisa/a:

Jestem również trochę nieśmiały.


Nie. Jesteś ofiarą okropnego systemu edukacji jak każdy człowiek. Wmówili ci wstyd żeby mieć nad tobą władze. W przeszkolu jak nie miałeś jedynk to nie przeszkadzało ci powiedzieć do "najpiękniejszej dziewczyny w piaskownicy" CZEŚĆ. nie :hyhy: ?

Cytat:

Często mam problemy z zagadaniem jako pierwszy, nawet do osób które znam.


Jak twoi znajomi to nudziarze i sami nie zaglądają to się dziwisz. Każdy by się wkoncu wkurzył :-D

Cytat:

Jeśli chodzi o podejście do kobiet, to staram zachowywać się jak gentleman.


To nie dobrze bo one lubią palantów jak ja :-D

slavianin napisa/a:

płci pięknej


Hahaha gościu, poczuciem humoru nadrabiasz nieśmiałość. Tak ci powiem :mrgreen:

Cytat:

Napisałeś, że lubisz pomagać, jesteś empatyczny i zachowujesz się jak gentleman a to się ceni, takich chłopaków tylko ze świecą szukać


To już go znalazłaś jak byś potrzebowała :hyhy:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Nastowa  

User

Panna z charakterem



Wiek: 23

Doczya: 09 Cze 2018

   

Wysany: 2018-06-23, 20:55   

Okej :-D To jak będę kogoś potrzebowała to wiem do kogo się odezwę :-D
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-06-23, 23:02   

Za bardzo wrażliwy. Wszystkie kobiety potrzebują wrażliwych facetów a koniec końców wychodzi na to że walą tych "drani''.
Jest bardzo małoo obiektywnych kobiet i konsekwentnych.
To że ktoś się pochyli nad twoją wrażliwością nie oznacza że ją zaakceptuje. Nie w tym społeczeństwie.
Mało jest takich ludzi którzy to akceptują a to świadczy o nas.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-06-24, 08:07   

Za bardzo. Częste męskie łzy budzą u mnie niesmak.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-24, 12:25   Re: Wrażliwi chłopacy.

slavianin napisa/a:

Jestem bardzo wrażliwym chłopakiem. Czasami nawet nadwrażliwym. Mam wielkie poczucie empatii. Nie lubię, kiedy kobieta płacze, zawsze muszę ją wtedy pocieszyć. Poza tym staram się pomagać każdemu, komu potrafię. Czuję sie wtedy cudownie. Kiedy się wzruszę, zdarza mi się płakać. I to mocno. Także wtedy, gdy bliska mi osoba płacze. Płaczę wtedy razem z nią. Jestem również trochę nieśmiały. Często mam problemy z zagadaniem jako pierwszy, nawet do osób które znam. Jeśli chodzi o podejście do kobiet, to staram zachowywać się jak gentleman.
I tu nastąpi wyjaśnienie, czemu piszę te pytanie w części "Dla Kobiet". Otóż chciałbym zadać zgromadzonej tu płci pięknej pytanie, co myślą o takich mężczyznach. Czy są w Waszym typie? A może uważacie ich za zbyt wrażliwych?



To bardzo dobrze,że należysz do wrażliwców,a nie np do ordynusów,a płacz to żaden wstyd i to,żę potrafisz pocieszyć płaczących,to się chwali,to żadna ujma dla chłopaka,ale lepiej nie przedobrzyć z tymi "uczuciami",bo wezmą Ciebie w końcu za fajtłapę.Czasami warto powstrzymać się przed zbytnią wylewnością i nie zaliczyłabym Ciebie do nieśmiałych, płaczesz razem z płaczącym,jesteś dżentelmenem w stosunku do kobiet,a to nie znaczy,że jesteś nieśmiałym.Bądż tylko sobą ,a wszystko inne pójdzie gładko.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

slavianin  

Stały User

szukający znajomych


Imię: Jacek

Wiek: 23

Doczy: 07 Sty 2018

   

Wysany: 2018-06-24, 15:55   

DeVaneio napisa/a:

Też kiedyś miałem uczucia empatie itp ale z czasem jak zacząłem szukać przyczyny problemów i zacząłem je rozumieć to wszystko stało się proste i logiczne. Empatia zniknęła.


Czy według Ciebie empatia to coś złego czy nie?

DeVaneio napisa/a:

Nie ma co ja pocieszać tylko podać rozwiązanie problemu. Niech się nad sobą nie użala i niech nie marnuje czasu.
Poza tym możesz jej wytłumaczyć dlaczego tak się stało, ona wtedy zda sobie sprawę że jest głupia bo tego wcześniej nie widziała.


Cóż... Moim celem nie jest pokazanie, że ta osoba jest głupia. Ale fakt, w pocieszaniu staram się znaleźć sposób, by zaradzić problemom osoby płaczącej.

DeVaneio napisa/a:

Masz zasady, moralność, szlachetność,sumienie. One niestety nie...


Dlaczego zakładasz, że wszystkie kobiety nie mają tych wszystkich cech?

DeVaneio napisa/a:

W przeszkolu jak nie miałeś jedynk to nie przeszkadzało ci powiedzieć do "najpiękniejszej dziewczyny w piaskownicy" CZEŚĆ.


Nie chodzi mi o taką nieśmiałość. Tu raczej w grę wchodzi podejście do kogokolwiek. Nie tylko do kobiet. Trochę boję się zagadać do kogoś, bo obawiam się odrzucenia.

Nastowa napisa/a:

takich chłopaków tylko ze świecą szukać


Dziękuję :-) .

Malolatka napisa/a:

Czasami warto powstrzymać się przed zbytnią wylewnością


Coś o tym wiem...

acoo123 napisa/a:

Mało jest takich ludzi którzy to akceptują a to świadczy o nas.


Chyba nie najlepiej świadczy. Powinno ich być więcej.

Malolatka napisa/a:

nie zaliczyłabym Ciebie do nieśmiałych, płaczesz razem z płaczącym,jesteś dżentelmenem w stosunku do kobiet,a to nie znaczy,że jesteś nieśmiałym.


Nieśmiałym jestem, ale trochę inaczej. Pisałem o tym trochę wyżej. Płaczę, ale w ukryciu. Bycie gentlemanem pomaga mi trochę w walce z moją nieśmiałością, to fakt.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-06-24, 16:03   

slavianin napisa/a:

Chyba nie najlepiej świadczy. Powinno ich być więcej.



Jeżeli masz na myśli osób które to akceptują to tak za mało. Tak czy siak popieram metalmummy, to nie jest naturalne zachowanie facetów. Kobieta powinna płakać a facet powinien ją pocieszać. Dziwne to by było jakby obydwoje płakało. :-D
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-06-24, 16:08   

acoo123 napisa/a:

Tak czy siak popieram metalmummy, to nie jest naturalne zachowanie facetów. Kobieta powinna płakać a facet powinien ją pocieszać.


Tłumienie emocji, często oczekiwane od facetów, jest nienaturalne i może prowadzić do problemów.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

slavianin  

Stały User

szukający znajomych


Imię: Jacek

Wiek: 23

Doczy: 07 Sty 2018

   

Wysany: 2018-06-24, 16:14   

DeVaneio napisa/a:

Jesteś ofiarą okropnego systemu edukacji jak każdy człowiek. Wmówili ci wstyd żeby mieć nad tobą władze.


Nie prawda. Moja nieśmiałość wynikła nie z systemu edukacji (choć fakt, system edukacji mocno kuleje) ale z moich kolegów z pierwszej podstawówki. I ubiegając Twoją odpowiedź, teraz moi nowi koledzy z Klasy są znacznie od nich lepsi. I tu Cię zdziwię, najlepsze są dziewczyny. Dla Ciebie to ogromny zaskok. Ale tak to już jest, kiedy wszystkich oceniasz stereotypowo. A do tego uważasz, że wszyscy są tacy sami. Uważasz wszystkie kobiety za głupsze, mniej doskonałe niż mężczyźni. Chyba za dużo się oczytałeś Mobiusa :-D .

[ Dodano: 2018-06-24, 16:20 ]

acoo123 napisa/a:

Kobieta powinna płakać a facet powinien ją pocieszać. Dziwne to by było jakby obydwoje płakało.


Ależ ja pocieszam kobiety. Przecież to już pisałem. Fakt, że pisałem też, że płaczę razem z płaczącą, ale robię to w ukryciu (o czym już też pisałem) a potem ocieram łzy i ruszam do pocieszania.

Szej-Hulud napisa/a:

Tłumienie emocji, często oczekiwane od facetów, jest nienaturalne i może prowadzić do problemów.


Zgadzam się. Szczególnie złe jest ukrywanie swych uczuć negatywnych i nie pokazywanie ich innym, nie mówienie o nich. Brak szczerości to coś co blokuje relację. Szczerość je otwiera. Wiem, bo przetestowałem na sobie :-D .
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-24, 16:43   

slavianin napisa/a:

Czy według Ciebie empatia to coś złego czy nie?


Zależy czy jesteś człowiekiem czy nie.

slavianin napisa/a:

Cóż... Moim celem nie jest pokazanie, że ta osoba jest głupia. Ale fakt, w pocieszaniu staram się znaleźć sposób, by zaradzić problemom osoby płaczącej.


No spoko,jak lubisz oglądać czyjeś łzy zamiast widzieć jak ta osoba następnego dnia staje na nogi...

slavianin napisa/a:

Dlaczego zakładasz, że wszystkie kobiety nie mają tych wszystkich cech?


Nie napisałem że "wszystkie" ;)

slavianin napisa/a:

Nie chodzi mi o taką nieśmiałość. Tu raczej w grę wchodzi podejście do kogokolwiek. Nie tylko do kobiet. Trochę boję się zagadać do kogoś, bo obawiam się odrzucenia.


Bo masz wstyd,jakież to smutne...Jak pisałem wcześniej,panie w przedszkolu (wredne kobiety !!!) wmówiły ci to.
Też kiedyś miałem wstyd,ale uwierz.To cię tylko ogranicza.

slavianin napisa/a:

Nie prawda.


Prawda.

slavianin napisa/a:

ale z moich kolegów z pierwszej podstawówki.


Wiem jak to jest.Ja też dorastałem wśród chrześcijan.Małe potwory :]

slavianin napisa/a:

teraz moi nowi koledzy z Klasy są znacznie od nich lepsi


To dobrze.Duch święty zszedł na ziemię i naprawił ludziom serca.Toż to cud :]

slavianin napisa/a:

I tu Cię zdziwię, najlepsze są dziewczyny.


No nie zdziwiłeś mnie.Rocco Siffredi też tam twierdzi :-D

slavianin napisa/a:

Dla Ciebie to ogromny zaskok.


Wręcz przeciwnie.Cieszę się że masz kontakt z samicami które mają uczucia.To niezwykłe zjawisko patrząc co ostatnio te "najlepsze dziewczyny" zrobiły z biednym gołębiem :zalamany:
https://www.se.pl/wiadomo...-vfNk-48d4.html

slavianin napisa/a:

Ale tak to już jest, kiedy wszystkich oceniasz stereotypowo.


Pewnie masz rację.Nie wolno tak robić jak ja bo to złe i niesprawiedliwe.
https://www.sadistic.pl/t...zu-vt407159.htm
Ale jednak wolę być przezornym :]
Tym bardziej że żadna dobra osoba nie obrazi się na mnie bo o niej nie piszę ;)

slavianin napisa/a:

A do tego uważasz, że wszyscy są tacy sami.


Zależy z jakiego punktu widzenia patrzysz.Bo z biologicznego to jesteśmy tacy sami,ale różnią nas płcie.

slavianin napisa/a:

Uważasz wszystkie kobiety za głupsze,


Tej formy gramatycznej nie znałem :-D

slavianin napisa/a:

mniej doskonałe niż mężczyźni.


Pod jakim względem ?

slavianin napisa/a:

Chyba za dużo się oczytałeś Mobiusa


Jak bym jeszcze wiedział kto to... :niepewny:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-06-24, 17:08   

Szej-Hulud napisa/a:

acoo123 napisa/a:

Tak czy siak popieram metalmummy, to nie jest naturalne zachowanie facetów. Kobieta powinna płakać a facet powinien ją pocieszać.


Tłumienie emocji, często oczekiwane od facetów, jest nienaturalne i może prowadzić do problemów.



Płacz to nie jedyne emocje jakie można wyrazić, jak mniemam. Po prostu męskie łzy z byle jakiego powodu wzbudzają zażenowanie? Wydaje mi się, że są przeznaczone na "specjalne" okazje, jeśli to można tak określić.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

slavianin  

Stały User

szukający znajomych


Imię: Jacek

Wiek: 23

Doczy: 07 Sty 2018

   

Wysany: 2018-06-24, 18:41   

DeVaneio napisa/a:

Zależy czy jesteś człowiekiem czy nie.


Sam stwierdziłeś przedtem, że jestem człowiekiem. I co wtedy? Jest zła, czy nie?

DeVaneio napisa/a:

No spoko,jak lubisz oglądać czyjeś łzy zamiast widzieć jak ta osoba następnego dnia staje na nogi...


Pokazując, że jest głupia? Przez to stanie na nogi? Ja bym raczej stawiał, że wtedy jeszcze bardziej się załamie... Ale fakt, zależy mi żeby osoba stanęła na nogi. Ale nie przez udowadnianie jak jest głupia.

DeVaneio napisa/a:

Jak pisałem wcześniej,panie w przedszkolu (wredne kobiety !!!) wmówiły ci to.


Jest tylko jeden problem. Nie chodziłem do przedszkola :-D .

DeVaneio napisa/a:

Wiem jak to jest.Ja też dorastałem wśród chrześcijan.


No i widzisz. Ja tu chciałem neutralnie, nic o religii. A Ty już wyjeżdżasz z takim czymś? Jak możesz? ;)

DeVaneio napisa/a:

Cieszę się że masz kontakt z samicami które mają uczucia.To niezwykłe zjawisko


Mam kontakt z bardzo wieloma takimi kobietami. I to nie w sensie seksualnym, jak to wyżej sugerowałeś :-D .

DeVaneio napisa/a:

Zależy z jakiego punktu widzenia patrzysz.Bo z biologicznego to jesteśmy tacy sami,ale różnią nas płcie.


A charaktery? Różnią ludzi, czy nie?

DeVaneio napisa/a:

Pod jakim względem ?


Pod względem charakteru.

DeVaneio napisa/a:

Jak bym jeszcze wiedział kto to...


To ten, który napisał, że kobiety są głupsze od mężczyzn. Jego prace uważane są za przykład wielkiego mizoginizmu. A może jesteś mizoginem, co?

metalmummy napisa/a:

Po prostu męskie łzy z byle jakiego powodu wzbudzają zażenowanie? Wydaje mi się, że są przeznaczone na "specjalne" okazje, jeśli to można tak określić.


Nie płaczę na potęgę. Mój płacz jest raczej "cichy" i ukryty. Ot pocieknie mi kilka łez. Tylko mam wrażenie, że te kilka łez cieknie mi trochę częściej, niż innym chłopakom.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-06-24, 19:01   

slavianin napisa/a:

metalmummy napisał/a:

Po prostu męskie łzy z byle jakiego powodu wzbudzają zażenowanie? Wydaje mi się, że są przeznaczone na "specjalne" okazje, jeśli to można tak określić.


Nie płaczę na potęgę. Mój płacz jest raczej "cichy" i ukryty. Ot pocieknie mi kilka łez. Tylko mam wrażenie, że te kilka łez cieknie mi trochę częściej, niż innym chłopakom.



Nie znam za wielu chłopaków. To wszystko co piszę jest na podstawie obserwacji mojego faceta. Jesteśmy ze sobą długo i te momenty, kiedy płakał mogę policzyć na palcach u jednej ręki. Toteż mi się wydaje, że to normalne.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com