Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-02-16, 21:26   

Sonmi napisa³/a:

Ale czy kobiety w napływie złości zamieniają się w bokserów?



Nie, ale są bardziej niepoczytalne w napływie agresji od facetów, że nie wiadomo co odwalą, a różne sytuację słyszałem ;p



Poza tym po co tu pier**dolić jaka ma być kobieta? Każda ma być SOB¡, a nie zmieniać się bo tak mówią "trendy" XD a jak Cię nie chce żaden facet to widocznie jesteś skazana na staropanieństwo - rób kariere, hajs i sobie żyj nie trując życia mężczyznom.
 

KalinkaA101  

User


Do³±czy³a: 23 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-23, 14:32   

A ja myślę, że powinna mieć klasę i być pewna siebie - na tyle, żeby nie dać innym sobą pomiatać, ale nie zanadto, żeby z kolei sama nie pomiatała ludźmi. Może nosić oryginalną biżuterię https://art-jewels.pl/ a nie tandetę.
_________________
Najpiękniejsza biżuteria autorska
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-06-10, 12:37   

Współczesna kobieta przede wszystkim jest świadoma siebie, samowystarczalna i wie, czego chce od życia, nie daje sobą pomiatać i ma ma klasę :) ale zarazem nie spina się jest, wyluzowana i potrafi czasem zaszaleć :) jest wierna, ale w związku nie lubi rutyny, jest otwarta na różne doznania ;)
 

ruda1107

User


Do³±czy³: 13 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-13, 08:02   

rowniez uwazam ze wspolczesna kobieta powinna byc niezalezna i wiedziec ze da sobie rade. nie mowie oczywiscie zeby nie chciala zadnej pomocy od innych osob. jednak powinna wiedziec ze bedzie w stanie rowniez sama na siebie zapracowac gdy cos w jej zyciu sie nie ulozy tak jak planowala
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-06-13, 17:59   

ruda1107 napisa³/a:

wspolczesna kobieta powinna byc niezalezna i wiedziec ze da sobie rade.



Ja nie posiadam podobnych aspiracji.
Wolałabym, żeby to mój mąż mnie utrzymywał.
Wówczas mogłabym się oddać rozważaniom.
Jeśli nie będę miała, bo to nie jest czynnik konieczny, zamieszkam na uboczu. Bo praca niespecjalnie jawi mi się kusząco w jakiejkolwiek formie.
Niezbyt podoba mi się także idea bycia niezależną.
Czy nie lepiej byłoby spojrzeć na to

ruda1107 napisa³/a:

jednak powinna wiedziec ze bedzie w stanie rowniez sama na siebie zapracowac gdy cos w jej zyciu sie nie ulozy tak jak planowala


nieco inaczej.
Na przykład mężczyzna musi pracować na utrzymanie kobiety i oddawać jej wszystkie pieniądze.
Kobietom niespecjalnie to uwłacza, jak sądzę. Zresztą z reguły tak właśnie jest.
Mężczyzna występujący niejako w roli niewolnika.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-06-13, 19:53   

tajemnicaalasu26 napisa³/a:

Co powinna robić współczesna kobieta? Jak powinna wyglądać?


o fajny temat w końcu na tym forum.

powina być kobietą. byc poszłuszna Bogu i swojemu męzowi powina wychowywać dzieć . wiem ze to szalenie trudne zadanie:)

a jak wygladać . powina sie szanować ubierać sie skromie. dbać o swój umysł i ciało.. ogólem dziewczyny są nudne i nie zamadre, ale jedna na milion fajna sie znajdzie ;)

[ Dodano: 2016-06-13, 20:55 ]

lisica napisa³/a:

Współczesna kobieta przede wszystkim jest świadoma siebie, samowystarczalna i wie, czego chce od życia, nie daje sobą pomiatać i ma ma klasę :) ale zarazem nie spina się jest, wyluzowana i potrafi czasem zaszaleć :) jest wierna, ale w związku nie lubi rutyny, jest otwarta na różne doznania ;)




to raczej opis świni a nie kobiety bleee

[ Dodano: 2016-06-13, 20:56 ]

DeSade napisa³/a:

Na przykład mężczyzna musi pracować na utrzymanie kobiety i oddawać jej wszystkie pieniądze.
Kobietom niespecjalnie to uwłacza, jak sądzę. Zresztą z reguły tak właśnie jest.
Mężczyzna występujący niejako w roli niewolnika.



Zgadzam sie
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-06-13, 23:37   

Biały diabeł, już dawno nie czytałam tak nieśmiesznego trolla. :D

Współczesna kobieta powinna przede wszystkim mieć prawo wyboru. Jeśli chce być niezależna - proszę bardzo. Jeśli woli być na garnuszku faceta - proszę bardzo. Ale niech nie będzie do czegoś zmuszana wbrew sobie. I niech nie da sobie wmówić, że musi być taka śmaka i owaka.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-06-14, 06:45   

Bazyl666 nie jestem trollem na prawde tak mysle
niewiasty nie są zbyt madre bo nie słuchają swoich mezczyzn.a to sie czesto konczy tak licznimu teraz rozwodami. bo w takich relacjach to faceci wolą zalać ryja w barze niz tracić czas na jakieś fochy i tanie sceny swoich kobiet. Co nie znacy ze druga strona jest bez winny. no jest przecież wielu przypadkach wychowana przez te głupie kobiety. kumaj rurkowców co ubierają sie jak baby.

No i wychowanie dzieci. to nie jest nic nierobienie tylko ciezka praca najbardziej odpowiedzialna na swiecie. Dlatego każda potencialną matke traktuje z wielkim szacunkiem. bycie matką i wychowanie dobrze dzieci jest > niz robieni kariery
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-06-14, 22:48   

Biały diabeł, już prawie Ci się udało mnie sprowokować, ale postaraj się bardziej.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-06-16, 10:50   

Bazyl666 napisa³/a:

Biały diabeł, już prawie Ci się udało mnie sprowokować, ale postaraj się bardziej.


idz na traktor, w polu orać nie jest źle.
Kto mi podpowie gdzie znaleźć moge madrą niewiaste, no gdzie!?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-06-16, 11:14   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Kto mi podpowie gdzie znaleźć moge madrą niewiaste, no gdzie!?


w kościele szukaj, chuliganie
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-06-16, 12:33   

metalmummy napisa³/a:

w kościele szukaj, chuliganie



nie chodze do kościoła . po za tym tam same głupie baby są ;/
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 09:54   

Powinna być pewna siebie i kochać siebie!! :)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-11, 20:14   

Współczesna kobieta? odważna, samowystarczalna,realizująca się w wymarzonym zawodzie,przy tym elegancka,ale bez przesady.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-07-28, 13:08   

Sukienka spoko ale co mam nosić jak jest -20?

Cytat:

Ja chciałam być taką współczesną, samowystarczalną kobietą, która jest elegancką kierowniczką, robi karierę i zarabia dużo pieniędzy. A później napatoczył się Aleks, który zmienił moje patrzenie na świat, a w momencie kiedy dostałam od niego pierścionek zaręczynowy złoto już w ogóle stwierdziłam, że tak naprawdę zamiast kariery wolę przytulny domek z ogródkiem, psem i gromadką dzieci :) chyba jednak ten, wydawało by się idealny model współczesnej kobiety nie jest dla każdego :)



Nie ma nic złego w posiadaniu własnych aspiracji, czy marzeń innych niż kariera. Sama marzę o rodzinie. Mimo to, zaje**** ważne jest być niezależną. Nawet mając kochającego męża, rodzinę, zawsze trzeba liczyć przede wszystkim na siebie i rozwijać się indywidualnie. Bo życie pisze różne scenariusze i często kobiety, które dochodzą do wniosku, że facet im wystarczy i nie muszą same się rozwijać, bardzo na tym później cierpią...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com