Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

mokundo

User


Doł±czył: 07 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 20:49   WybĂłr dt. liceum oraz przeniesienia!

Witam, niedługo planuje wybór liceum i upatrzyłem na prawdę super liceum do którego bym sie łapał kilkoma punktami, ALE! jest jedno "ale"
boję się, że se nie poradzę w nim. No w sumie niby jak się łapię to powineinem, ale nie jestem pewien. A nie wiem jak wygląda potem przenoszenie ze szkoły do szkoły?
w takim złym wypadku na pewno będe chciał zmienić na jakieś dobre liceum (chodzi mi tu takie gdzie wymagania to ok. 150pkt, a nie słabe) jak myślicie, albo jesteście pewni? nie będzie problemu ze zmianą? bo coś słyszałem, że mogą nie przyjac ze względu na miejsca!;/
Jak ktoś jest pewien, albo zna kogoś o takim przypadku niech się wypowiada, wszelkiego rodzaju przypuszczenia na waszych tylko zastanowieniach niech lepiej nie będą pisane, bo to mi w niczym nie pomoże, a nie chcę w najgorszym wypadku zmieniać szkoły na najgorszą w mieście i tracić szansy na dobrą przyszłośc
 

JustyĹ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doł±czyła: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 20:58   

Mam takie same obawy. :-x Ale siostra uświadomiła mi, że skoro już się dostaniesz do szkoły to potem uczysz się tyle, żeby chociaż dociągnąć, skoro nie masz większych ambicji i umiejętności. :] Myślę, że powinieneś spróbować. A jeśli na serio nie będziesz mógł już sobie na poważnie poradzić, to nie ma problemu z przenoszeniem do innej szkoły. Idziesz z rodzicem do dyrektora i mówisz co i jak. :-)
Pozdrawiam i ĹĽyczÄ™ powodzenia!
 

mokundo

User


Doł±czył: 07 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 21:35   

ta, ale mi chodzi o przeniesienie do tylko trochę gorszej szkoły, bo to że ja do szkoły innej muszę isć to mam zapewnione PRAWNIE
mi chodzi o to czy mnie jakieś inne dobre poprzyjmują? bo może byc opcja, ze będą pisały że nie am miejsca
 

Nekes  

Pogromca postĂłw

MNML love



Doł±czył: 14 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 21:43   

Jak na prawdę nie będzie miejsca to pewnie tak napiszą.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

mokundo

User


Doł±czył: 07 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 21:44   

dlatego szukam osób, które miały z taką akcją do czynienia. Bo nie wiem czy trudno jest znaleźć potem szkołe na poziomie
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Doł±czyła: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wysłany: 2009-12-07, 21:49   

Wszystko zależy od szkoły. Ilości miejsc, życzliwości dyrekcji. Więc nie masz co szukac informacji wśród obcych ludzi, w całej Polsce, a wystarczy przejśc się do tego liceum i zapytac, albo popytac wśród znajomych, czy nie znają takiego przypadku.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

mokundo

User


Doł±czył: 07 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-07, 22:24   

no to właśnie pytam Was czy nie znacie takiego przypadku:)
 

Norbs93  

Pogromca postĂłw

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Doł±czył: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-08, 09:31   

Moje kolezanki poszły do lo w innym wojewodztwie.Problem był z dojazdem.
I bez zadnego problemu przeniosły papiery do liceum miejscowego do ktorego rowniez chodze.Wystarczy gadka z obydwoma dyrektorami.Jeszcze im sie poszczesciło i oddali im kasę za wpisowe,skladki,bilet miesieczny z pierwszego lo.

[ Dodano: 2009-12-08, 09:31 ]
Zrobiły to po tygodniu nauki!
 

Hana  

User

red dziołcha



Wiek: 34

Doł±czyła: 28 Lis 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-12-08, 13:37   

mokundo napisał/a:

dlatego szukam osób, które miały z taką akcją do czynienia.

No to jestem :) Za moich czasów rekrutacja do szkoł srednich odbywała sie elektonicznie, do wyboru miałam 3 szkoły. Nie umiesciłam ich w kolejnosci od najlepszych do najgorszych tylko od najblizszych do najdalszych od mojego domu xD Miałam swietne wyniki wiec pierwsza szkoła mnie przyjela. Po 3 miesiacach stwierdziłam ze barkuje mi rozszerzonego niemieckiego i przeniosłam sie do duzo lepszej szkoły z "pocalowaniem reki". po 3 dniach stwierdziłam ze nie bede do magistrów mowiłam na psorze a do szkoły jezdziła 2 h. Wiec wrociłam skad poszłam.

Z mojej histori jasno i wyraznie widac: Jak masz 5 i 6 to sie nie obawiaj ze Cie chciec nie beda chcieli xp
 

madeinkatowice  

User


Wiek: 31

Doł±czyła: 13 Gru 2009

Sk±d: Katowice

   

Wysłany: 2009-12-13, 13:09   

Przede wszystkim nie bój się, że Ci nie pójdzie, też miałam takie obawy, a w sumie jak jesteś sprytny to zawsze dasz radę ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com