Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Damianos13  

User


Doczy: 31 Sie 2019

   

Wysany: 2020-06-07, 16:42   Wybory prezydenckie

Witam,za trzy tygodnie wybory ,czy wybieracie sie na wybory? jak tak,na kogo będziecie glosować??
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-07, 17:57   

Wybieram się. W pierwszej turze zagłosuję na Trzaskowskiego, Biedronia albo Kosiniaka-Kamysza (dla jasności: najbliższa jest mi partia Biedronia, ale sam kandydat nie jest dla mnie dobrym wyborem). W drugiej na kontrkandydata Dudy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

taktak25

User


Doczy: 05 Maj 2019

   

Wysany: 2020-06-07, 22:08   

Szej-Hulud napisa/a:

Wybieram się. W pierwszej turze zagłosuję na Trzaskowskiego, Biedronia albo Kosiniaka-Kamysza (dla jasności: najbliższa jest mi partia Biedronia, ale sam kandydat nie jest dla mnie dobrym wyborem). W drugiej na kontrkandydata Dudy.



Serio jest ci najblizej do starych komuchow z SLD?
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-07, 22:19   

taktak25 napisa/a:

Serio jest ci najblizej do starych komuchow z SLD?


Bardziej do socjaldemokratów z Razem, a już w ogóle najbliżej do socjalistów z PPS. Jeśli chodzi o "starych komuchów", to nie brakuje ich chyba w żadnej partii poza Konfederacją (chociaż, jeśli już rozliczać, to czy Korwin nie był w PZPR?) - ale tej poprzeć nie mogę. Dlatego ważniejszy jest dla mnie program i przekaz (retoryka) niż twarze.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2020-06-13, 23:41   

Kosiniak? Nie ma opcji, już wolę Biedronia. Nie jest to najlepszy kandydat. Ale powinno się patrzeć na spójność światopoglądową. Kosiniak to umiarkowanie konserwatywny libek. Zdecydowane NOPE.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com