Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2017-07-25, 13:38   Wycofuje moje poparcje dla Andzeja Dudy

Za zdradę obietnic wyborczych i pośrednie poparcie sił antypolskich prowadzących wojnę hybrydową na ulicach polskich miast wycofuję poparcie, którego udzieliłem Panu w dniu 24 maja 2015 roku.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-07-25, 13:52   

PiS miał obniżyć VAT do 17% a jest dalej 23%,zwiększył liczbę urzędników państwowych mniej wiecej 800 000.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2017-07-25, 14:01   

DeVaneio napisa³/a:

PiS miał obniżyć VAT do 17% a jest dalej 23%,zwiększył liczbę urzędników państwowych mniej wiecej 800 000.



Nie jestem fanem Pisu .. ale nie przyjęli imigrantów . a to jest wystarczający powód by popierać ten rzad. Jak Duda z Kodowcami obala rząd to będzie juz po Polsce . A póki co nie ma alternatywy do Pisu :-( .
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2017-07-25, 15:11   

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-07-25, 15:22   

Biały diabeł, A Ukraina ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-07-26, 21:39   

To że PiSowcy nagle się obrazili na prezydenta bo z trzech ustaw podpisał tylko tę która rzeczywiście coś może zmienić w zwykłych procesach sądowych, świadczy o tym że albo nie wiedzą o co walczą, albo wcale nie zależało im na reformie sądownictwa tylko na przejęciu kontroli nad KRS i SN.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2017-07-27, 17:34   

reset napisa³/a:

Sympatie pisu są bardzo interesowne. Jeśli jesteś klakierem jesteś przyjacielem, jeśli myślisz i masz własne zdanie jesteś wrogiem, co pokazują ostatnie dni.

. Duda jest Kretem

[ Dodano: 2017-07-27, 17:42 ]

philosophus napisa³/a:

To że PiSowcy nagle się obrazili na prezydenta bo z trzech ustaw podpisał tylko tę która rzeczywiście coś może zmienić w zwykłych procesach sądowych, świadczy o tym że albo nie wiedzą o co walczą, albo wcale nie zależało im na reformie sądownictwa tylko na przejęciu kontroli nad KRS i SN.



nie jestem pisowcem tylko mam trzezwy oglad rzeczywistosci na ten czas nie ma alternatywy dla pisu... pis ma w swoich szeregach wielu zdrajcow co ostatnio sie ujawnili popierajac zdrajce dude. po co ta trzecia ustawa skoro SN moze wykasowac wyrok i bandyci moga spac spokojnie. bez SN Pis nie przeprowadzi zadnych reform. dlatego biskupi duda kodowcy ubecy volkszdojcze targowica uspieni agencitacy jak max kolonko czy rafal ziemkiewicz skoczyli jaroslawowi kaczynskiemu do gardla :padam:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-07-28, 14:12   

diabeł skąd czerpiesz swoją wiedze o religii? masz jakieś natchnienia? jesteś w jakiejś sekcie?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2017-07-28, 15:53   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

diabeł skąd czerpiesz swoją wiedze o religii? masz jakieś natchnienia? jesteś w jakiejś sekcie?

. Z Biblii . nie jestem natchniony, nie jestem religijny wiec nie naleze do zadnej sekty
:cool:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2017-08-02, 23:41   

W polityce nie ma miejsca na emocje a pan prezydent A.Duda jest z ramienia PiS-u i jest lojalny wobec własnego obozu. Polska jest w dużym bagnie przez poprzednie sprawowane władze (PO)ciężko jest odkręcić niektóre sprawy takie jak obniżenie vatu lub zgodę na przyjmowanie uchodźców co zawdzięczamy byłej pani premier E.Kopacz.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2017-08-07, 15:00   

Cytat:

"Nie jestem fanem Pisu .. ale nie przyjęli imigrantów"



Ale jak to, nie przyjeli? Zgodnie z ich wlasna deklaracja - przyjeli, dwa miliony, z Ukrainy. : ) Beata Szydlo mowila o tym wielokrotnie.

Cytat:

"To że PiSowcy nagle się obrazili na prezydenta bo z trzech ustaw podpisał tylko tę która rzeczywiście coś może zmienić w zwykłych procesach sądowych"



Niby jak moze zmienic? Przeciez ta ustawa nic nie zmienia w samej procedurze sadowej. Skupia jedynie wladze personalna w rekach prokuratora generalnego - co jest samo w sobie aberracja, bo w ktorym kosmosie w cywilizowanym kraju prokurator wyznacza sedziow?

Cytat:

"Polska jest w dużym bagnie przez poprzednie sprawowane władze"



Mhm. Podaj prosze piec przykladow na owo "ciezkie bagno".

Cytat:

"ciężko jest odkręcić niektóre sprawy takie jak obniżenie vatu lub zgodę na przyjmowanie uchodźców co zawdzięczamy byłej pani premier E.Kopacz."



Uchodzcow zawdzieczamy nie Kopacz, ale faktowi, ze lezymy w Europie, do ktorej owi imigranci usiluja sie dostac. Bedac czescia UE, nie mozemy zadac solidarnosci energatycznej czy wobec Rosji, ale domawiac jej, gdy jest dla nas symbolicznie niewygodna - bo biorac pod uwage bardzo niska liczbe uchodzcow, na ktora zgodzila sie Kopacz, mozna mowic jedynie o symbolice.
_________________
Smile or die!
 

Darth_Stalin  

User



Do³±czy³: 13 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-08-08, 02:41   

Cytat:

Ale jak to, nie przyjeli? Zgodnie z ich wlasna deklaracja - przyjeli, dwa miliony, z Ukrainy.


No i wystarczy.
Przyjęliśmy więcej niż chciała Angela.
Chociaż ona by chciała ciapakow żeby dostać kolejna nagrodę Kalergiego, aka " wymieszajmy Europejczyków z dzikimi Z Afryki, będzie łatwiej to bydło kontrolować"
Jak powiedział hrabia Kalergi.



Cytat:

Bedac czescia UE, nie mozemy zadac solidarnosci energatycznej


Solidarny rurociąg położyli wcześniej niż imigranci się to zaczęli pchać.

Cytat:

bo biorac pod uwage bardzo niska liczbe uchodzcow, na ktora zgodzila sie Kopacz, mozna mowic jedynie o symbolice.


I taj spier**** do Niemiec, bo to żadni uchodźcy tylko cwaniaki wedrujacy po socjal.
_________________
Ryszard Terlecki:
"Wyrok odnosi się do rzeczywistości sprzed kilku tygodni, teraz mamy już inną rzeczywistość"
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2017-08-08, 11:37   

Cytat:

"No i wystarczy. "



Lolz. : ) No wlasnie nie, nie wystarczy. Cytowalem to o dwoch milionach wylacznie przesmiewczo, by pokazac zaklamanie i hipokryzje Szydlo, ktora za granica mowi, ze przyjmuje 2 mln uchodzcow, a w kraju mowi, ze nigdy nie przyjmie ani jednego. I Ty tak samo, jednym tchem mowisz, ze (1) super, ze rzad PiS nie przyjmuje uchodzcow, oraz ze (2) jest OK, ze rzad PiS przyjal 2 mln uchodzcow. No to jak w koncu?!

A teraz fakty - to nie sa uchodzcy, ale imigranci. Uchodzcow z Ukrainy przyjelismy w ciagu ostatnich lat mniej, niz dziesieciu. To sa oficjalne dane z PiSowskiego MSWiA.

Cytat:

"Przyjęliśmy więcej niż chciała Angela."



Zieeeew... To nie Angeli pomagamy, bo z Niemiec - co przeciez ultra-oczywiste dla kazdego, kto nie tonie w zacietrzewieniu - nie przyjmiemy nikogo. Pomagamy unijnym krajom frontowym, gdzie uchodzcy sa gromadzeni. Czyli Wlochom, Grecji, Malcie oraz Wegrom. Nienawidzisz Wegrow? Masz cos przeciwko Maltanczykom? Co zlego zrobili Ci Maltanczycy?

Cytat:

" Solidarny rurociąg położyli wcześniej niż imigranci się to zaczęli pchać. "



A to zabawne, ze tak twierdzisz, bo imigranci pchaja sie do Europy juz od... hmmm... W sumie to kiedy zaczalem liczyc, to wyszlo mi, ze od zawsze. Pchali sie juz przed powstanie UE - chocby milionowa imigracja Jugoslowian oraz Polakow do Niemiec w latach 70-tych. Pchali sie i wczesniej. Slowianie to tez imigranci w Europie. Homo sapiens tez wyparl neandertalczyka. Nasz gatunek byl zawsze w ruchu.

Ale odchodzac od historii, to Gazociag Polnocny Nordstream (o ile to go masz na mysli, bo unikasz konkretow, jak diabel swieconej wody - ale wtedy pisz "gazociag", a nie "rurociag", bo to nie sa zamienne terminy) oddano do uzytku w roku 2011. Twierdzisz, ze przed 2011 nie bylo w Europie imigrantow? : ) Naprawde? A moze chcesz jeszcze raz przemyslec te teze?

Cytat:

" I taj spier**** do Niemiec, bo to żadni uchodźcy tylko cwaniaki wedrujacy po socjal. "


Aha. : ) Czyli w Syrii nie toczy sie zadna wojna. Ani w Libii. Ani w Nigerii. Ani w Iraku. Ani w Afganistanie. Nie ma tam zadnego zagrozenia dla nikogo. Och, mistrzu wiedzy o swiecie! Ucz nas!

Na marginesie - a milion Polakow w UK to nie bierze socjalu? : )
_________________
Smile or die!
 

Darth_Stalin  

User



Do³±czy³: 13 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-08-08, 16:55   

Cytat:

Ty tak samo, jednym tchem mowisz, ze (1) super, ze rzad PiS nie przyjmuje uchodzcow, oraz ze (2) jest OK, ze rzad PiS przyjal 2 mln uchodzcow. No to jak w koncu?!


Normalnie.
Super ze przyjął uchodźców z Ukrainy.
I super ze nie przyjął ciapakow z połowy Bliskiego wschodu i Afryki.
Czego tu nie rozumiesz słodziaku?

Cytat:

A teraz fakty - to nie sa uchodzcy, ale imigranci. Uchodzcow z Ukrainy przyjelismy w ciagu ostatnich lat mniej, niz dziesieciu




To jak i Niemcy, uchodzcow kilku, reszta to imigranci.

Ranger napisa³/a:

Czyli Wlochom, Grecji, Malcie oraz Wegrom. Nienawidzisz Wegrow? Masz cos przeciwko Maltanczykom? Co zlego zrobili Ci Maltanczycy?



To ty ich nienawidzisz liberalku.
ty chcesz by Europe zalewaly imigranci z Afryki.
I co najpierw 2 miliony, potem ile?
Limit wyznaczysz?
A jak zechce tu się dostać 30 milionów?
To się ich zatopi czy rozszerzy limit do 100 milionów?
Co masz do Niemców i Szwedów? Przecież

Cytat:

Ale odchodzac od historii, to Gazociag Polnocny Nordstream (o ile to go masz na mysli, bo unikasz konkretow, jak diabel swieconej wody - ale wtedy pisz "gazociag", a nie "rurociag", bo to nie sa zamienne terminy) oddano do uzytku w roku 2011. Twierdzisz, ze przed 2011 nie bylo w Europie imigrantow? : ) Naprawde? A moze chcesz jeszcze raz przemyslec te teze?



Oddano, ale decyzję były wcześniej.
No to jak Niemcy mogli nie być solidarni, w sprawie gazociągu wtedy , to dlaczego my mamy być teraz w sprawie imigrantów?

Cytat:

to zabawne, ze tak twierdzisz, bo imigranci pchaja sie do Europy juz od... hmmm... W sumie to kiedy zaczalem liczyc, to wyszlo mi, ze od zawsze


No to niech siÄ™ pchali.
Tylko wtedy żadna unia nie narzucala nikomu ze trzeba ich przyjmować.

Cytat:

Slowianie to tez imigranci w Europie. Homo sapiens tez wyparl neandertalczyka. Nasz gatunek byl zawsze w ruchu.



No, to co odpierdalasz histerie ze paskudni Europejczycy kolonizowali AfrykÄ™?
Przyszliśmy do siebie. :padam:


A Japończycy?
Tez przylezli na wyspy,podbili i ksenofobicznie rzadko komu obywatelstwo dadzÄ….
Co oni siÄ™ tak rzÄ…dzÄ…?
A Australia?
Uchodzcow odsyłają a sami tam nalezli z całego świata
A USA, wizy powporowadzali, a sami zieme innym ukradli.
Gdzie jesteÅ› liberalku?
Wojowniku sprawiedliwości do reszty oddany walce za imigrantów?

Cytat:

Czyli w Syrii nie toczy sie zadna wojna. Ani w Libii. Ani w Nigerii. Ani w Iraku. Ani w Afganistanie. Nie ma tam zadnego zagrozenia dla nikogo. Och, mistrzu wiedzy o swiecie! Ucz nas!




A co mnie Nigeria obchodzi?
Miała być tylko Syria. Teraz juz się bierzesz za nawoływanie na rynkach do sprowadzania Murzynow z Nigerii?

Poza tym jasne ze to nie uchodzcy, bo każdy które łazi w tej fali co przylazla przez
Bałkany to już nie uchodzcazc a migrant.

Ranger napisa³/a:

Na marginesie - a milion Polakow w UK to nie bierze socjalu? : )



Oni siÄ™ nie podajÄ… za uchodzcow.
I majÄ… obywatelstwo Unii.
_________________
Ryszard Terlecki:
"Wyrok odnosi się do rzeczywistości sprzed kilku tygodni, teraz mamy już inną rzeczywistość"
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2017-08-08, 17:47   

Cytat:

"I super ze nie przyjął ciapakow z połowy Bliskiego wschodu i Afryki.
Czego tu nie rozumiesz słodziaku?"



Hmmm... Czyli skoro moje przyjmowanie uchodzcow z Syrii to popieranie islamizacji Europy, to Twoje przyjmowanie Ukraincow... to popieranie UPA! Banderowiec!

Cytat:

"o jak i Niemcy, uchodzcow kilku, reszta to imigranci."



Nie mam slow... : ) No nic. Trudno. Idziemy dalej.

Cytat:

"To ty ich nienawidzisz liberalku.
ty chcesz by Europe zalewaly imigranci z Afryki.
I co najpierw 2 miliony, potem ile?"
Limit wyznaczysz?
A jak zechce tu się dostać 30 milionów?
To się ich zatopi czy rozszerzy limit do 100 milionów?
Co masz do Niemców i Szwedów? Przecież"





No dobra, dobra, przeciez juz widze, ze jestes idiota. : ) Wyluzuj.

Cytat:

"Oddano, ale decyzję były wcześniej."



Tak. Rok wczesniej. Dwa lata. ALE NIE DWADZIESCIA!

Cytat:

"Tylko wtedy żadna unia nie narzucala nikomu ze trzeba ich przyjmować."



Widze, ze w ogole nie masz pojecia, o co chodzi. : ) W sumie to mnie nie powinno zaskakiwac - im glosniej wrzeszczy jeden fanatyk z drugim, tym mniej wie, a caly wrzask ma tylko to zaslonic. : )

Uchodzcy w Europie juz sa. Jest ich kilka milionow w obozach w krajach pogranicznych UE: Malcie, Grecji, Wloszech, Grecji. Kraje te nie radza sobie z nimi, jest ich za duzo. Dlatego idea jest taka, by pewna czesc z tych, ktorzy tam sa, rozprowadzic po innych krajach, by pomoc w filtorwaniu i zabezpieczaniu tej grupy.

Nikt nikomu nie kaze nikogo przyjmowac jako imigrantow. Chodzi tylko o to, by nie trzymac wszystkich tych milionow w tylko paru krajach.

Cytat:


"Miała być tylko Syria."



Aha. Czyli jestes OK z przyjmowaniem Syryjczykow. : ) No i super. Starczy mi to. Namawiac Cie na wiecej nie mam juz ochoty.
_________________
Smile or die!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com