Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2016-11-30, 11:22   

Ślub w gronie najbliższych czyli ok 30 osób, najlepiej w plenerze ;)
_________________

 

mee0099

User


Do³±czy³: 17 Lip 2016

   

Wys³any: 2017-03-10, 16:34   sala weselna

na małe wesele super nadają sie miejsca gdzie można jeszcze przenocować naszych gości. Dlatego wszystkie oferty hotelowe jak najbardziej sie tu sprawdzą. Będziemy mieli problem z głowy z gastronomia, noclegiem, salą weselną a jak sie dobrze dogadamy to i ze zespołem. Na przykład w tym hotelu https://www.hotelponiatowski.pl/ Jest taka możliwość.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-11, 12:22   

Puszczając wodze fantazji, będzie to wyglądało następująco.
Ja, z zadartym lekko podbródkiem wpatrzona w pełne uwielbienia, podziwu i wzajemnej fascynacji oczy (raczej ciemnego koloru) mojego męża, bardzo zresztą przystojnego.
Pod palcami, kiedy moje dłonie obleczone w koronkowe, białe rękawiczki sięgają do jego szyi, czuję jeszcze te jego kręcące się, gęste włosy.
Jego dłonie natomiast obejmują mnie w mojej wąskiej talii, w idealnie przylegającym do niej gorsecie. Suknia rzecz jasna dopasowana jest do mojej figury wiolonczeli. Czyli bardzo obcisła na udach, a przy samym dole, odrobinę rozkloszowana.
Moje długie, falowane włosy spływają po plecach, aż do pasa. Część z nich jest spięta.
Na szyi- perły, w uszach też.
On, koniecznie w kamizelce. Zaraz po tym, jak przeniósł mnie tradycyjnie przez próg, tańczymy do dźwięku skrzypiec, nasz pierwszy taniec. Tylko, żeby to nie było takie śmieszne, jak w przypadku Trumpa i jego żonki Melanii (widok żenujący, zero pomiędzy nimi chemii). Patrzy na nas duża ilość oczu rodziny, i dalszych i bliższych przyjaciół. Później toasty (liczne), on wygłasza dla mnie mowę, jak to mnie bardzo uwielbia itepe.
Wszystko odbywał się w bardzo dużym domu, nad morzem. W wypełnionej wykwintnym jedzeniem, a nie jakiś rosół i ziemniaki z kotletem, sali.
Alkohol ze starszą datą. Duża ilość szampana. Wszystko na stolikach, czteroosobowych albo pięcioosobowych, może być też sześcio. Zależy.
kelnerzy, płeć męska. Stosownie ubrani, wysocy i przystojni, niezwykle kompetentni, nienaganni.
Nad wszystkim czuwa ten cały zatrudniony organizator, nie moja przyjaciółka- gdyż nie ma potrzeby odbierać jej całej zabawy (ze mną).
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hortensja  

User


Wiek: 25

Do³±czy³a: 26 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-26, 09:47   

Podobają mi się śluby w plenerze ale sama chce mieć w normalnej sali,na góra 50 osób.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-21, 21:55   

marysiek napisa³/a:

DeSade - piękna wizja!


Ha ha, jak najwięcej kiczu pewnie bym wolała.
To takie romantyczne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

betika593

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2017

   

Wys³any: 2017-09-20, 13:36   

Ja jestem zwolenniczką nowoczesnych wesel ze szczyptą tradycji. Ślub nie musi być w kościele - marzy mi się w plenerze, na przykład nad jeziorem czy w ukwieconym zagajniku, ale USC też może być. Suknię miałabym krótką, białą, z kontrastowym pasem i butami w tym samym kolorze albo białą lub kremową w stylu empire. W włosach kwiat lub nic, włosy lekko upięte, pofalowane. Przysięga składana samodzielnie. Po ślubie obiad w małej, urokliwej restauracji albo pod namiotem w ogrodzie. Jeśli muzyka, to nie disco polo, ale różna, przy starych hitach też dobrze się tańczy. Może byc orkiestra albo DJ. Zimny bufet, tort, jakiś ciepły posiłek. Potem podziękowanie dla rodziców (kwiaty, pamiątkowe zdjęcie), podziękowanie gościom za przybycie (jakieś drobne prezenciki, np czekoladki) i odjechanie na podróż poślubną :-) ogólnie bardziej przemawia do mnie amerykańska forma wesela w wersji kameralnej, niż polska pijatyka, żarcie i dwuznaczne zabawy o północy :kwasny:
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-03-06, 16:03   

Wprawdzie ślub to wrażenia i wspomnienia na całe życie i jedyne w swoim rodzaju - tak,to prawda,ale należy także brać pod uwagę koszty tegoż. Do ślubu można jechać samochodem i owszem,zależy jak daleko jest do kościoła,ale znajomi,przyjaciele także posiadają takie środki lokomocji,które też można ładnie przystroić (a robi to np zaprzyjaźniona kwiaciarka,bądź znająca się na rzeczy koleżanka,przyjaciółka) wypożyczony samochód na tę okazję,to dodatkowo wyrzucone pieniądze,które można odłożyć i przeznaczyć np na podróż.
Dzisiaj młodzi nie zdają sobie sprawy jakie są koszta,które muszą ponieść rodzice.Skromniej też będzie super wesele,najważniejsza jest dobra zabawa, bo nie chodzi o "postaw się,a zastaw się" czy "bo co ludzie powiedzą" wesele jest dla młodych i najbliższych,a zaproszeni goście muszą całą resztę przyjąć za dobrą monetę i raczej nie wybrzydzać,czy wydziwiać.
Bywałam na różnych weselach,ne jednym grała orkiestra,na innym gości zabawiał DJ i wszyscy bawili się wspaniale.Radości,śmiechu i zabawy było mnóstwo. Właśnie chodzi o dobrą atmosferę,bo nie ważne czy na stołach będzie stał pieczony prosiak,czy chleb ze smalcem , bo i na takim weselu byłam i to ze smalcem robili bardzo zamożni ludzie,których było stać,a jednak postawili na tradycyjne,proste,polskie potrawy.Można?,można. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-05-05, 06:09   

U to zagwozdka na niedzielÄ™ heeh :)
Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było jakby:
Z racji tego, że latwię sobie miejsce na zawodowego żołnierza to moim marzeniem jest, aby po wyjściu z kościoła z moją już żona :D kompania z żołnierzami zrobiła nam szpaler :P. Fajne uczucie musi być jak maszerujesz sobie z żoną za rękę :)

Kolejne marzenie:
Ja ubieram się w garniaczka i podjeżdża pod mój domek bryczka z koniami :) sobie wsiadam i udaje się po żonę i cyk :D Sobie jedziecie do kościoła, przechodni się na was patrzą z zachwytem a ty jak król z królową jedziecie z zachwytem :)
No i wesele w jakiejś sali do 100+ osób.

Fajnie pomarzyć, ale ciężko znaleźć wybranke :( u mnie w miasteczku to w ogóle :(
 

P@ula  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2020

   

Wys³any: 2020-10-29, 22:32   

Marzyłam kiedyś o ślubie w plenerze ale teraz przesztalam(bo urzędnik udziela ślubu wg mnie to nie jest zbyt romantyczne)
Ślub powinien się odbyć z ukochaną osobą (najlepiej na całe życie, bez zdrad, rozwodu, poprostu razem się zestarzeć i umrzeć trzymajac się za ręce) :serce:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com