Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nadia_1985  

User


ImiÄ™: Nadia

Do³±czy³a: 20 Lip 2009

Sk±d: z bardzo daleko ...

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:03   wymarzony Å›lub

nie wiem czy był już taki temat. Ale interesują mnie wasze opinie na temat jaki wolicie mieć ślub ? A może któraś z was wychodzi niebawem za mąż jest w trakcie wszystkiego załatwiania. Ja będe mieć ślub w domu przyjęć, o porządek będą dbać kelnerzy, a nie kelnerki, będziemy bawić się przy dj. no i koniecznie musi być 2 - dniowe z oczywistych względów. A wy wolicie mieć w remizie, czy w domu przyjęć, kelnerki, czy kelnerów, mieć zespół, czy dj, 1 czy 2 dniowe? No a później wylot na wczasy na lazurowe wybrzeże.

A po co tyle kropek w nazwie? //TQIT
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:16   

To gratuluję i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia. :)

Tak, ślub to coś o czym marzę od dzieciństwa. Już wiem jaką chcę mieć sukienkę, na gorze obcisła a rozszerzaną od kolan czy tam ud. Oczywiście welon. Bryczkę z białymi koniami. Kwiaty- róże.
Chciałabym mieć wesele w takim fajnym pałacyku, niedaleko mojego miasta. Pięknie tam jest, duży ogród i sala. Jesli chodzi o muzykę to wydaje mi się, ze najlepiej sprawdza się orkiertra, no ale tu już większy wydatek niż jakiś tam dj. A kto roznosi jedzienie to mi obojetne. Jesli będzie mnie stać to bedzie wesele i poprawiny, a jak nie to tylko wesele.

Wiadomo wystrój i te sprawy na przyjęciu są ważme. Ale czy w tym dniu tak bardzo liczy się fakt, kto roznosi jedzienie, kto gra czy ile czasu trwa wesele? Nie, dla mnie najważniejszy będzie mój mąż.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:28   

Biała suknia,rodzina,przyjaciele i ten jedyny:)
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

Kluadia  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 03 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:47   

18081990 napisa³/a:

Biała suknia,rodzina,przyjaciele i ten jedyny:)


A do tego bryczka, kelnerzy, orkiestra i dużo balonów. :niepewny:
_________________
Go¶æ, pozdrawiam CiÄ™! :)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:49   

Nie, bez bryczki i balonów ^^
 

Nadia_1985  

User


ImiÄ™: Nadia

Do³±czy³a: 20 Lip 2009

Sk±d: z bardzo daleko ...

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:51   

[quote="Amelia"]To gratuluję i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia. :)

Bardzo dziękuje to miłe :)

¯yczę też wszystkiego dobrego, pozdrawiaim :)

A co do ubioru to sukieneczka na górze dość obcisła na ramiończkach u dołu poszeżana z delikatnymi różowymi, lub czerwonymi różyczkami w miejscach na ramiończkach i być może na biuście koło dekoldu, szyji, coś w tym rodzaju. Rękawiczki, welon. Raczej biała niż ecri. Do tego delikatny bukiecik kwiatuszków, taki subtelny, sala w jeden dzień ubrana na biało różowo balony, serwetki na stołach, lub biało czerwono, na kolory mam na myśli dziewczęce, no a drugi dzień pewnie na biało błękitno.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-20, 12:24   

Ja, On. Najbliższa rodzina i Ci najważniejsi przyjaciele, raczej skromne;). Nie jakiś tysiac ludzi, bo by mnie krępowało i to żadna uroczystość a męka;x. Kościół przybrany białymi i różowymi liliami, czerwony dywan;). Przyjęcie w jakimś domu weselnym, płeć kelnerów obojętna;), byle dobrze się spisywali i nikt nie miał na co narzekać. Obowiazkowo orkiestra, znaczy zespół, najlepiej mój były;p. Powitanie chlebem i wodą;p.
Suknia koniecznie biała, z trenem, welon.
Bez żadnej bryczki;x.
Kiedyś chciałam w sumie wesele regionalne;), mogło by być ciekawie;p.
Haha;).Przecież to takie odległe, do tego czasu jeszcze z pięć razy koncepcja mi sie zmieni;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-20, 18:04   

Kiedyś marzyłam o ślubie w zimę, bo ładnie na zdjęciach wychodzi. Ale wolę jednak, gdy będzie ciepło. Najlepiej maj. Chociaż w maju nie powinno się brać ślubów. :wstyd:
Uroczystość na świeżym powietrzu. Z kwitnącymi na biało drzewami, oczywiście białe obrusy, serwetki, etc. Suknia skromna, biała i prosta. Może być z gorsetem, chociaż wolałabym na ramiączka, ale to się jeszcze zobaczy.;) I biało-czerwony bukiet, ale bez róż!. Taki sam czerwony kwiatek w butonierce u pana młodego. Aachhh. Uroczystość skromna, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Nie potrzeba mi balu na tysiąc pińcet osób. I zero DJów i czy innych chujumujów.

Albo zupełnie inaczej.
Na plaży, w białej, letniej sukience. W delikatnych bucikach i z białą lilią w dłoniach. O zachodzie słońca. Przyjemny ksiądz i grupka najbliższych. Delikatna muzyka. Koniecznie saksofon. :serce:

Jednak znając życie, to będzie jeszcze inaczej. Będzie rodzinna parafia. Wesele na całą gminę. Bufiasta kiecka i pełno brzydkich balonów. Do tego orkiestra discopolo i chlanie wódy na całego. Czyli klasyczne polskie wesele, ale pomarzyć nie szkodzi.;D

[ Dodano: 2009-07-20, 19:07 ]

motyl napisa³/a:

Kiedyś chciałam w sumie wesele regionalne;), mogło by być ciekawie;p.


Aaaa. Kurpiowskie wesele, to jest to.;DDD Mam nawÄ… takÄ… regionalnÄ… sukienkÄ™ w domu.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-07-20, 18:52   

Mihihih napisa³/a:

Chociaż w maju nie powinno się brać ślubów. :wstyd:


A czemu nie :?:
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-20, 18:55   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

A czemu nie


Wg przesądów ślub powinno się brać w miesiącu, który ma w sobie literę 'r'.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-20, 18:59   

motyl napisa³/a:

MłodyDuchem napisał/a:
A czemu nie

Wg przesądów ślub powinno się brać w miesiącu, który ma w sobie literę 'r'.


Dokładnie.:) Chociaż rodzice mojego ojca brali ślub w maju i przeżyli ze sobą całe życie. W kłótniach, ale przeżyli.;p
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-20, 19:07   

Cytat:

Dokładnie.:) Chociaż rodzice mojego ojca brali ślub w maju i przeżyli ze sobą całe życie. W kłótniach, ale przeżyli.;p


Na to nie ma reguły;). Gdyby tak przestrzegać tych wszystkich przesądów slubnych to uroczystość zamieniła by się w jednś wielka nerwówkę;). Nie warto więc;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Marika :)  

User


Do³±czy³a: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 19:12   

Ogólnie teraz nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek miała wziąć ślub. Z tego, co zaobserwowałam - większość związków po ślubie się niszczy. Jak się kogoś kocha, to nie potrzeba papierka, ale nie wiadomo, co los przyniesie :-P

Nigdy nie marzyłam o takim zwykłym, normalnym, romantycznym ślubie, z białą suknią...
Ja mam taką wizję, że przyjdę z moim facetem do kościoła w codziennym ubraniu i innych też poproszę, żeby ubrali się normalnie, żeby było wygodnie i zwyczajnie :-D . W kościele pełno kolorowych balonów. Przez całą uroczystość będę trzymała swojego partnera za rękę i patrzyła mu głęboko w oczy... Ale nie będzie żadnych kazań, tylko hymn o miłości i jakaś wymyślona przez nas, fajna przysięga. A potem udamy się na wesele, gdzie będzie kolorowo, dużo balonów, serpentyn, jakaś ściana obklejona naszymi zdjęciami... Kule dyskotekowe, reflektory... Pierwszy taniec będzie baaaaardzo romantyczny i wolny (nie wiem czemu, zawsze najcudowniejszy na weselu wydawał mi się pierwszy taniec <3 ). Potem fajna muzyka, może jakiegoś DJ'a zamówimy... Oczywiście trochę wolnej muzy też będzie :-P . Dużo %, pizza, fontanna z czekolady, potem wieeeeelki tort i zabawa do białego rana :-D .
Może to dziwne, ale właśnie takie ciut szalone wesele mi się marzy <3
 

Ostatnio zmieniony przez Marika :) 2009-07-20, 19:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 19:12   

¦lub w koścele , biała suknia , dużo kwiatów i dużo gość. Weselu huczzne ;d , w jakiejś restauracji , albo w hotelu. Chciałabym by wszystko było idealnie , a na miesiąc miodowy chciałabym pojechać do Austarialii ;d
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-20, 22:15   

taki wymarzony? Ja, On, ksiądz. Tyle. ¦nieżnobiła suknia do ziemi, z odkrytymi ramionami, taka zwyczajna, prosta, bez żadnych falbanek i zbędnych dupereli.

Oczywiście tak nie wyjdzie, bo muszą być świadkowie plus cała lista osób, których zwyczajnie pasuje zaprosić. Ale chciałabym żeby to był taki cichy ślub, bo to w końcu nasze święto, a nie połowy wsi i osób, których nawet nie znam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com