Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nihilist

User


Do³±czy³: 11 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-11, 11:59   

migel napisa³/a:

Boję się, że mi tak będą wypadać, że wyłysieję


I co w tym złego? :hyhy:
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-06-11, 12:26   

Nihilist napisa³/a:

migel napisa³/a:

Boję się, że mi tak będą wypadać, że wyłysieję


I co w tym złego? :hyhy:



No nie po to zapuszczam włosy, żebym ich nie miał, c'nie? :-P
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Nihilist

User


Do³±czy³: 11 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-11, 16:22   

Jak będziesz długo nosił zapuszczone pióra to prędzej czy później i tak Ci wypadną, więc chyba musisz się oswajać powoli z glacą, aczkolwiek z tego co widzę masz 22 lata, więc w szybką utratę Twoich batów w szybkim czasie szczerze wątpię, chyba, że zerwie Ci się film i będziesz miał wyjątkowo wrednych znajomych do flaszki ;)
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-06-11, 17:44   

Nihilist napisa³/a:

Jak będziesz długo nosił zapuszczone pióra to prędzej czy później i tak Ci wypadną, więc chyba musisz się oswajać powoli z glacą, aczkolwiek z tego co widzę masz 22 lata, więc w szybką utratę Twoich batów w szybkim czasie szczerze wątpię, chyba, że zerwie Ci się film i będziesz miał wyjątkowo wrednych znajomych do flaszki ;)


No z "przyczyn naturalnych" to mi nie wypadną wszystkie, ale jeśli mam jakieś schorzenie, które powoduje większe wypadanie włosów? Niby jak wypada ok. 100 włosów dziennie to norma, ale niestety nie wiem jakim cudem można to policzyć :mrgreen:
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-11, 21:28   

Na wypadanie włosów polecam szampony specjalnie przeznaczone do tego celu.
_________________
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-06-11, 22:08   

marcinb napisa³/a:

Na wypadanie włosów polecam szampony specjalnie przeznaczone do tego celu.


No shit sherlock. Kupiłem jakiś czarnorzepowy joanny, obaczymy co z tego będzie.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-12, 23:00   

migel napisa³/a:

No shit sherlock. Kupiłem jakiś czarnorzepowy joanny, obaczymy co z tego będzie.



Ja brałem kiedyś właśnie z Head n Shoulders i na mnie zadziałał. Szukać w sklepach!
_________________
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-06-16, 09:29   

mi sie wydaje że jakieś witaminki, suplementy starczą :)
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-06-19, 07:42   

U niektórych pewnie tak, ale nie u wszystkich wypadanie włosów jest związane z niedoborami witamin czy minerałów. Dobre są też takie wcierki, które wciera się w skórę głowy, była mowa wcześniej, vichy ma coś takiego, nazywają się dercos aminexil pro.
_________________
:)
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2015-06-19, 16:50   

uwarunkowane genetycznie, pod wpływem rozpadu testosteronu, nadmierne gromadzenie się DTH które uszkadza cebulki włosów.
Polecam kapsułki z palmy sabałowej, które redukują ilość tego związku w organiżmie. Generalnie lek te mozna kupic bez recepty i jest on stosowany profilaktycznie na prostatę, ale na włosy tez działa.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-06-19, 19:03   

To może wypowiem się ja jako autor tego wątku. Zakupiłem to vichy dercos, wygląda to tak jak poniżej:
 

bossik  

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-06-19, 20:26   

Też jestem w trakcie kuracji tylko że dercos neogenic na wzrost nowych włosów. Wypadanie już opanowałem mało wiele a teraz chciałbym aby fryzura powróciła do dawnej świetności. Na efekty będę musiał trochę poczekać ale ja cierpliwy człowiek jestem więc dam radę :)
 

Rafalt  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-24, 23:01   

Czy ktoś z Was jest już po zastosowaniu takich kuracji i może podzielić się opinią?
 

wojciechpintal  

User

Pintal


ImiÄ™: Wojciech

Wiek: 36

Do³±czy³: 29 Cze 2015

Sk±d: Koronowa

   

Wys³any: 2015-06-29, 11:10   

Właśnie mężczyźni łysi są zdecydowanie bardziej męscy z biologicznego punktu widzenia oczywiście :hyhy:
 

Tasior

User


Do³±czy³: 26 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-26, 21:29   

W przypadku faceta to za wiele się nie wymyśli. U was łysienie ma praktycznie jedną przyczynę, jest nią testosteron i jego pochodna DHT. Podobno co drugi facet po 50. łysieje znacznie. Wizyta u specjalisty pomoże znaleźć możliwe przyczyny, tylko warto określić, jaki typ łysienia cię dotyczy. Tutaj masz okreslone podstawowe typy: http://preparatynalysieni...odzaj-lysienia/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com