Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nietakimlody

Stały User


Do³±czy³: 22 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-03-13, 07:57   

A ja mieszkam z rodzicami i nie jest mi źle :P ale to przez to że moje mieszkanie sie buduje a mieszkanie na wynajętym i płacenie sporej kasy to dla mnie głupota.. więc sobie mieszkam u rodziców i oszczędzam na własne
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-03-15, 10:47   

Chciałabym wyprowadzić się do innego miasta, zamieszkać ze swoim partnerem i próbowac się usamodzielnić.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-03-15, 10:52   

Zauważyłam, że odkąd przeprowadziłam się do innego miasta i jeżdżę co weekend do rodziców, to coraz trudniej mi stamtąd wracać do rzeczywistości. Myślę, że ta wyprowadzka zrobiła nam na plus - prawie się nie kłócimy i więcej radości czerpiemy ze wspólnie spędzonych chwil.
_________________
meow
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-05, 00:31   

Z jednej strony najchętniej wyprowadziłabym się z domu jak najszybciej. Często niezdrowa atmosfera i notoryczna obecność co najmniej jednego (a zazwyczaj dwóch) domowników działa mi niesamowicie na nerwy - ani chwili spokoju i wytchnienia nie mam. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że po przeprowadzce bardzo dokuczałaby mi samotność, a to niekoniecznie wyszłoby mi na dobre. Sama nie wiem kiedy uda mi się ostatecznie stąd wynieść i jak to na mnie wpłynie. Na pewno będzie mi o tyle łatwiej, że rodzice wesprą mnie finansowo dopóki nie skończę nauki, ale nie mogę też liczyć, że będę mogła szastać pieniędzmi i od razu kupić willę, bo na to mi nie pozwolą.
 

undrat

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 11:36   

A ja wyprowadziłam się kilka miesięcy temu. Nie jest lekko. Sporo wydatków. Ale robię co chce! Niedawno kupiłam nowe drzwi, pomalowałam ściany, i czuje się, jak u siebie...
_________________
http://www.tur-plast.net.pl/
 

Honeker  

User

£apacz wiatru



Wiek: 41

Do³±czy³: 22 Pa¼ 2010

Sk±d: Karpaty

   

Wys³any: 2014-09-18, 09:46   

Dla wszystkich którzy też chcą się wyprowadzić mam ciekawą stronkę - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-kalisz.html :)
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-09-18, 14:22   

B. dobry patent z mapką na tej stronie. Takie coś ułatwia robotę jeśli dla kogoś jest priorytetem mieszkanie w okolicy danego miejsca.
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-10-10, 00:18   

Ja mam 19 lat i właśnie poszedłem na swoje, nie mam pracy, Bóg wie co się będzie działo. :-D
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-10, 08:14   

Nie mieszkam z rodzicami, co prawda i teraz decydujÄ™ o sobie.
To znaczy, że teraz mama nie mówi mi, że mało zjadłam i nie mówi, że nie powinnam wpychać koszuli w spodnie.
Nie mówi też, że nie posprzątałam po sobie wacików i nie krzyczy już, kiedy rozsypuję cukier.
Nie ma pretensji, bo nie wie, że palę papierosy na balkonie i chodzę bez swetra, a potem czuję się potwornie źle, bo jestem okazuje się chora.
Teraz jem, co chcę, a to było zawsze dla mnie niezwykłym wyrazem wolności.
Zamiast na obiad idę do księgarni po nową książkę za 9 zł.
ChodzÄ™ na spacery samotnie, i biegam w samej koszulce.
Spotykam siÄ™ z moim partnerem i nie wracam na noc.
Piję dwa litry kawy dziennie, i nie ścielę łóżka.

Ale za to bardzo tęsknie za gołąbkami mojej babci polanymi sosem grzybowym.
Dodatkowo brakuje mi moich zwierzÄ…t typu papuga.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2014-10-10, 11:55   

Raczej każdy prawie mieszka z rodzicami do pełnoletności,mimo częstego buntu młodzieży. Niektórzy mieszkają z rodzicami z wygodnictwa,ale częściej z braku własnych funduszy.Większość decyduje się na samodzielność,po pobjęciu pracy,wówczas albo rodzice pomagają w poszukiwaniu lokum, albo kto lepiej sytuowany kupuje swoim pociechom mieszkanie.Ale jedno jest pewne - mieszkając z rodzicami nic nas nie obchodzi, żadne świadczenia,opłaty,których mało nie jest,jak i samo wyżywienie,które do najtańszych niestety nie należy.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

dinik

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 07 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-08, 23:45   

Wynajmowałem pokój przez tydzień, jednak uznałem, że to nie dla mnie - póki co. Nigdy więcej nie wyprowadzę się bez zabrania ze sobą umiejętności kulinarnych :-P
Teraz zbieram pieniądze i uczę się przygotowywać różne potrawy, więc kwestią dwóch miesięcy jest jak znowu wrócę do wynajmu.
 

Johny987  

User


Do³±czy³: 21 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 11:03   

E tam bez umiejętności gotowania też da się przeżyć :) Na mieście możesz zjeść, są tanie bary dla studentów.
 

dinik

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 07 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 12:23   

Jasne, że się da. Na obiady uczęszczałem do szkolnej stołówki i 4,50 za nawet dobry posiłek (zupa + drugie + deser w formie owoców lub słodyczy) to niezła stawka. Zostają śniadania i kolację, ale to akurat małe piwo - nauczę się przygotowywania paru potraw albo znajdę dziewczynę, która to ogarnie :-D i voila, najważniejszy problem z głowy.
Poza tym, do kupowania gotowego jedzenia jestem trochę uprzedzony, bo wiele rzeczy mógłbym zrobić sam. Nie zależy mi na opłacaniu czyjejś pracy tylko dlatego, że nie potrafiłem czegoś zrobić, a bez problemu nauczyłbym się tego w domu.
Niestety nie mieszkam w mieście studenckim i czasem nad tym ubolewam, bo wiem, że niektórzy przedsiębiorcy otwierają lokale nastawione właśnie pod studentów, a nie da się ukryć, że są one tańsze od restauracji.
 

Judycia

User


Do³±czy³: 13 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-18, 13:34   

Ja wynajmuje mieszkanie, pd paru lat nie mieszkam z rodzicami i stwierdzam, że dzięki temu, że wyprowadziłam się z domu, nasze relacje się poprawiły. Nie spieram się z mamą o to, że ja chcę coś zrobić po mojemu, a ona po swojemu. ;) Albo, że ja sprzątnę później, a ona chce teraz. Poza tym, wyprowadzka nauczyła mnie samodzielności i racjonalnego dysponowania pieniędzmi (od czasu do czasu) ;-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-11-18, 18:48   

Byliśmy "na swoim" ponad rok, sytuacja zmusiła nas do powrotu, co uważam za wielką porażkę życiową. Tułaliśmy się od rodziców do teściów i nigdzie nie mogliśmy zaznać spokoju.
Jesteśmy w trakcie poszukiwań odpowiedniego mieszkania pod wynajem. Mam nadzieję spędzić w nim święta Bożego Narodzenia. Marzę o tym.
Może wszystko wreszcie się poukłada?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com