Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kamilv

User


Do³±czy³: 19 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-19, 02:46   

ja marzę o wyprowadzce, myślę, że za 3 lata, w wieku 21 lat się wyprowadzę
_________________
tytoń papierosowy
Kup Viagrę i bądź zdrowy.
 

ksenia7  

User


Do³±czy³a: 23 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-23, 15:55   

A gdzie zamierzasz się wyprowadzić?
_________________
http://www.adamjaroslaw.com.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-23, 19:36   

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wyprowadzić. Sami wiecie własne mieszkanie, własne doniczki z moimi kwiatami, obicia, własne palenie w domu papierosów.
Granie w golfa, w białych skarpetkach. No i najważniejsze książki mogą na podłodze sobie być i kubek z niedopitą herbata, nikomu to nie przeszkadza.
Czytanie gazety, z kawą w ręku, w kuchni, z ręcznikiem na głowie. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić,
Na te maseczki, kiedy ciągle nas ktoś odwiedza Tu jakiś chłopak opowiadający o swoim pianinie, nie mogę przy nim chodzić w ręczniku.
Ach, mogłabym wtedy sobie tańczyć z kotem po całym mieszkaniu, głośna muzyka, duże głośniki.
I przyrządzanie pożywienia w szlafroku
Chcę mieszkać sama, jak nic.
_________________
W miękkim futrze kota
 

wika991

User


Do³±czy³: 26 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-27, 21:13   

Ja wyprowadziłam się z domu w wueku 22 lat - na wynajem :) Teraz rozglądam się za czymś własnym. Wpadły mi w oko mieszkania na Słonecznym ołtaszynie we Wrocławiu i zastanawiam się nad wzięciem kredytu z MdM na nie. Wkład własny mam więc nie powinno być problemu a nie chcę za bardzo już wynajmować bo szkoda mi kasy na coś co i tak nigdy nie będzie moje.
 

anielkat  

User


Do³±czy³a: 30 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-30, 09:32   

Fajny pomysł, własny kąt to świetna sprawa. Ja wyprowadziłam się do innego miasta na studia, ale też zbieram na coś własnego ;)
_________________
http://yshyo.com.pl/
 

Mary_Sue  

User


ImiÄ™: Mary Sue

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-30, 23:27   

Cytat:

Czy śpieszy się wam do tego, czy może dobrze wam tu gdzie jesteście?
Czy chcielibyście się już usamodzielnić?



Nie mam w planach wyprowadzki z rodzinnego domu (na obecną chwilę). To nie znaczy jednak, że jestem niesamodzielna. Nikt tu na mnie nie łoży. Utrzymuję się sama, ale mam ogromny komfort, ponieważ rodzice nie wymagają ode mnie, bym dokładała się do rachunków. Przyzwoitość nakazuje od czasu do czasu to zaproponować, ale pozostają nieugięci. Doceniam to, ponieważ mogę trochę zaoszczędzić i odłożyć.
 

Natka-pietruszka  

User

Natalie25


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 19

Do³±czy³a: 01 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-01, 08:19   

Mam plany i to duże , ale teraz ja z moimi rodzicami będę się wyprowadzać i teraz jest mi z tego powodu bardzo ciężko że muszę zostawić moje koleżanki . :-(
 

serlenna  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Kwi 2015

Sk±d: Be³chatów

   

Wys³any: 2015-04-11, 11:13   

DeSade napisa³/a:

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wyprowadzić. Sami wiecie własne mieszkanie, własne doniczki z moimi kwiatami, obicia, własne palenie w domu papierosów. No i najważniejsze książki mogą na podłodze sobie być i kubek z niedopitą herbata, nikomu to nie przeszkadza.


Już sobie wyobrażam Twój dom: smród i bałagan :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-04-11, 11:24   

Nie sądzę, zważywszy na to, że ciągle mam otwarte okna, i używam odświeżaczy powietrza, czasami kadzidełek, czy nawet olejków zapachowych do kominków.
Nie martw siÄ™.

To typowy stan intelektualistów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-17, 18:42   

Zamierzam się wyprowadzić jakieś pół roku - rok po zakończeniu szkoły, za granicę. Wynajmę sobie małe mieszkanko (coby nie sprzątać za dużo) i będę realizował plany, pchał życie do przodu. Mam dużą potrzebę samodzielności, nie wyobrażam sobie dłuższych studiów i siedzenia w domu do 25 roku życia.
W tym wieku chcę już zaczynać działalność, swój własny biznes (moje marzenie :) ).

Jak juz pisałem w jednym z tematów chcę być jak najbardziej niezależny w swoim życiu, a tego nie da się pogodzić z mieszkaniem u rodziców.
Inna sprawa, że moi rodzice mają inny pogląd na życie niż ja i jest to zwyczajnie nie do pogodzenia.
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-19, 21:13   

Z jednej strony mam ochotę być już na swoim, ale z drugiej perspektywa życia samemu w zupełnie obcym mieście mnie trochę przeraża. No i praca, bo z czegoś się przecież trzeba utrzymać. Eh, dorosłość nie jest fajna.
_________________
Nevermore.
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-20, 18:15   

Ja myślę, że to zawsze na początku przeraża, potem zaczynasz to ogarniać i jest dobrze.
Za to można realizować w pełni swoje plany (a do większości potrzeba kasy).

Nie rozumiem tylko potrzeby posiadania własnego domu. Dla mnie wynajem jest o wiele lepszy, nie trzeba babrać się z kredytem, wiązać się do jednego miejsca itp. Chcesz mieszkać gdzie indziej to czekasz do końca umowy (albo i nie) i się wyprowadzasz...
Ale pisze to osoba dla której 5 lat w jednym miejscu to maksimum, więc moje podejście wielu wyda się dziwne
:-P
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2016-09-22, 22:41   

Drugi rok mi już leci poza domem rodzinnym. Sprawa fajna, ale z drugiej strony trzeba wiedzieć, że już w takim przypadku na nas zlatuje cała odpowiedzialność. Troszkę to chwilami ciąży, ale w gruncie rzeczy jest to spoko decyzja. Plusy przeważają nad minusami.
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Joshua  

User

Bajzel



Wiek: 25

Do³±czy³: 14 Lip 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-05-16, 22:24   

Ja w zasadzie przeprowadzam się w czerwcu, pierw do bursy za pewnie a potem do akademika lub do kumpla na spółkę.
_________________
Jak Ci imponuje real gangsterka
To bierz klamkę i wyp****ol pierwszą bańkę
Jeśli imponuje real dilerka
Zostaw matce dyszkÄ™ na adwokatkÄ™
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com