Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-21, 19:21   

Grunt , to ukończyć szkołę , i iść na satysfakcjujące mnie studia. Wyprowadzka ? Może i tak jeżeli ma decydować o mojej przyszłości . Lubię samotność , więc to dobry plan.
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-22, 00:17   

Dobrze mi w domu i czuję się dobrze w moim mieście. Na studia też mam zamiar pójść gdzieś blisko, więc wyprowadzki na chwilę obecną nie planuję :)
Okej jedna by mi bardzo odpowiadała - do chłopaka ^^ Ale to wszystko w swoim czasie. Nigdy nigdzie sama, zdana TYLKO na siebie. Nie dlatego, że bym sobie nie poradziła ale.. po prostu jestem zbyt zżyta z ludźmi, z którymi przebywam.
 

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-22, 11:05   Re: Wyprowadzka

vialink napisa³/a:

Na forum jest w większości młodzież .. ale ... myślę, że można poruszyć ten temat.

Czy macie jakieś plany, może marzenia, co do wyprowadzki na "swoje"

Czy śpieszy się wam do tego, czy może dobrze wam tu gdzie jesteście?
Czy chcielibyście się już usamodzielnić?


Jeżeli mamy osoby, które siedzą na "swoim". Czy brakuje wam tego domu rodzinnego?
Czy jednak wolicie tak jak jest teraz ? ;-)



1.Plany może i mam,ale gorzej w moim przypadku z realizacją:( poki co od października zaczynam studia,ale będę codziennie dojeżdżać.

2.Chciałabym...
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2009-09-09, 16:40   

Temat dla mnie :)

Za dwa tygodnie przeprowadzam się z małego miasta do Warszawy - studia, praca, nowe życie... już teraz się stresuje. Nie znam miasta, nie znam ludzi ... Ale trzeba spróbować się jakoś odnaleźć bo innego wyjścia nie widzę. Z dala od rodziny, kolegów, koleżanek , przyjaciół... Ciężko biedzie. Nie umiem sobie tego wyobrazić - moje życie zmieni się na zawsze. 20 - lat i już się usamodzielniam - myślę ze dam rade bo to tylko mój wybór. Mogę zostać w domu...ale wybrałem coś nowego, nieznanego ... mam nadzieje ze bedzie to trafna decyzja :-)
_________________
Miłość nie zna granic...
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-09, 17:14   

Ja również wyprowadzam się do Warszawy. Może nie z, aż tak małego miasta, ale Warszawa na pewno jest większa ;) Studia! U mnie również jest mój kierunek, jednak nie satysfakcjonuje mnie uczelnia, dlatego zdecydowałam się na Warszawę, bo chyba była najbliżej. I tak przeżyję pięć lat. Mieszkałam już w Warszawie przez jakiś czas, ale to nie to samo. Nie byłam sama, nie byłam tak naprawdę w akademiku. Jednak tak po cichu chcę już wyjechać, do nowych ludzi, nowego środowiska, bardzo lubię zmiany. Warszawa była marzeniem od zawsze i wreszcie się spełnia.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Lolka  

Stały User


Do³±czy³a: 03 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 11:23   

opisujecie WarszawÄ™ jak Raj.
Z doświadczenia wiem, że na studia zdecydowanie lepszy jest Kraków, £ódź, Trójmiasto czy Wrocław. Warszawa i jej uczelnie są przereklamowane...
_________________
Modnie znaczy sportowo!!!
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-10, 20:51   

Ja wiem jedno - chciałabym się za dwa lata wyprowadzić. Nieważne gdzie... Chociażby nawet do Częstochowy na studia. Nieważne na co, nieważne gdzie, ważne że daleko od tego miasta. Pewnie zatęsknię, ale się tym już nie martwię.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

trocheniesmialy  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 20:58   

wyprowadzam się za maks. 3 lata bo wtedy skończę szkołę i pójdę do pracy:) chciałbym się już wyprowadzić ale wiadomo jak to jest z $$ :->
 

Lucyfer  

User

Blokers



Do³±czy³: 10 Wrz 2009

Sk±d: Ko2(Winkiel)

   

Wys³any: 2009-09-10, 21:24   

2 lata i jade na koscian potem 18 i do k-kozle

[ Dodano: 2009-09-10, 21:26 ]
edit: znaczy za 4 lata do k-kozle :D
_________________
Szanuje Moja Dzielnice
Szanuje to jak wychowali mnie rodzice
Ko2 Is My Life
 

Lorczi  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 00:07   

Chcą nie chcąc za niecały rok czeka mnie przeprowadzka. Napiszę maturę poczekam na wyniki i przeprowadzę się do większego miasta zacznę studiować, pracować. Straszliwie się boję tej przeprowadzki ale w głębi mnie coś mi podpowiada, że to będzie coś nowego i korzystne dla mnie. Nowe znajomości, miejsce zamieszkania. Może w końcu moja psychika się zregeneruje.
 

kaczucha_5  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-13, 17:09   

Od zawsze chciałem się wyprowadzic z domu. Nie dlatego, że mam beznadziejnych rodziców albo że jakieś problemy w domu. To bardziej, dlatego że mieszkam w małym mieście na samej granicy z Czechami.W takim małym mieście to nie ma przyszłości dla mnie. Niby mam tam jakiś kolegów, koleżanki, no ale jakoś nie będzie mi ich żal opuścić. Mimo, że mam dopiero 15 lat, to po gimnazjum chciałbym się wynieść do Opola i tam chodzić do szkoły, mieszkać w jakimś internacie albo co. No, ale wiecie jak to jest. Po pierwsze życie nie zawsze jest takie jak planujemy, a po drugie nie wiem czy bym sobie poradził. no ale przekonam się co będzie już za rok. Może się uda, a może nie :-) A jak nie to podejrzewam, że najpóźniej po liceum mnie już nie będzie w domu. :-)
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-08, 23:55   

ja wyprowadziłam się z hukiem i wrzaskiem, w wieku 17 lat, czyli już prawie 2 lata temu. zabrałam swoje rzeczy, papiery ze szkoły i wyjechałam na drugi koniec kraju. poradziłam sobie, jak widać żyję i mam się nieźle, te ponad półtora roku na swoim już nauczyło mnie dużo i dało nowy pogląd na wiele spraw. dziś nie mam już żalu do matki za to, jak wyszło, nie żałuję swojej decyzji i mam tylko nadzieję, że uda mi się kiedyś w końcu skończyć szkołę średnią i zdać maturę (trzeci raz podchodzę do drugiej klasy zaocznie, ale jakoś poprzednio nie miałam zbytnio motywacji ani czasu żeby chodzić na zajęcia, mimo że odbywały się przez 4-6 dni w miesiącu).
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-09, 00:02   

myślę nad wyprowadzką. może nie teraz - po skończeniu szkoły. jakaś praca się znajdzie, a planowaliśmy z chłopakiem wynająć jakieś nie drogie, nie za duże mieszkanko i razem zamieszkać.
może coś się znajdzie szybciej. w każdym razie chciałabym już mieć tę swobodę.
marzy mi się mieszkanie w kamienicy, własna pracownia, kamienny balkon...
oj;)
_________________
meow
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-09, 00:53   

destrukcyjna napisa³/a:

a planowaliśmy z chłopakiem wynająć jakieś nie drogie, nie za duże mieszkanko i razem zamieszkać.

przemyśl to dobrze kilka razy - choć wiem, że zrobisz i tak po swojemu. tak cicha rada od bardziej doświadczonej dziewczynki z forum internetowego. naprawdę.

PS. kocham cię za 'Krainę Chichów' <3

[ Dodano: 2009-10-09, 00:59 ]

destrukcyjna napisa³/a:

marzy mi się mieszkanie w kamienicy, własna pracownia, kamienny balkon...


w kamienicach są przeraźliwie wysokie rachunki. mieszkałam w kamienicy przez 1,5 roku. wszystko pięknie, łóżko dwa i pół metra nad podłogą, kamienny balkon, kręcone schody.. i zimą prawie 1000 zł za ogrzewanie za dwa miesiące. czar prysł jak z bicza strzelił.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-10, 17:16   

Narazie na pewno nie zamierzam się wyprowadzać. Myślę że nadzejdzie na to pora kiedy będę w stałym związku i skończe szkołę .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com