Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:23   WywoÅ‚anie naturalnych halucynacji.

Piszę tutaj, bo oczekuję poważnych odpowiedzi (nie czegoś w stylu "pie*dolnij łbem o umywalkę".
Czy da się w jakiś naturalny sposób, bez użycia żadnych środków typu narkotyki i inne szkodzące zdrowiu wywołać stan halucynacji i chwilowego zaburzenia ?
Nie chodzi mi o desperackie ruchy, tak jak wyżej, raczej o jakiś złoty środek.
Jasno odpowiadam, że narkotyki, alkohol, nikotyna, dopalacze nie wchodzą w grę.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:26   

A odpowiedz mi, po co Tobie to ? tylko jakoÅ› konstruktywnie napisz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:30   

Myślę, że jak nie będziesz np. tydzień nic jadł i nic nie pił to może będziesz miał halucynacje.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:30   

Cytat:

A odpowiedz mi, po co Tobie to ? tylko jakoÅ› konstruktywnie napisz.



Chciałbym poznać, jak to jest.
Dlatego też nie odwołuję się do środków szkodzących zdrowiu, bo szkoda mi życia.
Szukam sposobu, jak mógłbym doznać tego w sposób naturalny.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:32   

dzilu96 napisa³/a:

Dlatego też nie odwołuję się do środków szkodzących zdrowiu, bo szkoda mi życia.
Szukam sposobu, jak mógłbym doznać tego w sposób naturalny.


Hm. Raczej nie da się uzyskać halucynacji ot tak. Ot tak, czyli nie szkodząc swojemu organizmowi.
W gim. kiedyś praktykowano, i było o tym głośno jak uczniowie wstrzymywali powietrze przez kilkanaście sekund, a inna osoba wtedy je uciskała na klatkę piersiową. Ludzie mówili, że fajny odlot, do czasu póki po jednego nie przyjechała Erka...
Nie kombinuj lepiej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 20:59   

Cytat:

Czy da się w jakiś naturalny sposób, bez użycia żadnych środków typu narkotyki i inne szkodzące zdrowiu wywołać stan halucynacji i chwilowego zaburzenia ?


Metafizyka tylko.
Kontroluj swój sen, to jawa zmiesza się z marzeniami sennymi i będziesz miał takie coś jak ja codziennie.
Nie śpij 4 dni, lub więcej, to będziesz miał halucyny. Wypij dużą ilośc kawy (nie trzy kubki, ani nie sześć). Ale to już mniej naturalne i bardziej szkodzi zdrowiu.
O lekach też pewnie słyszeć nie chcesz.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Nondzu

User



Do³±czy³: 23 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:13   

co wy gadacie!!! oczywiście że można i nie chodzi tu o organizm tylko o reakcje mózgu na różne bodźce.dzilu96, szukaj a znajdziesz, ja kiedyś znalazłem jakąś stronke (podał bym ale nie pamiętam jej) i pamiętam tylko jedną sztuczkę ale nie sprawdzałem jej.

Więc tak bierzesz pingponga kroisz na pół, kładziesz się na łóżku, połówkami pingponga zasłaniasz oczy ważne by nic nie widzieć(najlepiej jeszcze wieczorem gdy jest ciemno, włączasz radio i nastawiasz na częstotliwość gdzie nie ma żadnej stacji (poprostu żeby szumiało) i kładziesz się nic nie widząc słuchając szumu. po kilku minutach powinny być jakieś objawy halucynacji, bo mózg gdy nie odbiera żadnych obrazów, bodźców, tworzy swoje.


Jak przetestujesz to napisz czy działa xD
_________________
Vanitas Vanitatum Et Omnia Vanitas
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:20   

Nondzu napisa³/a:

co wy gadacie!!! oczywiście że można i nie chodzi tu o organizm tylko o reakcje mózgu na różne bodźce.dzilu96, szukaj a znajdziesz, ja kiedyś znalazłem jakąś stronke (podał bym ale nie pamiętam jej) i pamiętam tylko jedną sztuczkę ale nie sprawdzałem jej.

Więc tak bierzesz pingponga kroisz na pół, kładziesz się na łóżku, połówkami pingponga zasłaniasz oczy ważne by nic nie widzieć(najlepiej jeszcze wieczorem gdy jest ciemno, włączasz radio i nastawiasz na częstotliwość gdzie nie ma żadnej stacji (poprostu żeby szumiało) i kładziesz się nic nie widząc słuchając szumu. po kilku minutach powinny być jakieś objawy halucynacji, bo mózg gdy nie odbiera żadnych obrazów, bodźców, tworzy swoje.


Hm. Ciekawe. A skąd żeś to wytrzasnął/ęła ?
Tylko konkrety.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:22   

dzilu96 napisa³/a:

"pie*dolnij Å‚bem o umywalkÄ™"


Sam sobie dałeś odpowiedź :D
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Nondzu

User



Do³±czy³: 23 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:28   

Mizantrop, pisałem że nie pamiętam tej stronki, wiem że też szukałem jakichś prostych środków na halucynacje, jednak nie sprawdzałem tego bo poszedłem na piwko z kumplem a potem zapomniałem xD
_________________
Vanitas Vanitatum Et Omnia Vanitas
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:45   

Cytat:

Więc tak bierzesz pingponga kroisz na pół, kładziesz się na łóżku, połówkami pingponga zasłaniasz oczy ważne by nic nie widzieć(najlepiej jeszcze wieczorem gdy jest ciemno, włączasz radio i nastawiasz na częstotliwość gdzie nie ma żadnej stacji (poprostu żeby szumiało) i kładziesz się nic nie widząc słuchając szumu. po kilku minutach powinny być jakieś objawy halucynacji, bo mózg gdy nie odbiera żadnych obrazów, bodźców, tworzy swoje.


Nie prościej po prostu posłuchać Merzbowa po ciemku?
A jak chcesz mieć jazdy, takie, że się boisz własnej ręki dotknąć, w ogóle strach i omamy i zastanawiasz się czy żyjesz czy już umarłeś to polecam takie gatunki muzyczne jak dark ambient/death industrial/power electronics i ewentualnie ritual ambient. Słuchane po ciemku z zamkniętymi oczami w odpowiedniej dawce, jakości i na odpowiednim sprzęcie dają niesamowite efekty.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:52   

Tutaj ktoś wyżej z tym radiem miał prawie racje. Poczytaj sobie o i-doserze:)

i-doser
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-10-23, 21:32   

szybki googel

http://www.spryciarze.pl/...galnym-sposobem
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-11-23, 01:55   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

i-doser



dokładnie.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Sebastien  

Stały User

Emo Boy



ImiÄ™: Sebastien

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 02:34   

Jedyne co przychodzi mi na myśl jako "Legalne" to acodin. W końcu lek na kaszel, ale nie wiem jak z uszczerbkiem na zdrowiu.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com