Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

elwira86  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-09, 10:50   

ja z rodzicami na takie tematy nigdy nie rozmawiałam,i raczej nie polecam, bo nie wiadomo jak mogą zareagować,lepiej porozmawiać z przyjacielem czy przyjaciółką.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2012-10-10, 09:44   

Nie rozmiawiałem nigdy na takie tematy z rodzicami, z góry wiedziałem jaka byłaby ich reakcja...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-10-11, 11:26   

Myślę, że reakcja rodziców jest związana raczej z tym, o co ich pytamy. Np. będzie różnica między pytaniem skierowanym do matki: 'mamo, czy Ciebie pierwszy raz bolał?', a 'czy jak tata kończył w Twoich ustach to połykałaś czy wypluwałaś?' (podejrzewam, że przy tym drugim połowa matek padłaby na zawał ;D) Natomiast ja, również jako matka, cieszyłabym się z każdego zadanego mi pytania związanego z sexem gdyż oznaczałoby ono dla mnie wielki kredyt zaufania jaki dziecko mi powierza, że czuje się na tyle stabilnie i bezpiecznie w relacji ze mną, że nie boi się po prostu zapytać o cokolwiek.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Niegazowany  

User


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-13, 07:53   

Ja z swoją mamą rozmawiam dość dużo, i bez problemów na ten temat. W sumie, moi rodzice wiedzą - że w dobie internetu, no i nauki w szkole - wiemy już tak bardzo dużo, jak nie wszystko. :)
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-11-21, 19:16   

Nie zwierzam się z problemów seksualnych mojej mamie bo ich nie mam, jestem dziewicą. :mrgreen: Ale myślę, że jeśli bym zaczęła współżycie, nie odważyłabym się powiedzieć o tym mamie, mimo że traktuję ją jak przyjaciółkę - wstydziłabym się piekielnie, ajeszcze piekielniej jako że mama jest położną... Ale by był wykład.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Lubimy-To-Robic

User



Do³±czy³: 09 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-01, 14:38   

Wg mnie najważniejsza jest właśnie szczera rozmowa,nie chodzi o to aby zwierzać się rodzicom ze spraw dotyczących seksu,ale poinformować ich np o tym,że rozpoczeliśmy już współżycie.
_________________
Sklep lubimy-to-robic.com sprzedaje tylko oryginalne produkty Durex i Unimil w tym Conamore czy New Caress oraz prezerwatywy Kamasutra.
 

linkall  

User



Do³±czy³a: 29 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-29, 19:07   

nie, bo nie jestem już dwunastolatką... nie potrzebuję takich rozmów z mamą. nie mam też zamiaru oficjalnie informować jej o tym, co dzieje się między mną a moim chłopakiem, bo to i tak oczywiste. Oczywiste dla kogoś, kto w miarę orientuje się jak żyje dzisiejsza młodzież i przede wszystkim, jego/jej własne dziecko. mam bardzo dobry kontakt z mamą i wiem że ona wie o mnie niemal wszystko, choć nie o wszystkim mówię jej wprost.
_________________
bang bang shoot shoot
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-29, 20:52   

Jestem dziewicą, więc nie ma powodów do takich rozmów. A poza tym... To są sprawy intymne, prywatne, więc raczej bym nie rozmawiała. ;)
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Jennie  

User



Do³±czy³a: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-24, 11:11   

Mogę porozmawiać, nie czuję się skrępowana, moja mama czy tata też nie. Sama nigdy takich tematów nie zaczynam , ale jeśli oni o coś pytają to nie ma problemu z rozmową.
 

Raptowny_Gnojek  

Stały User

BEZ AGRESJI!


Do³±czy³: 16 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-24, 12:00   

Jeśli chodzi o rozmowę że idę do nich o czymś takim gadam to nie ma opcji, jak już siedzimy i gadamy na jakieś tam tematy, wkracza temat seksu to nie widzę jakiegoś skrępowania ze strony rodziców czy rodzeństwa na ten temat. Można o tym pogadać zawsze.
Z siostrą dużo rozmawiam i z nią to zawsze mogę o wszystkim i wiem że mnie nie wyśmieje i zawsze pogada - zresztą to działa w obie strony. :)
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-02-24, 17:44   

Wszystkiego dowiedziałem z telewizji ,od kolegów,w szkole, z internetu,od dziewczyny. Nie rozmawiałem o tym nigdy z rodzicami.
_________________
You know who i am
 

nightwishowa  

User

xxx


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-04-07, 19:28   

Nie zwierzam się mamie, bo to dla mnie i dla niej temat krępujący. Gdy mam jakiś problem to pytam się przyjaciółki lub próbuję poszukać rozwiązania w internecie.
_________________
Ola
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-04-08, 13:18   

Nie wyobrażam sobie iść do mamy i rozmawiać z nią na takie tematy. Kilka razy przeczytała moje smsy pisane z chłopakiem, ale tylko robiła mi uwagi, że takie coś powinno mnie zainteresować za 10 lat, nie teraz ( miałam wtedy 17 lat ). Nawet jak padały jakieś takie teksty z ust moich rodziców, to zawsze czułam się skrępowana. Teraz mam drugą matkę w postaci teściowej, do niej mam większe zaufanie, bardzo często z nią rozmawiam, ale nigdy o seksie.
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-08, 13:46   

Nigdy. Matka by zawału dostała. Jak skończyłem osiemnastkę tylko się zapytała czy się ogarniam w antykoncepcji - wszystko, Cieszę się że nic więcej nie drążyła bo bym chyba na zawał zszedł xD Ja tam nie lubię o czymś takim rozmawiać, zwłaszcza z rodzicem. Ważne że sam z siebie głupi nie jestem i dbam o swoje zdrowie i zdrowie osób z którymi sypiam/sypiałem.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-04-08, 14:17   

Nie dzielę się już z moją mamą wyznaniami.
Złapałaby się za głowę widząc, co wyrabiam. Choć podejrzewam, że wie iż jestem masochistką. Czasami pyta mnie o ślady na plecach i tyłku.
Nawet poświęciła mi na to czas rozprawiając o funkcjach rodziny.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com