Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kluskanaparze  

User



Doł±czyła: 04 Kwi 2013

   

Wysłany: 2013-04-10, 12:47   

Nie można robić z tego tematu tabu. Powinno się rozmawiać, ale w określonych ramach..istnieje przecież granica intymności
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Doł±czyła: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wysłany: 2013-08-20, 11:54   

Capolous napisał/a:

W jakim stopniu możecie się zwierzyć rodzicom jeżeli chodzi o problemy płciowe lub seks??


Nie rozmawiam o takich sprawach z rodzicami mimo że jestem z mamą bardzo blisko. Raczej rozmawiam o tym z przyjaciółką, czytam opinie w internecie, w ostateczności idę do lekarza.
_________________
`

Mentes huecas, vacĂ­os los corazones.
 

Brejwiasz  

Stały User

HE HE HE


Doł±czyła: 17 Sie 2013

   

Wysłany: 2013-08-20, 21:14   

Z niektórymi rodzicami niestety nie da się porozmawiać na takie tematy... :-| szczęśliwi ci, którzy mogą. Nie wyobrażam sobie rozmowy o seksie z moimi :-D
_________________
I ja Ciebie teĹĽ!
 

war

User


Doł±czył: 24 Sie 2013

   

Wysłany: 2013-08-24, 22:02   

Seks nie jest dla mnie tematem tabu tak w ogóle, ale nie wyobrażam sobie rozmawiać z moją mamą na ten temat. Wolę rozmawiać z partnerem albo przyjaciółkami.
W swoim czasie moja mama próbowała, przy czym zakładała, że byłam wtedy w relacjach damsko-meskich znacznie bardziej zaawansowana niż faktycznie byłam, wyszło trochę dziwnie.
 

tusiaczkowa18  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 28

Doł±czyła: 11 Lis 2013

Sk±d: ÂŁĂłdÂĽ

   

Wysłany: 2013-11-14, 18:44   

Ja z rodzicami mogę na ten temat rozmawiać do woli, chociaż biorąc pod uwagę, że jestem dziewczyną, łatwiej mi się rozmawia z mamą. Tacie też mogę powiedzieć, z tym, że On tak jakby wstydzi się o tym rozmawiać, bo dla Niego będę zawszę ''malutką córeczką'' no i jeszcze do Niego nie docierają pewne rzeczy, po za tym nie powie mi nic na temat pochwy, bo sam jej nie ma, więc jedynie może oświecić mnie jeśli chodzi o tę męską część seksualnych spraw.
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-08-04, 16:24   

Nie rozmawiam o takich sprawach z rodzicami. W ogóle z nikim. Jak miałam ze 12 czy 13 lat, mama chciała mnie uświadamiać odnośnie dojrzewania itp., nawet nie chciałam słuchać. Teraz trochę podrosłam i nadal mam to samo zdanie. Omijam te tematy szerokim łukiem.
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2014-08-31, 11:30   

Nie rozmawiam z rodzicami na takie tematy. Mam od tego przyjaciółkę.
 

Nie  

Wymiatacz



Doł±czyła: 08 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-09-01, 19:19   

Z mamą mam bardzo dobry kontakt, ale nie na tyle abym rozmawiała z nią o tych sprawach. A o tacie to już nawet nie wspomnę.
 

marlenaor

User


ImiÄ™: Marlena

Doł±czył: 03 Wrz 2014

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2014-09-03, 10:57   

Nie rozmawiam o takich kwestiach, niech się domyślają.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com