Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

judiestar18

User



Do³±czy³: 18 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 11:16   wzrost piersi

mam pytanie co wzrostu piersi
jestem wysoka 185cm i mam rozmiar piersi 80B
pytanie brzmi: czy moje piersi jeszcze urosna ze wzgledu na to ze wysokie dziewczyny rozwijaja sie pozniej?
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-18, 11:34   

mają wzrost tak z metr pięćdziesiąt.

judiestar18 napisa³/a:

czy moje piersi jeszcze urosna ze wzgledu na to ze wysokie dziewczyny rozwijaja sie pozniej?


śmiała teoria. piersi rosną do dwudziestego któregoś tam roku życia, rosną po ciąży, rosną jak przytyjesz.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-18, 13:41   

judiestar18 napisa³/a:

jestem wysoka 185cm i mam rozmiar piersi 80B


Na prawdę jesteś wysoka. A piersi jak piersi: jest z nimi tak jak mówi sheilven. Przytyjesz urosną, schudniesz obwisną. A rozmiar 80B wcale nie jest małym rozmiarem.

Cytat:

mają wzrost tak z metr pięćdziesiąt.


A rozmiar 80DD, z jakiego?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

milocierp

User


Do³±czy³: 20 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 16:49   

Ja tam lubię małe piersi.Sam posiadam dziewczynę z takim rozmiarem biustu i powiem , ze jest bosko...jak biegnie nic nie dynda, jak się zestarzeje nic nie będzie wisiało... powiem szczerze że z wielkimi piersiami jest trochę tak jak z wielkim penisem- mężczyźni oficjalnie szaleją na ich punkcie a nieoficjalnie wolą mniejsze... z mojego środowiska 3/4 znajomych woli mniejsze a to dużo.

Jeśli nie urosną zawsze możesz wziąć sobie kogoś kto jeszcze nie widział na oczy piersi:


http://www.gnioty.pl/1268

To tak na rozluźnienie atmosfery :D

A tak na podsumowanie:
¯yczę Tobie żeby urosły tak jak pragniesz , bo nie ma nic gorszego niż kompleksy dziewczyny a ja jeszcze raz powtórzę iż małe piersi są piękne !!!
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-29, 18:05   

milocierp napisa³/a:

.jak biegnie nic nie dynda



Masz rację, takie podskakujące piersi są obrzydliwym widokiem, nic tylko odwracać wzrok.

milocierp napisa³/a:

jak się zestarzeje nic nie będzie wisiało...



A jak powszechnie wiadomo - najlepszy seks jest na starość!

milocierp napisa³/a:

mężczyźni oficjalnie szaleją na ich punkcie a nieoficjalnie wolą mniejsze



PEWNIE.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-29, 19:12   

Stosunkowo małe piersi są atrakcyjniejsze od tych dużych arbuzów. Widziałem ostatnio w Rozmowach w Toku takie panie z nadętymi balonami i nie był to miły widok - nie wiem jak jakiś facet może płacić 300zł za godzinę pieszczot takich piersi...
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:09   

metalmummy napisa³/a:

A rozmiar 80B wcale nie jest małym rozmiarem.


Dużym też nie jest. 80 przed B świadczy jedynie o wielkości obwodu, a nie miseczki. A to właśnie miseczka wyznacza wielkość piersi. ; )

Rozwodzenie się nad tym czy lepsze są duże, czy małe jest bezsensowne. Każde mają swoje plusy i minusy. Tak, jak jedni wolą kolor biały, inny czarny. ; ) A rozmiar piersi jest raczej uwarunkowany genetycznie, tak że musisz porozmawiać z mamą na ten tema lub poobserwować. Poza tym, najpiękniejsze piersi to takie, z których kobieta jest dumna. Nie ma nic gorszego niż kobieta krzycząca do swojego mężczyzny "nie patrz na mnie, gdy jestem naga!".
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com