Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: madeline134 | 2011-01-14, 20:30

Autor

Wiadomo¶ć

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Doł±czyła: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-10-05, 20:30   

Dziwne, trochę inaczej kojarzę "w głowie się nie mieści" - to znaczy, ogólnie pozytywne wrażenie wywarła bajka i na mnie i na chłopaku, ale łez nie pamiętam. Co dziwi mnie, z tego względu, że u mnie o łzy na filmie nie trudno. :D Też się wybieram na Listy do M. Trudno przejść obok zapowiedzi obojętnie. :P
 

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2015-10-05, 22:03   

https://www.youtube.com/watch?v=MoLkabPK3YU oglądając pierwszy raz przy tej scenie musiałem zaciskać wargę żeby się nie wzruszyć - jestem dość wrażliwy jak na faceta :p
 

Mary_Sue  

User


ImiÄ™: Mary Sue

Wiek: 30

Doł±czyła: 19 Lut 2015

   

Wysłany: 2015-10-06, 13:59   

Stalowe magnolie z 1989 roku i Czułe słówka z 1983 to dwa filmy, które za każdym razem wywołują u mnie taką samą histerię jak wtedy, gdy oglądałam je po raz pierwszy. Ogromny sentyment mam do tych produkcji, ale jest wiele innych, nowszych filmów, które również mnie wzruszają.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Doł±czyła: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wysłany: 2015-10-07, 20:38   

Tato <3 Nigdy nie mow zegnaj - Kabhi Alvida Naa Kehna
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2015-10-07, 21:05   

mala_mii napisał/a:

Tato



Oj pamiętam jak obejrzałem go w podstawówce, bo w nocy nie spałem, a leciał na TVP czy TVP2 - piękny film ;)
 

Ula87  

User



Doł±czyła: 20 PaĽ 2015

   

Wysłany: 2015-10-20, 17:52   

Wczoraj obejrzałam film Sędzia i jestem do dziś pod wrażeniem...W filmie "Sędzia" Downey wciela się w rolę Hanka Palmera, adwokata z wielkiego miasta, który powraca w rodzinne strony. Na miejscu dowiaduje się, że jego owdowiały ojciec, sędzia (Duvall), jest podejrzany o popełnienie morderstwa. Hank postanawia dotrzeć do prawdy, a w trakcie swoich poszukiwań odnawia relacje z rodziną, z którą stracił kontakt wiele lat wcześniej. Rewelacyjne aktorskie kreacje, polecam!!!!!
_________________

 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2015-10-20, 18:35   

A ja proponuje pierwszy sezon Spartacusa. Dawno, żadna ekranizacja nie wywołała u mnie takich emocji.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Doł±czyła: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-10-22, 21:02   

Share napisał/a:

Dziwne, trochę inaczej kojarzę "w głowie się nie mieści" - to znaczy, ogólnie pozytywne wrażenie wywarła bajka i na mnie i na chłopaku, ale łez nie pamiętam. Co dziwi mnie, z tego względu, że u mnie o łzy na filmie nie trudno. :D Też się wybieram na Listy do M. Trudno przejść obok zapowiedzi obojętnie. :P


ja tez nie plaklam:) ale jak dla mnie to jedna z lepszych bajek, jakie ostatnio widzialam, dobrze ja zrobili.
Listy do M 2- oczywiscie, ze sie wybieram i mam nadzieje, ze bede sie tak smiala jak na Jedynce.
 

borsuk

User


Doł±czył: 19 Cze 2014

   

Wysłany: 2015-10-24, 12:21   

Rzeczywiście Spartakus trzyma w napięciu
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2015-12-07, 15:39   

Share napisał/a:

Dziwne, trochę inaczej kojarzę "w głowie się nie mieści" - to znaczy, ogólnie pozytywne wrażenie wywarła bajka i na mnie i na chłopaku, ale łez nie pamiętam. Co dziwi mnie, z tego względu, że u mnie o łzy na filmie nie trudno. :D Też się wybieram na Listy do M. Trudno przejść obok zapowiedzi obojętnie. :P

Ja ryczałam na listach do m2 - raz ze śmiechu, raz ze wzruszneia. Na "w głowie się nie mieści" też ryczałam... ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2015-12-07, 16:02   

Ja siÄ™ wzruszam na kaĹĽdej bajce disneyowskiej, to juĹĽ tradycja
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2016-09-09, 00:32   

Czemu nikt nie napomknął o Tańcząc w ciemnościach
Jestem po, wzrusza do samych Ĺ‚ez.
O ile Lars von Trier w filmie Dogville, postarał się o zło powetowane, tak tu zwycięża, bezlitośnie.
Aż chce się płakać i pytać czemu. Od dziś zagryzam wargi na samą wieść o tym filmie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Doł±czył: 18 Wrz 2016

   

Wysłany: 2016-09-26, 17:10   

Merry Christmas Mr. Lawrence. Mógłbym go oglądać na okrągło. I ta muzyka.
_________________
Nevermore.
 

Cassy  

User



Wiek: 26

Doł±czyła: 26 Gru 2015

   

Wysłany: 2016-09-26, 23:59   

The virgin suicides
_________________
Everything ends badly.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com