Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

^byku93  

Pogromca postĂłw



Wiek: 30

Doł±czył: 14 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-09-05, 09:55   

Za rękę i biodro najlepiej.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 31 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-09-05, 10:47   

Za rękę nie lubię na dłuższy dystans, bo mam ograniczone ruchy przez to (jak mówię to macham łapami..) ale w talii czy w tylnej kieszeni jak najbardziej.

Całowani się ogólnie mnie obrzydza... a jak widzę jak ktoś okazuje sobie miłość liżąc się na środku miasta to mam ochotę ich trzasnąć. Nie wiem czemu tak mam, ale mam.
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Doł±czyła: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wysłany: 2010-09-05, 11:32   

mist napisał/a:

ałowani się ogólnie mnie obrzydza... a jak widzę jak ktoś okazuje sobie miłość liżąc się na środku miasta to mam ochotę ich trzasnąć. Nie wiem czemu tak mam, ale mam.


Mnie nie obrzydza, absolutnie. Jednak uważam, że istnieją na świecie bardziej odpowiednie miejsca do okazywania sobie uczuć.

A co do tematu - za rękę jest jak najbardziej w porządku, ale kiedy obejmuje się z partnerem jestem z nim bliżej i to mimo wszystko jest przyjemniejsze ;D. więc zależy od okoliczności :)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

brajla  

Mega wymiatacz



Doł±czyła: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wysłany: 2010-09-05, 11:36   

w wieku 13 14 lat hahahhhahahahahahhaahahahahhahahahahahahahahah
Ja nie lubię takich rzeczy czuję się skrępowana
_________________
Kiss my ass:*
 

Malina999  

Stały User



Wiek: 31

Doł±czyła: 06 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-09-06, 05:15   

Z ręką na mojej ręce czy na biodrze najważniejsze by był przy mnie.

Wydaje mi się, że na biodrze to bardziej intymna i zaawansowana forma ''trzymania'' i zaczyna wywoływać to już jakieś gorące myśli u mnie:)
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Doł±czyła: 07 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-09-06, 19:52   

W ogóle nienawidzę się miziać w miejscach publicznych... chyba, że jestem pod wpływem, ale wtedy to już mi wszystko jedno- jakoś krępuje mi to, że kumple patrzą jak całuje się z kolesiem, sama nie chciałabym oglądać ich w takiej sytuacji. Za rękę nie znoszę chodzić, przeszkadza mi to w poprawianiu włosów. Najlepiej jak facet trzyma swoją rękę na mojej talii i już.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Doł±czyła: 04 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2010-09-07, 15:03   

Poza buziakiem na "dzień dobry" nie całujemy się przy innych ludkach - rodzinie, znajomych, nieznajomych - to dla nas zbyt intymne.
Zazwyczaj idziemy obok siebie i albo trzymamy się za ręce, albo nie bo mówiąc oby dwoje gestykulujemy. Szczerze, nie ma do dla mnie już teraz aż takiego znaczenia - jest to coś cudownego, kiedy idąc tak mogę pokazać, że to mój Mężczyzna - ale, chyba przyczyną wieku, nie ekscytujemy się tym tak bardzo ;) . Nie przeszkadza nam, jeśli akurat nie trzymamy się na za ręce, i tak swoje wiemy.
W biodrze... też się zdarza, ale rzadko, niewygodnie się tak chodzi. Ręka w tylnej kieszeni odpada. Tylko we dwoje, ale nie nie przy innych.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

seba55

Stały User



Doł±czył: 24 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-09-23, 12:33   

U mnie zależy od humoru mnie i mojej kobietki, co więcej przesadne okazywanie uczuć wg mnie czesto świadczy o ich braku i wtedy widać, że to wszystko jest dość sztuczne. Co więcej to uważam, że wolność jednych nie może być kosztem drugich, więc słitaśne parki liżące się na przystankach nie budzą we mnie uśmiechu, lecz politowanie :mrgreen:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com