Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

rosemary

User


Doł±czył: 12 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-12, 08:54   zabawa a potem ok??

jestem z chƂoapkiem od roku,nie byl on ok w stosunku do mnie, bawiƂ sie, omijaƂ mnie,i kombinowaƂ zeby tylko sie nie spotkać. to troche dlugo ttrwaƂo i czym wiecej on mnie omijaƂ tym wiecej ja byƂam natretna. wkoƄcu przestaƂam pisac dzownić.
na jakims tam spotkaniu mu powiedziaƂam co o tym myƛle,ze wiem ze mnie unika itp itd,on sie nie przyznawaƂ.Dodam ze piƂ wtedy tylko jak miaƂam przyjechać. tez mu to powiedziaƂam ze o tym wiem,tez sie nie przyznawaƂ.po paru miesiacach kiedy rozmawiwalilsmy o tym co byƂo powiedziaƂ mi ze dobrze wiem jak byƂo, ze mnie omijaƂ nie czuƂ nic do mnie, i na zywca leciaƂ w ciula. teraz chce dziecko i nie boi sie ze wpadnie ani nic,jak przyjezdzam to zostaje na noc
Mam takie pytanie czy to mozliwe ze mnie pokochaƂ? czy udaje zeby nie byƂo?
 

miczka  

Hiper wymiatacz



Imię: Monika

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 PaŒ 2008

Sk±d: GiÂżycko (okolice)

   

Wysłany: 2008-12-12, 09:03   

CiÄ™ĆŒkie pytanie. Nie znam faceta. Ale sam fakt, ĆŒe leciaƂ w ciula, to juĆŒ mi się nie podoba. Dobrze, ĆŒe w ogĂłle się do tego przyznaƂ.
Nie wiem czy warto mu ufac. Ale ja chyba do koƄca bym juĆŒ nie potrafiƂa.
Samo wyjdzie czy Cię pokochaƂ czy nie. Odczujesz to na pewno. MoĆŒe się zmieniƂ, ale nie mnie to oceniac.
 

rosemary

User


Doł±czył: 12 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-12, 09:12   

dzis mi powiedziaƂ ze po co ma mnie kƂamać ze nie rbiƂ mnie w ciula jak ja dobrze o tym wie ze tak robiƂ.
2 tyogdnie temu chciaƂ jechac na imperze z kolezanka to mu powiedziaƂam zeby sobie jechaƂ ale juz moze nie wracac to siedziaƂ w domu.
w pare dni temu napisaƂ mi ze sie nie spotkamy w weekent teĆŒ bo moze coƛ wypić a ja bede marudzic.wczoraj przyjechaƂm do niego ,napisaƂam ze na godzine to musiaƂam zostac do rana bo powiedziaƂ ze jak przyjechaƂam i mu nic o tym nie powiedziaƂam ze przyjade to przepadƂo i musze juz zostać.
a 3 tygodnie temu jak gadalismy o sylwestrze to chciaƂ isc sam do kolegi pić,po krótkiej rozmowie powiedziaƂ"dobra mozesz isc ze mna"

a mimo to nie uwaza wogóle ,zawsze bez zabezpieczenia i zawsze do koca nie boi sie ze bedzie miaƂ dziecko.
co o tym myƛlice
 

miczka  

Hiper wymiatacz



Imię: Monika

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 PaŒ 2008

Sk±d: GiÂżycko (okolice)

   

Wysłany: 2008-12-12, 09:16   

To dla niego picie jest waĆŒniejsze od spotkania ze swoją dziewczyną? Jak dla mnie to jest to conajmniej dziwne.

A po ile Wy macie w ogĂłle lat?
 

rosemary

User


Doł±czył: 12 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-12, 09:40   

on ma 25 ja mam 21.

[ Dodano: 2008-12-12, 09:41 ]
oni czesto w robocie piją czy coƛ. czy nawet po robocie bo moja taka robote. ja nie rozumiem tego ze jak nie chce zem na byc to po co chce dziecko ,to jest dla mnie dziwne i od jakiegos póƂ roku o dziecko sie staramy, a jednak on taki jest jakiƛ nie wiem. i jeszcze mówi ze w huja ze mna leciaƂ i nie chciaƂ sie spotykac
 

miczka  

Hiper wymiatacz



Imię: Monika

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 PaŒ 2008

Sk±d: GiÂżycko (okolice)

   

Wysłany: 2008-12-12, 09:59   

Sorry, ale uwaĆŒam, ĆŒe na prawdę jest coƛ nie tak. W sumie to facet w tym wieku myƛli juĆŒ o zaƂoĆŒeniu rodziny i w ogĂłle zaczyna myƛlec bardzo powaĆŒnie o niektĂłrych sprawach.
Musisz sama się przekonac o co mu w koƄcu chodzi. Czy Cię kocha czy nie. JeĆŒeli nie to takie coƛ w ogĂłle nie ma sensu moim zdaniem i wtedy nie ma co w ogĂłle sobie nim gƂowy zawracac.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com