Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-04-28, 19:09   

blondix22, załóż nowy temat o tym. ;-)

Ale siÄ™ wypowiem.
Ja nie mam nic przeciwko, jeżeli dziewczyna się lepiej czuje, i ładniej wygląda to jest spoko. Ale oczywiście bez przesady ...
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-04-28, 19:12   

Moim zdaniem dziewczyna może mieć lekki makijaż to nawet dodaje uroku ale bez przesady żeby z twarzy robić sobie tapete do malowania.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-04-28, 19:12   

vialink napisa³/a:

blondix22, załóż nowy temat o tym.




wedle życznia założyłam ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-27, 11:29   

jak juz kilka osob powiedzialo nie znosze klamstwa.. nie nawidze jezeli dziewczyny daja "nadzieje" tylko po to zeby sie dobrze bawic.. Choc na szczescie na naszym forum chyba takich nie ma ;] Lubie jesli dziewczyny sa towarzyskie, a przede wszystkim wyrozumiale ;p
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-06-28, 00:15   

Mariush_155 napisa³/a:


Cóż...jak pozostali nie lubię, gdzy dziewczyna ,,sztrzela" fochy za byle co :/



Więc teraz porozmawiajmy co zdaniem panów oznacza to 'byle co". ;)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-29, 11:32   

Bo zamiast "pa skarbie ;********" napisal " papa ;) " .. nie no to tak troche z ironia było, a tak na serio, to ja czasami sam nie wiem za co dziewczyny "strzelaja" focha.. Moze dla Was, kobiet, niektore zachowania panów nie sa tak oczywiste jak dla nas ;]
Ale to wystarczy wtedy o tym powiedziec, no bo jesli sie nie wie, czym sie kogos urazilo to jak to naprawic? .. Zeby nie bylo niedomowien- czesto te fochy sa sluszne, ja nie mowie ze nie, tymbardziej jesli ktos z panow rzeczywiscie zrobil cos co nie powinien a do tego zachowuje sie jak niby nigdy nic.. ale np nie za to, ze przywital sie z inna kolezanka podajac jej dlon ..
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-29, 12:48   

Xaarrdas napisa³/a:

Zeby nie bylo niedomowien- czesto te fochy sa sluszne,

a czesto nie.
Czasem smiac mi sie chce jak widze jak panna strzelila focha bo chlopak poszedl z kolegami na piwo, na mecz itp. Bezsensu. Nie mozna mu odebrac meskich spotkan i meskich rozrywek.
Albo Jak zobaczy ze z kolezanka sie wita i da jej buzi w policzek, omg, przeciez i facet moze miec kolezanki, z przeszloscia nie ma sensu zrywac i udawac przy dziewczynie ze sie kogos nie zna.
Albo jak sie obejrzy za inna. Jak Å‚adna to czemu ma sie nie obejrzec, to nie zdrada. Za atrakcyjna dziewczyna nawet dziewczyny sie obejrza.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-06-29, 16:30   

Ale jesli dziewczyna zrobi coś podobnego w stosunku do innych chłopaków to też jest awantura :idea: Kocha się nie dla czegoś, ale pomimo czegoś. Myślę, że takie "strzelanie" fochów leży po prostu w kobiecej naturze. Nie każda z nas to ma, ale dlaczego miałybyśmy rezygnować z siebie? Mi też wiele męskich zachowań sie nie podoba, choć oni uznają je za naturalne ;)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-30, 08:22   

Lena napisa³/a:

Albo jak sie obejrzy za inna. Jak Å‚adna to czemu ma sie nie obejrzec, to nie zdrada.



dokladnie, poza tym to jest wlasnie naturalne zachowanie mezczyzn :mrgreen:
i na to slusznie nie trzeba sie fochować, bo to nie ma sensu. Jesli spojrzal - było na co i tyle ;-)

Lena napisa³/a:

Albo Jak zobaczy ze z kolezanka sie wita i da jej buzi w policzek



moim zdaniem to tez calkiem normalne zachowanie.. całus w policzek o niczym nie swiadczy .
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-30, 15:54   

Xaarrdas napisa³/a:

Jesli spojrzal - było na co i tyle ;-)

dokladnie. ciezko jest sie nie spojrzec.

Xaarrdas napisa³/a:

całus w policzek o niczym nie swiadczy .

dokladnie, wsrod przyjaciol to normalne zachowanie. a nie ma sensu zrywac długoletnich pryjazni dla dziewvczyny.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-07-01, 20:35   

Cytat:

dokladnie. ciezko jest sie nie spojrzec.


i to jak..

Lena napisa³/a:

a nie ma sensu zrywac długoletnich pryjazni dla dziewvczyny.


ale nie ma tez sensu tracic przez to dziewczyny. Wystarczy wytlumaczyc, ze to tylko przyjaciele.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-01, 22:19   

Xaarrdas napisa³/a:

Lena napisał/a:
Albo jak sie obejrzy za inna. Jak Å‚adna to czemu ma sie nie obejrzec, to nie zdrada.


dokladnie, poza tym to jest wlasnie naturalne zachowanie mezczyzn :mrgreen:



No właśnie ;-) My kobiety, też mamy swoje naturalne zachowania. Obaj powinniśmy siebie zaakceptować. Chłopak i dziewczyna :)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-07-02, 11:07   

lusia napisa³/a:

My kobiety, też mamy swoje naturalne zachowania


mozesz podac jakis przyklad? ;-)
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-03, 11:36   

Na przykład lubimy być zazdrosne. ;-)
Oczywiście nie wszystkie panie się ze mną zgodzą. Ale myślę, że większość z nas nie lubi, kiedy panowie kukają co chwila na inną. Mnie co co najmniej gotuje jak mój chłopak wciąż zerka w dekolt innej pani. Ja mu nie wystarczam? :)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 09:11   

Dziewczyny z nalogami... ZDECYDOWANIE te, ktore pala... ODPADAJA U MNIE W PRZEDBIEGACH. Nie znosze tego nalogu, a chocby calowanie takiej dziewczyny kojarzyloby mi sie z calowaniem kominu z cegielni... Bleh. Co uwielbiam w kobiecie? Jej spokojne, opanowane, kobiece (tak, kobiece!) ruchy... Nie lubie dziewczyn, ktore na sile zabiegaja o chlopaka... Hmm, i lubie dziewczyny, ktore potrafia docenic i jeszcze poznac ktores z moich zainteresowan :).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com