Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: slow | 2009-09-17, 09:33

Autor

Wiadomo¶ć

bernard

User


Doł±czył: 06 Wrz 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 18:21   zadanie - jz polski

czym różnila sie edukacja ,szkoła oświeceniowa od szkoły sarmackiej?

10 zdań wystarczy prosze o pomoc!!!
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 18:40   

Edukacja oświeceniowa
Edukacja sarmacka

Pozostało Ci tylko poczytać i porównać ;F
_________________
"Ludzie sÄ… jak morze, czasem Ĺ‚agodni i przyjaĹşni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

bernard

User


Doł±czył: 06 Wrz 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 18:48   

TO MO¯E KTO¦ ZAB£Y¦NIE I PARE TYCH ZDAÑ NAPISZE A NIE LINKI PODAJE BO JA TE¯ UMIEM WPISYWAÆ W GOOGLE , TYLE ¯E JEST TEGO ZBYT DU¯O... CZYTA£EM CONIECO ALE NIE WIEM JAK MAM SIE ZABRAÆ... prosze,to tylko 10 zdań...pomóżcie!!!
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 18:57   

Wiesz, zabłysnąć możesz również ty, wysilając się trochę.
SÄ…dzÄ™ jednakĹĽe, ĹĽe teĹĽ zaraz potoczÄ… siÄ™ odpowiedzi typu 'wujek google' etc.
Hm. chyba, że pojawi się jakaś dobra dusza i Ci pomoże. Jednak wątpię aby komuś chciało się tyle pisać.
_________________
"Ludzie sÄ… jak morze, czasem Ĺ‚agodni i przyjaĹşni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Lorczi  

Stały User


Wiek: 33

Doł±czyła: 02 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 19:18   

bernard napisał/a:

TO MO¯E KTO¦ ZAB£Y¦NIE I PARE TYCH ZDAÑ NAPISZE A NIE LINKI PODAJE BO JA TE¯ UMIEM WPISYWAÆ W GOOGLE



To twoja praca a nie innych więc trochę więcej zaangażowania w pracę domowa. Nie bądź taki wygodny.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Doł±czyła: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-09-16, 19:38   

bernard napisał/a:

TO MO¯E KTO¦ ZAB£Y¦NIE I PARE TYCH ZDAÑ NAPISZE A NIE LINKI PODAJE BO JA TE¯ UMIEM WPISYWAÆ W GOOGLE , TYLE ¯E JEST TEGO ZBYT DU¯O... CZYTA£EM CONIECO ALE NIE WIEM JAK MAM SIE ZABRAÆ... prosze,to tylko 10 zdań...pomóżcie!!!



Stul pychol i pisz sobie sam jeśli taki wygadany jesteś, trzeba usiąść i troszkę pomyśleć. Zadania są od tego by się tego nauczyć, a nie by ktoś wyręczał Cię pisząc za Ciebie. Ciesz się, że ktoś poświęcił chodź pare sek. na wyszukanie tego i owego. :->
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-09-17, 09:33   

bernard napisał/a:

TO MO¯E KTO¦ ZAB£Y¦NIE I PARE TYCH ZDAÑ NAPISZE A NIE LINKI PODAJE BO JA TE¯ UMIEM WPISYWAÆ W GOOGLE , TYLE ¯E JEST TEGO ZBYT DU¯O... CZYTA£EM CONIECO ALE NIE WIEM JAK MAM SIE ZABRAÆ... prosze,to tylko 10 zdań...pomóżcie!!!


//Temat zostaje zamknięty.Następnym razem radzę zachowywać się kulturalnie i docenić pomoc.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com