Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pezetkas  

User


Do³±czy³a: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:18   Zagrożenie

Jestem bardzo ciekawa jak to jest z tymi zagrożeniami na pół rocze. Osobiście mam zagrożenie z chemii i zastanawiam się co będzie jeśli tego nie poprawie? Zostane z 1 na semestr i przejdzie to na następny? czy w przyszłym żeby mieć dobrą ocene bede musiała poprawić poprzedni semestr ?
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:20   

Podobno jeśli się ma jedno, to nic się nie stanie.
Jest taki rezerwowy... Ale raczej pochwalam poprawianie semestru od razu bo później mogą być kłopoty tzn. chodzi o nauczyciela, zawsze znajdzie jakiś powód...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-06, 20:21   

Pierdoły. Jedynka na półrocze nie robi nic, ale po co je mieć? W tamtym roku miałem taki prob z matmą, bo przepisałem się do TE w połowie semestru, dałem ciała i wylądowałem z kapą na drugie półrocze. W drugim było dobrze, póki w czerwcu się nie dowiedziałem, że muszę pierwsze zaliczyć xD. I był zonk, ale zdałem na szczęście i nie mam tego problemu. :). Poprawiaj od razu, tak najlepiej.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:06   

u nas trzeba poprawiać sprawdziany z tego semestru.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:37   

a w gim. też tak jest ? ;/ bo jestem z 2 zagrożony i też będę musiał na koniec roku to poprawiać jakoś ? :-x
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:48   

Pezetkas, u mnie musieli zaliczać pierwszy semestr pod koniec drugiego. Czyli reasumując w czerwcu zaliczali oba semestry...
Chyba warto pomyśleć o korepetycjach, albo poprosić kogoś o wytłumaczenie kilku tematów:).
 

hardkoria  

Stały User


Do³±czy³: 21 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 16:52   

ja dla odmiany mam jedynki z trzech przedmiotów, dostaję materiał czego mam się uczyć i mam miesiąc na zaliczenie ; ) a jak nei zaliczę to piszę w sierpniu.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 17:23   

Się dziewczyno przejmujesz. Ja na koniec liceum miałem 8 zagrożeń, wszystkie pozdawałem. Jeżeli masz jedno zagrożenie na semestr to nic sie nie stanie, możesz mieć nawet 10 zagrożeń na semestr, itak bedziesz pisać tzw. semestr czyli sprawdzian poprawkowy. Nauczyciel ci powie czego masz się nauczyć i tego się uczysz. A jeżeli nie bedziesz chciała pisać tego semestru to musisz sie bardzo dobrze uczyć w drógim semestrze coby wyjśc na dopuszczający :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 18:13   

w gim. też tak jest ? :-x :zalamany:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 18:19   

Też
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-01-12, 18:30   

U mnie w szkole jest tak ,że musisz poprawić. Bo inaczej ta jedynka przechodzi na 2 semestr i potem zdajesz komisa w sierpniu. A poprawienie to 2 lub 3 pytania... takie banalne.
Ja osobiście nie miałem komisa, ale widziałem jak zdają...
:]
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 18:51   

Ja miałem komisa w drgiej klasie liceum z matematyki, którego na szczęście zdałem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-01-12, 20:04   

Hmm ja miałem 8 zagrożeń tydzień temu teraz są 2 ale się wygarnę :P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

manika  

Stały User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sty 2009

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2009-01-28, 23:04   

u mnie już sie zaczal nowy semestr ale mialam 3 zagrozenia: matma, chemia i niemiec ale naszczescie wszytsko poprawialam.
to tak szcerze to wy amcie lipnie w szkole z tym zalizcaniem pierwszego semestru. U mnie w sql jak ktos ma 1 na semestr to nauczciele daja szanse poprawki z jakeigos tematu jak nie to 1 na semestr a ptoem na 2 jakie amsz coeny taka ocena ale patrze troche na ocene z 1 semestru ;P
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:46   

u nas w szkole trzeba poprawić pierwszy semestr, najlepiej sprawdziany, ale w 2 klasie gim. miałam 3 zagrożenia i na semest wyciągnęłam na tróje, a z jednego przedmiotu na koniec nawet na czwóre, ale żałuje, że miałam zagrożenia wtedy, bo żęby się poprawić kułam całymi nocami
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com