Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Jay  

User

-_-Fizyk Jądrowy-_-



Imię: Nat$

Wiek: 28

Doczy: 04 Sty 2012

   

Wysany: 2012-01-09, 18:17   Zagrożenie?:D

Witam.Dzisiaj otrzymałem od mojego SUPER wychowawcy 1 z zachowania z błachych powodów (czegoś tam nie przyniosłem,świstek jakiś ;P) i teraz mam pytanko,czy jeśli z pozostałych przedmiotów z zachowania dostanę 3+moje 2 uwagi i kilkadziesiąt N-ek mogę otrzymać ocenę niedostateczną z zachowania? Pozdrawiam i z góry przepraszam za zaśmiecanie forum tkaimi tematami ^^
_________________
ρяαω∂zιωα мιłσść zαωѕzє ωяαα
 

michauu

Stały User

d-_-b



Imię: Michał

Wiek: 30

Doczy: 26 Gru 2011

Skd: co ze wsi?!

   

Wysany: 2012-01-09, 19:47   

Niedostatecznej nie dostaniesz bo takiej z zachowania nie ma- to masz na bank. Według mnie na naganną też nie zasługujesz, u nas zdarzały się przypadki ze mieli po 30enek i mieli nieodpowiednie, także wydaję mi się, że lajtowo ;)

Cytat:

5. Ocenę nieodpowiednią z zachowania otrzymuje uczeń, który :

często łamie zasady regulaminu szkolnego;
lekceważy obowiązki szkolne ( nie wykonuje poleceń nauczycieli, często jest nieprzygotowany do lekcji, swoim zachowaniem utrudnia prowadzenie zajęć );
nie bierze udziału w życiu klasy i szkoły;
ma liczne, powtarzające się uwagi, świadczące o wielokrotnym i świadomym łamaniu obowiązujących norm i zasad;
nie stosuje się do zaleceń dotyczących stroju i wyglądu ( brak stroju galowego podczas uroczystości ), nie nosi identyfikatora;
nie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków lub wykonuje je niedbale;
nie szanuje cudzej własności, niszczy mienie klasy, szkoły i kolegów;
nie przestrzega zasad kulturalnego zachowania się wobec nauczycieli, personelu szkoły i kolegów, używa wulgarnych słów;
swoim zachowaniem stwarza zagrożenie dla siebie i innych ( przynosi do szkoły niebezpieczne przedmioty, samowolnie opuszcza teren szkoły lub oddala się od grupy, na przerwach zachowuje się w sposób zagrażający bezpieczeństwu swojemu i innych);
bierze udział w bójkach, kłamie, oszukuje;
ulega nałogom;
często spóźnia się na lekcje, ma od 6 do 25 nieusprawiedliwionych godzin lekcyjnych w semestrze;

6. Ocenę naganną z zachowania otrzymuje uczeń, który:

nie wykazuje poprawy mimo podejmowanych przez szkołę środków zaradczych;
nie przestrzega zasad regulaminu szkolnego;
nie wywiązuje się z obowiązków ucznia;
swoim zachowaniem :
- uniemożliwia prowadzenie lekcji;
- daje zły przykład rówieśnikom;
- wpływa na nich demoralizująco;
- zagraża bezpieczeństwu własnemu i innych;
prowokuje bójki, często bierze w nich udział, dopuścił się kradzieży;
znęca się psychicznie i fizycznie nad słabszymi, stosuje szantaż, wyłudzanie, zastraszanie;
rozmyślnie niszczy mienie szkolne lub prywatne, nie wywiązuje się z obowiązku naprawienia szkody;
wobec nauczycieli, personelu szkoły i kolegów jest arogancki, wulgarny i agresywny;
ulega nałogom ( pali papierosy lub pije alkohol albo stosuje środki odurzające lub je rozprowadza);
wagaruje, bardzo często spóźnia się na zajęcia, w semestrze opuścił ponad 25 godzin lekcyjnych bez usprawiedliwienia;

_________________
silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com