Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nerfipro174

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-06, 15:23   ZakochaÅ‚em siÄ™...

Witam. Mam 16 lat. Początkiem grudnia na facebooku poznałem pewną dziewczynę, jest ode mnie rok młodsza. Na początku pisało nam się bardzo miło, okazało się, że mamy podobne zainteresowania i poglądy na świat. Dowiedziałem się, że chodzi do tej samej szkoły co ja (wcześniej jakoś nie skojarzyłem, moja szkoła jest dosyć duża), co bardzo mnie ucieszyło, bo pomyślałem, że byśmy się mogli częściej widywać. Po kilku dniach spotkaliśmy się w rzeczywistości. Spotkanie było krótkie i spontaniczne, nikt z nas go wcześniej nie planował, umówiliśmy się 15 min wcześniej, bo akurat miała wolne półgodzinki i była w mojej okolicy. Spotkanie przebiegło bardzo miło, krótki spacer po mieście, fajnie nam się rozmawiało. Pomyślałem nawet, że mogłoby z tego być coś więcej. W szkole tak naprawdę nie zwracaliśmy na siebie uwagi (a przynajmniej ona na mnie). Zacząłem się nawet zastanawiać czy to nie jest moja wina, bo pierwszy dzień po spotkaniu jak się mijaliśmy na korytarzu powiedziała mi "Hej", ja niestety byłem zajęty rozmową z kumplem i nie usłyszałem. Później w szkole się do mnie nie odzywała, ale nie wyglądała na obrażoną. Ja też bałem się odezwać, bo ona zawsze chodziła ze swoimi przyjaciółkami. Na facebooku cały czas regularnie ze sobą pisaliśmy, zauważyłem nawet, że zaczyna się do mnie coraz bardziej zbliżać. Zaczęła mi ufać, mówiła sporo rzeczy w zaufaniu, pisała coraz bardziej czułe słówka. Raz spytała nawet "Zależy ci, żebym cię lubiła?". Teraz wiem, że bardzo zje*ałem, ale wtedy nie wiedząc co odpowiedzieć, odpowiedziałem żartobliwym pytaniem "Czy to jest jedno z tych kobiecych pytań, na które nie ważne co odpowiesz i tak będzie źle?" I na tym się skończyło. Innym razem napisała tak z d*py bez żadnego nawiązania do tematu "To nie ma sensu, widzę, że nic z tego nie będzie". Pytałem się jej kilka razy, o co jej konkretnie chodziło, ale za każdym razem odpowiadała "Domyśl się" albo "Może w przyszłości ci powiem". Ale dalej nie wyglądała na obrażoną, bardzo chętnie ze mną pisała, ale zauważyłem, że chciała oziębić trochę naszą relację. Po jakimś czasie zaczęła mi pisać wiadomości w stylu "Rude włosy są najpiękniejsze na świecie i chciałbym, żeby mój chłopak był rudy" (ja jestem brunetem), albo sama mi napisała, że według niej jestem po prostu brzydki. Ale skoro według niej jestem brzydki, to po co były te gierki na początku? Coś mi tutaj nie pasuje. W sumie nie wiem po co to napisałem. Nie oczekuję tak na prawdę niczego, po prostu doznałem jakiejś potrzeby wygadania się komuś.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-04-06, 18:31   

To Ty też z nią zagraj w te gierki albo wciągnij ja w swoją grę.Poderwij teraz dziewczyne i ustaw na fb "w zwiazku",a pod waszym wspólnym zdjęciem napisz coś w stylu -,,ona kocha mnie takiego jakim jestem".
I masz ideiotke z głowy ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-04-06, 19:31   

Cytat:

"Czy to jest jedno z tych kobiecych pytań, na które nie ważne co odpowiesz i tak będzie źle?"



Noi prawie się na fotelu przez ciebie wywaliłem ze śmiechu. xD

''Zakochałem się...''

Noi lipa... kolejny z naszych braci poszedł na dno przez kobietę ;C.

EH... a tak na serio.
Co to była za odpowiedź...''Oczywiście że cię BARDZO lubię przecież wiesz ;) '' TAK powinieneś odpisać. Tak jak napisałeś to gorzej jak byś napisał NIE nienawidzę cię. LUDZIE macie kurna ... 18/17/16 lat czym wy się przejmujecie ? Miłość ? Ptfu ! To nie miłość gówno na resorach. Chcesz się wyżyć ? Testosteron cię rozsadza ? Idź na siłkę. Chcesz czegoś więcej ? DOPROWADŹ do tego działaj. Lepiej wiedzieć czego się chce i pokazać to kkobitce wtedy będzie z górki. Nawet pogłębia to uczucia i jest git. ...Eh.... :mrgreen:
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-19, 16:30   Re: ZakochaÅ‚em siÄ™...

nerfipro174 napisa³/a:

Witam. Mam 16 lat. Początkiem grudnia na facebooku poznałem pewną dziewczynę, jest ode mnie rok młodsza. Na początku pisało nam się bardzo miło, okazało się, że mamy podobne zainteresowania i poglądy na świat. Dowiedziałem się, że chodzi do tej samej szkoły co ja (wcześniej jakoś nie skojarzyłem, moja szkoła jest dosyć duża), co bardzo mnie ucieszyło, bo pomyślałem, że byśmy się mogli częściej widywać. Po kilku dniach spotkaliśmy się w rzeczywistości. Spotkanie było krótkie i spontaniczne, nikt z nas go wcześniej nie planował, umówiliśmy się 15 min wcześniej, bo akurat miała wolne półgodzinki i była w mojej okolicy. Spotkanie przebiegło bardzo miło, krótki spacer po mieście, fajnie nam się rozmawiało. Pomyślałem nawet, że mogłoby z tego być coś więcej. W szkole tak naprawdę nie zwracaliśmy na siebie uwagi (a przynajmniej ona na mnie). Zacząłem się nawet zastanawiać czy to nie jest moja wina, bo pierwszy dzień po spotkaniu jak się mijaliśmy na korytarzu powiedziała mi "Hej", ja niestety byłem zajęty rozmową z kumplem i nie usłyszałem. Później w szkole się do mnie nie odzywała, ale nie wyglądała na obrażoną. Ja też bałem się odezwać, bo ona zawsze chodziła ze swoimi przyjaciółkami. Na facebooku cały czas regularnie ze sobą pisaliśmy, zauważyłem nawet, że zaczyna się do mnie coraz bardziej zbliżać. Zaczęła mi ufać, mówiła sporo rzeczy w zaufaniu, pisała coraz bardziej czułe słówka. Raz spytała nawet "Zależy ci, żebym cię lubiła?". Teraz wiem, że bardzo zje*ałem, ale wtedy nie wiedząc co odpowiedzieć, odpowiedziałem żartobliwym pytaniem "Czy to jest jedno z tych kobiecych pytań, na które nie ważne co odpowiesz i tak będzie źle?" I na tym się skończyło. Innym razem napisała tak z d*py bez żadnego nawiązania do tematu "To nie ma sensu, widzę, że nic z tego nie będzie". Pytałem się jej kilka razy, o co jej konkretnie chodziło, ale za każdym razem odpowiadała "Domyśl się" albo "Może w przyszłości ci powiem". Ale dalej nie wyglądała na obrażoną, bardzo chętnie ze mną pisała, ale zauważyłem, że chciała oziębić trochę naszą relację. Po jakimś czasie zaczęła mi pisać wiadomości w stylu "Rude włosy są najpiękniejsze na świecie i chciałbym, żeby mój chłopak był rudy" (ja jestem brunetem), albo sama mi napisała, że według niej jestem po prostu brzydki. Ale skoro według niej jestem brzydki, to po co były te gierki na początku? Coś mi tutaj nie pasuje. W sumie nie wiem po co to napisałem. Nie oczekuję tak na prawdę niczego, po prostu doznałem jakiejś potrzeby wygadania się komuś.



Chyba żadne z Was nie dorosło do tej miłości,niby chcecie być dorośli,a zachowujecie się jak dzieci,którymi notabene jesteście.Mam też nadzieję,że nie przyjdzie Ci nic głupiego do głowy i nie przefarbujesz włosów na rudo,dopiero dziewczyna miałaby uciechy. Całe szczęście zaczynają się wakacje,wiec ta "miłość" wywietrzeje Wam,a przynajmniej Tobie z głowy. Póki co ciesz się nadchodzącymi wakacjami,a odpowiednią dziewczynę kiedyś jeszcze poznasz. :-) Trzymaj się.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

renatamierzejewska  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 23 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-23, 15:21   

No skoro Ty nie umiałeś jej odpowiedzieć poważnie na proste pytanie czy zależy, zeby Cie lubiła, to się nie dziwie że sie taki labirynt zrobił z prostej relacji. To jest zresztą jeszcze wiek, gdzie małpuje się wzór kobiety z seriali, za która facet ma latać i wszystkiego się domyślać i przepraszać. Nastolatka w końcu zderza się z rzeczywistością, że faceci tak nie robią bo to dziecinne zachowanie i na cholere im taka dziecinna dziewczyna. Największym problemem jest zawsze komunikacja. Mam nadzieje, że to była dla Ciebie dobra lekcja, żeby mówić drugiej osobie wszystko konkretnie wprost, żeby nie tworzyły się gry i bezsensowne labirynty zamiast prostej drogi w relacjach :]
_________________
green barley plus jak stosować
member xxl skład
diet lite gdzie kupić
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-29, 21:57   

Wysłałam Ci wiadomość
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com