Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Queenofmoonlight

User


Do³±czy³: 02 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-02, 19:18   ZakochaÅ‚am siÄ™ w przyjacielu, a mam chÅ‚opaka

Od mniej więcej sierpnia jestem z chłopakiem, poznalam go na Facebooku w wakacje, do tej pory jesteśmy razem. Jest bardzo miły, opiekuńczy, traktuje mnie jak księżniczkę, codziennie obsypuje komplementami. No ale właśnie.. przyjaźnie sie z chłopakiem z klasy (nazwijmy go sobie Adam) od mniej więcej początku drugiego semestru 1 technikum. W 1 klasie traktowalismy się bardziej jak kumple. Wtedy jeszcze więcej czasu spędzałam z koleżankami. Od początku 2 klasy wszystko się zmieniło, praktycznie cały czas przebywamy tylko ze sobą w klasie i szkole. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, czasem zdarza się, że weźmiemy się za ręce. On bardzo się cieszy gdy mnie widzi a ja jego. Patrzymy się na siebie długo, uśmiechamy sie do siebie praktycznie non stop. Mamy te same zainteresowania i dużo rzeczy nas łączy. Bardzo dużo o sobie śnimy... bardzo proszę o poradę, nie wiem co mam z tym zrobić ;/ Już dawno nie czułam takiego silnego uczucia.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-01-02, 19:25   

Kochana... masz zdrowo prze*******. Jak zwykle będzie prościej powiedzieć niż zrobić... Zasadnicze pytanie. Kochasz chłopaka swojego obecnego i którego bardziej kochasz?
 

Queenofmoonlight

User


Do³±czy³: 02 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-02, 19:30   

acoo123 napisa³/a:

Kochana... masz zdrowo prze*******. Jak zwykle będzie prościej powiedzieć niż zrobić... Zasadnicze pytanie. Kochasz chłopaka swojego obecnego i którego bardziej kochasz?



Do mojego obecnego chłopaka czuje ogromny szacunek i wdzięczność, jest przekochany.. pomaga mi, stara się jak może żeby nasz związek był jak najlepszy. (Mimo ze rzadko sie widzimy i do tego mam stuknietych rodziców, którzy nie chcą zebym miała jeszcze w ogóle chlopaka mimo że już mam praktycznie 18 lat...) ale gdy jestem z tym przyjacielem czuje coś niesamowitego.. Czuję obecnie do niego więcej niż do mojego obecnego chłopaka. Nigdy nie miałam takiego mętliku w głowie..
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-01-02, 20:12   

Lala, pakujesz się w nic dobrego i tylko szczerość może Cię uratować. Sytuacja sama nie stanie się prostsza, więc albo mówisz bay bay obecnemu chłopakowi i czerpiesz radość z pierwszych pocałunków z nowym kolegą, albo odstawiasz tego kolegę na bok i skupiasz się na reperacji obecnego związku - im szybciej zdecydujesz tym lepiej - dla wszystkich.
Bądź damą, a nie suczą :-)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2018-01-03, 05:31   

Lady Virgin napisa³/a:

Bądź damą, a nie suczą :-)


I mówi to dziewczyna z cyckami i rogami na avku! :mrgreen: ;)

Pamiętaj autorko, że zawsze może być tak, że "przyjaciel" kopnie cię w tyłek kiedy zostawisz swojego wartościowego chłopaka dla niego bo mu się znudzisz albo jednak to nie będzie to. Ale skoro nie doceniasz swojego obecnego chłopaka to rzuć go. Do związku trzeba dorosnąć by doceniać starania drugiej osoby i kochać ją za to a nie być z takową osobą bo jest miła i dobra.
 

psEjmi  

User

psEjmi


ImiÄ™: Emilia

Wiek: 21

Do³±czy³a: 24 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-02-27, 14:19   

Sytuacja z chłopakiem nie wygląda dobrze. Na Twoim miejscu wybrałabym przyjaciele bo w tej znajomości widze jakies szanse i przyszlosc. Podarzaj za sercem nawet jeśli czasem zle podpowiada i zawsze bądź szczera i nie baw się niczyimi uczuciami. Trzymam kciuki za Ciebie i Twój wybor. Zyje się tylko raz a to ze jesteś chłopakowi za cos wdzieczna to nie milosc bo nie ma chemii tylko litość i poczucie obowiązku. Wierze ze sama podejmiesz dobra dla Ciebie decyzje
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-02-28, 13:58   

Queenofmoonlight napisa³/a:

acoo123 napisa³/a:

Kochana... masz zdrowo prze*******. Jak zwykle będzie prościej powiedzieć niż zrobić... Zasadnicze pytanie. Kochasz chłopaka swojego obecnego i którego bardziej kochasz?



Do mojego obecnego chłopaka czuje ogromny szacunek i wdzięczność, jest przekochany.. pomaga mi, stara się jak może żeby nasz związek był jak najlepszy. (Mimo ze rzadko sie widzimy i do tego mam stuknietych rodziców, którzy nie chcą zebym miała jeszcze w ogóle chlopaka mimo że już mam praktycznie 18 lat...) ale gdy jestem z tym przyjacielem czuje coś niesamowitego.. Czuję obecnie do niego więcej niż do mojego obecnego chłopaka. Nigdy nie miałam takiego mętliku w głowie..



Podejrzewam, że jeden o drugim nic nie wie,niestety Ty sama musisz zdecydować z którym chcesz się spotykać,z którym chcesz być. Ale pamiętaj o jednym nie należy budować własnego szczęścia,na nieszczęściu innych.Nie możesz krzywdzić ani jednego,ani drugiego,ponieważ to może być zauroczenie,które minie i..... zostaniesz sama.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com