Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

os01

User

Wysłany: 2015-06-25, 14:50   

Hej ja mam ju? za sob? par? zakupów i z ka?dego jestem bardzo zadowolona .

bmors82  

User

mbors82

Imię: Borys

Wysłany: 2015-07-10, 15:21   

Za du?o jest mo?liwych permutacji przy wyborze auta, cho? zwykle ko?czy si? na tym na co nas sta?, wi?c albo maluch, albo Focus, albo Golf, albo Mazda, albo Bentley...Najlepiej poje?dzi? po komisach i popróbowa?, wsi???, dotkn??, sprawdzi? miernikiem lakieru...generalnie obejrze? dok?adnie.

karrollus  

User

Wysłany: 2015-07-14, 15:44   

Ja w?a?nie mam zamiar kupi? pierwsze auto, bud?et to max 5000PLN.
Nie ma za bardzo w czym wybiera?, wi?kszo?? to komisowe chrupki z magicznym przebiegiem do 200ty?.
Rozgl?dam si? za japo?czykami, Civic albo Corolla, najlepiej trzydrzwiowe i w benzynie.
Jak poszukiwania zako?cz? si? sukcesem, na pewno si? pochwal?. :)

gregD  

User

gregD

Wysłany: 2015-07-17, 08:54   

Na pierwszy samochód nie ma co wydawa? wiele pieni?dzy, my?l?, ?e kilka tysi?cy 6-8 to dobry pomys?.

Volken  

User

Wysłany: 2015-07-18, 23:09   

gregD napisał/a:

Na pierwszy samochód nie ma co wydawa? wiele pieni?dzy, my?l?, ?e kilka tysi?cy 6-8 to dobry pomys?.

6-8 kafli na pierwszy samochód? Woow, wysoko mierzysz :D. Trzy tysi?ce w zupe?no?ci wystarcz? :P

yp0c0  

Stały User

kolorowy

Imię: Adam

Wysłany: 2015-07-22, 14:22   

Volken napisał/a:

Trzy tysi?ce w zupe?no?ci wystarcz? :P

Moim zdaniem jest inaczej. Je?li ma si? osob?, która Ci? pokieruje, masz IQ +15, zachowujesz si? racjonalnie, a przy tym masz odpowiedni? kwot? to mo?na sobie na to pozwoli?.

I nie, nie chodzi mi o pseudokubic?, który ma auto po kilkaset tysi?cy typu Ferrari, Rolls Royc'a, a nie potrafi zmieni? biegów.

Albri  

User

Wysłany: 2015-08-25, 23:26   

Ile ci? taka wymiana szyby kosztowa?a?

Kazemn

User

Wysłany: 2015-12-15, 08:21   

Ja kupowa?em pierwszy samochód z pomoc? znajomego który jest mechanikiem, chyba warto zabra? na ogl?danie osob? która si? zna ;) Wtedy mamy lepsze rozeznanie i nie bierzemy kota w worku :)

Rajnbars

User

Wysłany: 2015-12-15, 08:22   

Ja tak samo zawsze dajesz jakiemu? kumplowi mechanikowi z 50 z? pojedzie z tob? ogarnie wszystko sprawdzi ci auto i wtedy mozesz kupic

Neymaar  

User

Imię: Karol

Wysłany: 2016-01-07, 13:17   

Ja to marze o czym? takim http://kingmidas.pl/jaguar-f-pace-nowosc-2016/ o takim Jaguarze, chcia?bym kiedy? zarabia? tyle kasy, ?eby mnie by?o sta? na co? takiego. Dlatego ju? my?l? o nauce kilku j?zyków, ?eby mie? w przysz?o?ci dobr? prac?. Pewnie mnie wy?miejecie i w ogóle, ale zastanówcie si? czy np. polscy pi?karze to s? jakie? alfy i omegi? Graj? przeci?tnie, a maj? forsy jak lodu, to s? tak samo zwykli ludzie jak ja, wi?c dlaczego w przysz?o?ci mnie mia?oby nie sta? na Jaguara. Dodam, ?e jeszcze nie mam swojego pierwszego samochodu, a ca?kowicie przyziemnie to podobaja mi si? Polówki 1.2 w benzynie, na pocz?tek by?aby taka ok ;p

Undo_94  

User

udo albo si? nie udo

Imię: Udo

Wysłany: 2016-01-08, 13:36   

Neymaar masz racje, ale z cala pewnoscia na tego Jaguara stac cie nie bedzie ;p

Moj pierwszy i ostatni do tej pory samochod to tzw. "Czinkol" - niestety byl w oplakanym stanie i pojezdzilem nim 2 lata i poszedl na zlom (*)

scorpion  

User

T?umik

Wysłany: 2016-01-08, 13:47   

Jaguar ! supcio! no to wytrwa?o?ci osi?ganiu swojego celu ?ycz? :)

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-01-08, 22:21   

Pami?tajcie, ?e kupno auto to nie to samo co go utrzyma?. Mo?esz zbiera? 2 lata na Najnowsze BMW, a potem zjebie Ci si? jaka? duperela i ceny b?d? po 1k :-D

Trzeba bra? to pod uwag?.

[ Dodano: 2016-01-09, 16:56 ]
Je?li o mnie chodzi to pierwszy samochód mam po rodzicach i jest wygodny(przestronny - jak z?o?e z ty?u siedzenia i wmontuje tam materac to mo?na spokojnie spa?), ekonomiczny(200z? zaleje to je?d?? ponad miesi?c), klima jest, ogrzewanie jest - czego chcie? wi?cej od pierwszego samochodu :-D ?

Prawo jazdy mam nieca?y rok ;) W marcu b?dzie rocznica.

Vic98  

Wymiatacz

Wysłany: 2016-01-09, 19:01   

Na razie nie zastanawia?em si? nad tym jakie auto chcia?bym mie? bo nie mam licencji. Ale na pewno jak tylko j? zdob?d? rodzice obdarz? mnie jakim? autem. Nie wiem jeszcze jakim, wszystko pewnie zale?y od tego czy b?d? si? dobrze uczy?. Jak uko?cz? liceum dostaj?c si? na studia to przewiduj? konkretny bomb drop typu: http://img2.netcarshow.co...allpaper_05.jpg
A jak mnie nie przyjm?, lub ?le zdam matur? to mog? liczy? co najwy?ej na to: http://bi.gazeta.pl/im/8/11182/z11182548Q.jpg

Ale mnie szczerze auta nie obchodz?. Nigdy mi wielkiej ró?nicy nie robi?o w czym jad?. Je?dzi?em ju? w ?yciu w wielu samochodach, ale czy to by?o Audi R8 czy Mercedes S Class, czy nowy Phaeton czy zwyk?a honda Civic, to niczym si? nie ró?ni poza "wizerunkiem".
To w jakim samochodzie je?dzisz odzwierciedla w jakim? stopniu twój tryb ?ycia, ale dla mnie kiedy ja nie mam si? ju? przed kim tym pochwali?, bo jedyni koledzy m?skiej p?ci którzy mnie cokolwiek obchodz? s? albo synami koncernów, albo po prostu wci?? i tak maj? wi?cej ni? ja, to traci na jakimkolwiek znaczeniu, bo nawet gdybym chcia? zaszpanowa? to by mi nie wysz?o.
A przed obcymi lud?mi to ju? ca?kiem nie ma jakiegokolwiek sensu, chyba nie musz? mówi? dlaczego, no chyba ?e kto? mieszka na wsi albo w ma?ym miasteczku.

Undo_94  

User

udo albo si? nie udo

Imię: Udo

Wysłany: 2016-01-11, 11:48   

Co by nie bylo Neymaar nie ma szans na takiego Jaguara jak w artykule co poda? ;p takie osoby ktore stac na takie cacka zdarzaja sie jeden na milion i na pewno nie siedza na forach ;)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com