Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

carson

User

Wysłany: 2019-01-08, 13:20   

Ja co prawda nie kupuje samochodów na własny użytek, tylko dla firmy, ale wiem, że najwięcej zalet mają nowe samochody. Wiadomo, wszystko zależy od tego jak bardzo przywiązujemy się do pojazdu i jak długo chcemy nim jeździć. Oferując swoim klientom samochody do wynajęcia wiem, że zawsze muszą być one sprawne i wyposażone w systemy bezpieczeństwa. Zaopatruje się więc raz na jakiś czas w kolejny egzemplarz pochodzący z salonu, a klienci nabierają do mnie zaufania.

młodamama

User

Wysłany: 2019-01-10, 06:24   

Wraz z kupnem nowego auta warto zadbac o kilka gadżetów, które znacznie ułatwią jazdę samochodem i nie narażą nas na otrzymanie mandatu. Jednym z nich jest natychmiastowe wgranie aplikacji Janosik do telefonu, żebyśmy byli ostrzegani przed kontrolami drogowymi. Druga, to zakup porządnego uchwytu na telefon. Takie solidne znajdziecie tu https://www.ceneo.pl/Uchwyty_samochodowe .

Manterka

User

Wysłany: 2019-01-16, 14:19   

Jeśli planujesz w niedalekim czasie zakupić auto to warto również zaopatrzyć się w kilka przydatnych gadżetów, które umilą Ci jazdę. Od siebie mogę polecić zwłaszcza uchwyt samochodowy na smartphone, który udało mi się zakupić w pewnym sklepie internetowym. Produkt ten bardzo szybko i łatwo się montuje, a mocny zacisk, który możemy dostosować do rozmiaru naszego telefonu, chroni nasz telefon przed upadkiem. Ogromnym atutem uchwytu jest również jego stelaż, którego długość możemy dowolnie zmieniać.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com