Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-07-10, 16:06   

Ej, ja mam w panelu puzzel do scalania ale nie używałam jeszcze, szczerze mówiąc.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-10, 16:57   

Jimmy FoX napisa³/a:

Jeśli dyskusja nie jest prowadzona na konkretny temat, to pojawia się chaos. A chaos szkodzi.



Nie zachowuj się jak stara baba, która wciąż narzeka, proszę Cię.
Chaos robi się, jak ucina się wątek, a ciąg dalszy jest kontynuowany w temacie, gdzie kontynuowanych jest wiele innych wątków.
To raz, a dwa jeżeli śledzi się wątek od początku do końca w danym temacie, to nie ma możliwości mówić o chaosie.

Jimmy FoX napisa³/a:

Przecież przenosimy.



Może, kiedy macie lepszy dzień, To wtedy bardziej prawdopodobne.

Jimmy FoX napisa³/a:

Zgłaszałaś to? Nie. Więc dlaczego masz żal, że nie zauważyliśmy tego?



Może dlatego, że gapicie się na to, co wyczynia. Pięciu moderatorów obecnych , którzy dodatkowo śledzą rozmowę i zero reakcji. :-|
_________________
W miękkim futrze kota
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-07-10, 19:20   

Nie rozumiem o co ta gównoburza. Temat dla mnie jest prosty - NIE BÊDZIE TWORZENIA KILKU TEMATÓW W JEDNYM TEMACIE. Jak rozmowa na temat religii schodzi np. na tory polityki - prostą sprawą jest, że powinno się powrócić do głównego wątku. Moderatorzy robią kupę roboty czytając to wszystko i wyłapując takie rzeczy. Czepiacie się nie wiadomo dlaczego. Moderator nadludziem? ¦miech na sali. Pilnują, żeby nie robiło się tu za duże zamieszanie, to Internety... Ludzie.
Chcesz dalej prowadzić zaciętą dyskusję nie na temat? Napisz do moderatora o scalenie z innym wątkiem lub o utworzenie nowego. Masz czas napisać swoje zdanie - to myślę, że nie będziesz miał problemu z wystukaniem PW do moderatora/admina.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2015-07-12, 11:38   

Jimmy FoX napisa³/a:

Tak się składa, że nie ma opcji scalania tematów. Apelowałem do adminów, żeby się tym zajęli. To, że admini mają w dupie forum, to już zupełnie inna kwestia.

Panel_Kontrolny_Moderacji_Forum_M³odzie¿owe,_Forum_Dyskusyjne_-_2015-07-12_12.34.png
KROK 2

Plik ¶ci±gniêto 18 raz(y) 60,96 KB

Dla_kobiet_Forum_M³odzie¿owe,_Forum_Dyskusyjne_-_2015-07-12_12.34.40.png
KROK 1

Plik ¶ci±gniêto 9 raz(y) 24,51 KB

 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-08-07, 22:57   

Bywałem już na wielu forach, widziałem wielu moderatorów. Sam nawet jestem redaktorem/moderatorem na pewnym portalu. Z tego, co zaobserwowałem, można wyciągnąć generalny wniosek, że owszem moderatorzy często nadużywają swoich kompetencji i często widać poczucie wyższości nad zwykłymi userami (również na e-mlodzi.com). Nauczyłem się jednak, że moderatora należy zawsze szanować, nawet jeżeli nie zgadzamy się z jego zdaniem, bo jeżeli bawimy się na czyimś podwórku, bawimy się na jego zasadach. Nauczymy się więc doceniać tych ludzi, którzy strzegą porządku na naszych ulubionych forach, bo lepszy przesadny porządek, niż przesadny nieład.

Pozdrawiam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 10:19   

Jetson napisa³/a:

należy zawsze szanować, nawet jeżeli nie zgadzamy się z jego zdaniem, bo jeżeli bawimy się na czyimś podwórku, bawimy się na jego zasadach.



To nie jest ich podwórko. :-|

Jetson napisa³/a:

którzy strzegą porządku na naszych ulubionych forach, bo lepszy przesadny porządek, niż przesadny nieład.


Mam nadzieję, że to jakaś kpina.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 12:13   

Jeżeli kpiną jest dla ciebie nawoływanie do szacunku dla innej osoby, to wiele to o Tobie mówi jako człowieku. No ale czego ja się spodziewam po naczelnej trollicy. :-)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 12:25   

Nie odwołałam się do szacunku...
Moderatorom się należy a innym użytkownikom forum już nie?
Tak zwana oczywistość?O której wspomniałeś, jakby nią nie była.
Więc o kim świadczy post? O mnie, czy o Tobie? :?:
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 12:33   

To do czego się odwołałaś? Zaraz, zaraz. Czy ty twierdzisz, że moderatorzy nie strzegą porządku? :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 12:35   

Boże....
Litości.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-08-08, 12:38   

Nie jestem Bogiem, ale skoro już mnie tak wywyższasz, to oczywiście dziękuję i życzę miłego dnia w ten piękny, gorący jak kobieta dzień. :-)
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-08-08, 20:33   

Jetson napisa³/a:

moderatora należy zawsze szanować

Jak wspomniała koleżanka wyżej, szacunek należy się każdemu. I nie założyłam tego tematu, aby zrobić "wjazd" na moderację jaka to jest straszna i okropna, tylko zasugerowałam, że jeśli jakiś temat znajduje się na szczycie rankingu popularności to zamykając go robi się tylko większy zamęt i wprowadza ogólną irytacje.

A z moich obserwacji wynika, że sposób pisania moderatorów jest skutkiem ich charakteru, nie stanowiska. A samo wywyższanie się jest cechą co drugiego użytkownika.

DeSade napisa³/a:

Boże....
Litości.

Tak to jest jak jedna osoba wie lepiej co druga myśli i czuje. Wkurzające nieziemsko, ale chyba nie da się z tym nic zrobić.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com