Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 14:36   

Moi rodzice nie wtrącają się w moja przyszłośc. Wiedzą, że zrobię z nia co zechcę, a jeśli ktoś coś mi narzuci, to zrobię odwrotnie. :-P
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-18, 16:40   

Próbowali mi narzucić szkołę, w sumie im się udało, później chcieli żebym na maturze zdawała coś innego i zupełnie inny kierunek wybrała. Sprzeciwiłam im się. Nie wiem czy na tym dobrze wyjdę, bo wszystko jest pod górkę;p. Ale w zasadzie to od przedszkola mi wszystko planowali, zapisywali na zajęcia, wozili itd. Tego nie żałuję;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2009-07-18, 19:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-07-18, 19:07   

jak ja bym chciala zeby mnie starzy gdzies zapisywali i wozili..teraz to juz za pozno ale kiedys...ochh marzeniaaaa
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-07-19, 11:46   

Wiedzą, że nie warto próbować, bo nawet, jeśli by mi zaplanowali przyszłość, to zrobiłabym to po swojemu i nie mieliby nic do gadania ; )
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-07-19, 11:48   

Robię swoje, nie wtrącają się, ale gdy widzą, że coś jest nie tak, delikatnie sugerują co zmienić. Czasem się ich posłucha :P.
_________________
... show me the silence...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 15:14   

Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, kiedy rodzice mieli jakieś plany dotyczące mojej przyszłości. Może wynika to częściowo z tego, że ja już w wieku 15 lat miałem na nią pomysł i potrafiłem określić zakres swoich zainteresowań. Oczywiście bardzo zależało im na moich studiach, ale to chyba zrozumiałe. Uległem im trochę w wyborze ich i teraz czasem tego żałuję, ale kto wie, jak to by było, nie ma co narzekać. Teraz nie ingerują już zupełnie i w pełni szanują moje decyzje i plany.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Lalkarz

User



Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 19:15   

Cóz ,jestem w takiej sytuacji gdzie moi rodzice hmm moze nie zmusza i nie planuja ale narzucaja mi swoje zdanie.
Teraz ide do liceum,mialam przeprawdzac sie do wawy gdzie mialam isc do plastyka po czym nagle po 2latach mojej matce sie odechcialo.
Mialam isc do prywatnego plastyka w gdansku wszystko okay,ale tydz przed skladaniem papierow mojej moim starszym sie odechcialo i nie.
Wiec na koniec trafiam do zwyklego LO.
_________________
Często śni mi się porcelanowa lalka.
Wpatruje siÄ™ we mnie szklanym wzrokiem.
Chce mi coś powiedzieć ale nie może...
Jeszcze chwila... czekam aż przemówi. Już... a jednak nie, coś odcina jej głowe... za późno.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 20:01   

Nigdy rodzice mi nie narzucali toku nauki, kim mam być, kim muszę być. Szkołę technikum wybrałem sobie sam, rodzice do tego mnie nie namawiali gdzie mam iść. To samo ze studiami, pójdę gdzie zechcę.
To ode mnie zależy jaki kierunek wybiorę, jaki zawód etc.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

zuzana  

User

wyimaginowana.



ImiÄ™: Zuzia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Sie 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2009-08-19, 18:18   

Szczerze mówiąc, moi rodzice nie mają zbyt dobrej pracy lub wykształcenia, więc myślę, że chyba nie będą narzucali mi pójścia w ich ślady, bo tego ani ja ani oni byśmy nie chcieli ;)
_________________
'dobrze jest mieć głowę otwartą na wszystkie sprawy, lecz nie do tego stopnia by wypadł ci mózg'
 

samotnik  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Sie 2009

Sk±d: ¶wiêtoch³owice

   

Wys³any: 2009-08-29, 18:04   

zuzana napisa³/a:

Szczerze mówiąc, moi rodzice nie mają zbyt dobrej pracy lub wykształcenia, więc myślę, że chyba nie będą narzucali mi pójścia w ich ślady, bo tego ani ja ani oni byśmy nie chcieli ;)

U mnie jest identycznie. I to jet dobre. Już sobie wybrałem kierunki, na studia, przedstawiłem rodzicom, i im to pasuje :-) Nie wiem tylko, czy będzie im pasowała moja robota podczas studiów, pomimo, że (raczej) będę miał tytuł technika ekonomisty to chcę zostać (ale tylko na czas studiów) motorniczym, bo to jest moja pasja i nic tego nie zmieni :-)
 

MakeMeSmile.  

Stały User

I'M NOT YOUR TOY!



ImiÄ™: Marta Joanna Jot.

Do³±czy³a: 29 Sie 2009

Sk±d: wiesz kim jestem?

   

Wys³any: 2009-08-30, 09:49   

Moja mama za wszelką cenę chce żebym poszła na studia.
Ale niestety ja nie jestem przekonana, że tego chcę. Nie chcę aby to ona decydowała o mojej przyszłości, o tym co będę robić i gdzie mieszkać.
_________________
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłam.
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 09:54   

Troszkę zaplanowana trochę nie, zależy wszystko od tych durnych egzaminów :/.
Co do wtrącania się rodziców to moja mama wychodzi z tego założenia że jeśli bede miał dobre stopnie narazie w LO to prawie wszystko w granicach rozsądku ona mi sfinansuje. Wymaga ode mnie tego bo sama kiedyś musiała się namęczyć o porządne wykształcenie. Muszę powiedzieć że mi to odpowiada bo uczę się tylko dla siebie a przy okazji mam coś z tego.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

ada  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: NIbylandia

   

Wys³any: 2009-08-30, 14:54   

U mnie rodzice staraja sie nie wtrącać w to jakie mam zainteresowania, i jaką szkołe zamierzam wybrac, Czasem mam i za złe ze zostawiają mnie samą z różnymi decyzjami, ale wole mieć tak, niż jakby zaplanowali mi całe życie i do tego męza.....heh. Na szczeście ja takich problemów nie mam.
_________________
¯ycie z zasady....
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 15:54   

Mama się raczej nie wtrąca w to, gdzie chcę iść do szkoły, kim chcę zostać w przyszłości etc. Tata w sumie też, chociaż często próbuje mnie przekręcić, abym poszedł na studia prawnicze - jest dosyć przekonujący, więc czasem mu się udaje i zastanawiam się nad tym. Jednak po jakimś czasie to mija. ;)
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 18:20   

na pewno zwiedzić troche swiata i dobrze sie nauczyć angielskiego :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com