Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ZwD  

User

Praca w internecie



ImiÄ™: Zarabianie w domu

Wiek: 44

Doł±czył: 21 Sty 2018

Sk±d: Internet

   

Wysłany: 2018-01-21, 15:31   Zarabianie w domu? Praca przez internet?

W internecie jest sporo stron gdzie można sobie dorobić nie wychodząc z domu, przez internet. Co prawda nie są to kokosy jakieś czy coś takiego, ale spokojnie te 300-600 zł można sobie dorobić. Ja tam wolę takie coś niż dzień w dzień przeglądać fejsbuka czy innego jutuba. ;)

Jakby ktoś pytał niech pisze na PW albo na mojego e-maila zarabianiewdomu@o2.pl

[ Dodano: 2018-01-26, 15:53 ]
Siemanko wszystkim! :-)

Wiem jak to jest mieć te naście lat i wiem ile czasu wtedy spędza się przy komputerze. Ja w poszukiwaniu przez wiele lat serwisów zarobkowych straciłem mnóstwo czasu, teraz daję Wam sprawdzonego pewniaka.

Wypłaty są realizowane już od 7,50 zł, na konto bankowe lub PayPal.

Praca polega na wypełnianiu ankiet, robieniu akcji, zakładanie e-maili - wszystko wyjaśnię na e-mailu.

Jak masz zmienne IP to super! - Spokojnie możesz zarobić 300-600 zł miesięcznie, bez dużego nakładu pracy. Co prawda kokosów z tego nie ma, ale dorobić do kieszonkowego można.

Lepsze to niż godzinami siedzenie na fejsie i spędzania bezproduktywnie czasu.

W załączniku dowód wypłat z ostatnich dni, kto chce niech da znać, kto nie trudno. :-)
Zaznaczam, ĹĽe nie jest to ĹĽaden SCAM, program revenue-share, piramida finansowa czy cokolwiek podobnego.
Kontakt do mnie, tutaj na PW, bądż e-mail zarabianiewdomu@o2.pl - nie chcę spamować tutaj, nie chcę nikogo naciągać, chcę pomóc jedynie osobom
które chcą sobie dorobić, lepsze to niż przeglądanie kwejka, demotów, fejsa, insta itd.

Jak będzie dobrze robił wszystko, osiągniesz pierwszą wypłatę nauczę Cię podpinania domeny pod blog, marketingu, będziesz miał praktycznie za darmo swoją stronę www.twoja nazwa jaka chcesz.pl oraz będę zainteresowany dalszą współpracą. Wiedza podana będzie jak na talerzu, bez błędów jakie ja popełniałem!



[ Dodano: 2018-01-26, 15:55 ]
Edytowałem pierwszy wpis, dodałem zdjęcie z wypłaty i potwierdzenia bankowego. :-)

[ Dodano: 2018-02-04, 11:20 ]
Ta pierwsza wypłata została anulowana ponieważ niechcący nacisnąłem czerwony X podczas gdy wypłata jest w oczekujących. :-P

Kolejne pieniążki zostały zlecone! :cool:

Razem zarobione: 75,26 zł



[ Dodano: 2018-02-24, 09:52 ]
Kolejne wypłaty wjechały na konto :-) . Razem już zarobiłem 174,77 zł za zakładanie e-mailów w domu. Nic trudnego, ale wymagane jest zmienne IP. Do następnego! ;) Kontakt jak coś: zarabianiewdomu@o2.pl

Dla potwierdzenia:

 

ZwD  

User

Praca w internecie



ImiÄ™: Zarabianie w domu

Wiek: 44

Doł±czył: 21 Sty 2018

Sk±d: Internet

   

Wysłany: 2018-05-01, 22:08   CaĹ‚y czas zarabiam!

Cały czas zarabiam, dlatego podbiję temat. Naprawdę warto coś robić by mieć te pieniążki.

SkrĂłt informacji: https://www.culturva.pl/p...dnik-mypay.html
_________________
Zarabianie w domu - praca przez internet:
zarabianiewdomu@o2.pl
Praca polega na wypełnianiu ankiet, zakładaniu e-maili, bardzo proste dla każdego! Zero ściemy, zero SCAMu!
 

muszelka

User


Doł±czył: 27 Maj 2019

   

Wysłany: 2019-05-30, 10:52   

Ja tam nie wierze ze mozna zarabiac w necie.. No chyba ze sie ma wlasny biznes typu e-sklep to tak :D Ja mam swoja dzialalnosc od kilku lat, zarobki wieksze niz bym sie mogla spodziewac i swietnych wspolpracownikow :) Motywatorami sÄ… pakiety medyczne z medicover, bilety do kina dla chetnych i dobre ubezpieczenie. Kazdy jest zadowolony
 

Jarek_WĹ‚adca_Zmywarek  

User

WĹ‚adca Zmywarek


ImiÄ™: Jarek

Doł±czył: 28 Kwi 2019

Sk±d: Ziemia

   

Wysłany: 2019-06-01, 21:40   

Codziennie modlę się, aby ten parszywy system wreszcie zdechł i ludzie przestali czcić pieniądz... :wstyd:
_________________
Tylko siÄ™ nie denerwuj, ĹĽe siÄ™ z TobÄ… nie zgadzam. To mĂłj naturalny stan. RobiÄ™ to niejako dla sportu. ;)

Poza tym jestem typowym Heretykiem...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com