Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Everthus  

Pogromca postów

Wysłany: 2011-06-11, 19:19   

Genialny zółw napisał/a:

Raczej nie codzienne nie znam nikogo kto się codziennie goli.

Zdziwiłbyś się. Ja tak np mam od paru lat. Nie jakoś super dużo, ale mocno. Ale po pewnym czasie to taki nawyk się robi, da się wytrzymać. Ale mam problem z dokładnością - zła maszynka + szybko tępiące się żyletki.

Sade napisał/a:

To seksowne

To odrobinkę motywuje :) Ale wolałbym być gładki jak nastolatek.

Veden  

User

Imię: Marcin

Wysłany: 2011-06-11, 20:29   

Trzeba się zaakceptować takim jakim się jest, kiedy trzeba wyglądać schludnie trzeba się ogolić, kiedy nie trzeba parodniowy zarost też nikomu nie przeszkadza o ile jesteś schludny, a nawet niektórym się podoba. Nie widzę problemu po prostu każdy jest inny :)

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead

Wysłany: 2011-06-12, 15:57   

Veden napisał/a:

Trzeba się zaakceptować takim jakim się jest, kiedy trzeba wyglądać schludnie trzeba się ogolić, kiedy nie trzeba parodniowy zarost też nikomu nie przeszkadza o ile jesteś schludny, a nawet niektórym się podoba. Nie widzę problemu po prostu każdy jest inny :)

Trochę nie rozumiem, wywnioskowałem z tego co napisałaś że ten kto ma zarost jest nie schludny ?

Veden  

User

Imię: Marcin

Wysłany: 2011-06-12, 22:33   

Właśnie mówię o tym, że tak nie jest, bo ktoś może uznać, że jakiś zarośnięty facet to znaczy niezadbany, że o siebie nie dba i o swoją higienę, bo się nie goli. A zarost może wyglądać fajnie i schludnie.

jurasen  

Stały User

Wysłany: 2011-06-16, 21:34   

hmmm, jesli chodzi o mój "zarost" to raczej jest to jeszcze tak zwany Mech.Tnz jest widoczny itp ale oprócz wąsów i "bródki" jest chaotyczny.Gole się w sumie 1-2 razy w tygodniu żeby po prostu zachować "estetykę", chociaż wolał bym mieć już normalny zarost:)

Genialny zółw  

Stały User

Imię: nie znane

Wysłany: 2011-06-16, 21:43   

A ja się wcale nie gole!!! i ma wszystko w dupie!! a jeśli bym musiał to 3 razy na miesiąc.
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.

Dyse One  

Hiper wymiatacz

Imię: Kacper

Wysłany: 2011-06-16, 21:48   

A ja się golę co 2-3 dni . Uważam ,że kilka kłaków na krzyż wygląda obleśnie i zawsze jestem gładki na twarzy.

SD  

User

Imię: Karol

Wysłany: 2011-06-17, 13:45   

a ja nie gole brody od 6-8 tyg :mrgreen: i jest mi z tym zaje****
Jeśli ludzie zapuszczali wąsy dla Małysza to czemu ja nie mam zapuszczać brody dla Bin Ladena :evil:

Fanatyk123

User

Wysłany: 2011-08-17, 11:50   

A takich maszynek elektrycznych za około 70 zł nie warto na pierwszy raz ? są słabe ?

Werewolf  

Stały User

Imię: Maciek

Wysłany: 2011-08-17, 21:47   

No niestety, musze sie golic codziennie bo inaczej wygladam jak... ehh, nie warto nawet mowic. Pustelnik? Wlasciwe okreslenie :-D

Mój fotoalbum na forum :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com