Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Amelcia~~

User


Dołączył: 22 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-05-22, 20:53   Zauroczenie w koledze z klasy

Hej :-D mam 16 lat i chodzę do 3 gimnazjum, od 2 klasy chodzi ze mną do klasy taki chłopak (bartek), ale do połowy tego roku z nim nie gadałam. Potem zaczęliśmy czasem się do siebie odzywać, ale tylko na lekcjach, a od jakiegoś tygodnia/dwóch częściej się odzywamy, żartujemy, ale też tylko na lekcjach, bo na przerwach on siedzi ze swoimi przyjaciółmi, a ja ze swoimi. Ogólnie to chyba jesteśmy na poziomie kumpli, kilka osób z klasy żartuje że jesteśmy parą (typowy tekst jak dwie osoby przeciwnej płci gadają w klasie). On mi się straaasznie podoba :oops: Boję się że jak nic nie zrobię to stracimy tą relację i znowu się nie będziemy odzywać. Staram się z nim często gadać i się nie narzucać, on też często zagaduje. Jakieś rady jak poznać czy mu się podobam? (jakiś test w styl, czy mu się źrenice rozszerzają) Albo jak się do niego zbliżyć? Spodobać się mu? :oops: Może napisać do niego na fb? Ale trochę się wstydzę
 

PrzemQ  

Hiper wymiataczWiek: 23

Dołączył: 23 Lut 2009

   

Wysłany: 2018-05-22, 21:06   

Witaj Amelcia~~,

Z mojego doświadczenia wynika, że jak dziewczyna podoba się chłopakowi to ten robi coś w tym kierunku, żeby się do niej zbliżyć. Jeżeli nie podejmuje żadnych poważniejszych kroków, ale za to sam do Ciebie zagaduje/pisze, bardzo trudno będzie stwierdzić, czy mu się podobasz.

Amelcia~~ napisał/a:

(jakiś test w styl, czy mu się źrenice rozszerzają)Daj spokój ;) Nie wierz w takie bzdury.

Myślę że nie zaszkodzi jak napiszesz. Możesz chociażby napisać pod pretekstem zadania domowego, przyszłego sprawdzianu czy coś w tym stylu. Jeśli mu się podobasz, powinien ciągnąć rozmowę. Możesz też wcześniej popytać koleżanek, może one będą wiedziały czy z kimś się spotyka albo nawet czy mu się podobasz. Tak czy inaczej pisząc do niego pod takim pretekstem na pewno nic nie stracisz.

Powodzenia!
_________________
„Zdolności specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekuję ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
?e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?Imię: Ola

Wiek: 20

Dołączyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-05-23, 09:59   

No jak rozmawiacie, to czemu nie napisać :) trudno stwierdzić cokolwiek, równie dobrze może po prostu Cię lubić i traktować jako znajomą. Na pewni nie rób żadnych testów rozszerzających się źrenic ani nic w tym stylu :oczami: spróbuj napisać, zobaczysz, czy on dalej będzie ciągnąć rozmowę i w jaki sposób. Ale bądź też delikatna i nie narzucaj mu się, bądź miła i wybadaj sytuację :)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)Imię: Magda

Dołączyła: 12 Kwi 2011

Skąd: z daleka

   

Wysłany: 2018-05-24, 12:34   Re: Zauroczenie w koledze z klasy

Amelcia~~ napisał/a:

Hej :-D mam 16 lat i chodzę do 3 gimnazjum, od 2 klasy chodzi ze mną do klasy taki chłopak (bartek), ale do połowy tego roku z nim nie gadałam. Potem zaczęliśmy czasem się do siebie odzywać, ale tylko na lekcjach, a od jakiegoś tygodnia/dwóch częściej się odzywamy, żartujemy, ale też tylko na lekcjach, bo na przerwach on siedzi ze swoimi przyjaciółmi, a ja ze swoimi. Ogólnie to chyba jesteśmy na poziomie kumpli, kilka osób z klasy żartuje że jesteśmy parą (typowy tekst jak dwie osoby przeciwnej płci gadają w klasie). On mi się straaasznie podoba :oops: Boję się że jak nic nie zrobię to stracimy tą relację i znowu się nie będziemy odzywać. Staram się z nim często gadać i się nie narzucać, on też często zagaduje. Jakieś rady jak poznać czy mu się podobam? (jakiś test w styl, czy mu się źrenice rozszerzają) Albo jak się do niego zbliżyć? Spodobać się mu? :oops: Może napisać do niego na fb? Ale trochę się wstydzęTo chłopak musi przejawić inicjatywę, ale widocznie jeszcze o dziewczynach na poważnie nie myśli,dlatego w tej chwili traktuje Ciebie jak koleżankę z klasy.Nie narzucaj mu się,bo zacznie Ciebie unikać jeśli będziesz natarczywa.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com