Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Do³±czy³a: 13 Kwi 2018

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-06-01, 10:23   Zazdrość?

Cześć,

Mam pewnien problem. Za każdym razem kiedy mój chłopak gdzieś wyjedzie bezemnie, to dziwnie się czuję. Nie mam ochoty z nim pisać. Czuję że w głębi serca w jakiś sposób jestem na niego zła. Jest mi smutno i źle się czuję że wyjechał. Czy to zazdrość, czy może coś innego? Z góry dziękuję za pomoc.
_________________
LonelyQueen042811
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-01, 10:25   

Raczej troska ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-06-01, 11:50   

Dokładnie troska. Czułabyś zazdrość gdyby Ci powiedział że jedzie z koleżanką gdzieś.

Teraz swoją drogą chcę pogratulować Panu DeVaneio, awansowania na Moderatora. :-)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-01, 12:14   

Cytat:

Teraz swoją drogą chcę pogratulować Panu DeVaneio, awansowania na Moderatora.


Dzięki ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-01, 17:01   Re: Zazdrość?

LonelyQueen042811 napisa³/a:

Cześć,

Mam pewnien problem. Za każdym razem kiedy mój chłopak gdzieś wyjedzie bezemnie, to dziwnie się czuję. Nie mam ochoty z nim pisać. Czuję że w głębi serca w jakiś sposób jestem na niego zła. Jest mi smutno i źle się czuję że wyjechał. Czy to zazdrość, czy może coś innego? Z góry dziękuję za pomoc.



To nie jest "troska" jak to inni sugerują,gdyby taka była,to martwiłabyś się,a nie była zła.Zwyczajnie jesteś zaborcza i chciałabyś,aby chłopak był zawsze przy Tobie,bez względu na to czy ma jakieś swoje sprawy czy nie. :) Musosz mu zaufać,bo tez zaufania ,nie ma związku.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-06-01, 20:16   

LonelyQueen042811, jeżeli czujesz negatywne emocje, tylko dlatego, że jakaś osoba jest gdzieś indziej niż przy Tobie, to daje duże podstawy do niepokoju i ma znamiona toksycznej relacji. Nie możesz uzależniać swojego samopoczucia od miejsca pobytu swojego chłopaka, ograniczasz go w ten sposób (niby pozwalając aby robił co chce, ale jeśli wybierze coś innego niż Ty byś chciała, to w pewien sposób Cię unieszczęśliwi), to bardzo źle wpływa na związek i na dłuższą skalę nie pozwoli zbudować relacji opartej na zaufaniu.

Malolatka, - co ja Ci mówiłam na temat poprawnego cytowania?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-06-01, 21:01   

Zaczynasz uzależniać się od swojego chłopaka. Nie koncentrujesz się na sobie, na tym co mogłabyś porobić i z kim się spotkać w trakcie jego nieobecności, tylko obsesyjnie myślisz o tym, dokąd on poszedł i co tam robi. Masz innych ludzi wokół siebie prócz swojego chłopaka? Jeśli tak, pielęgnuj te znajomości. Chłopak nie może być całym Twoim światem. Twoja zazdrość, że on wychodzi i nie zabiera Cię z sobą, niedługo sprawi, że będziesz chciała go kontrolować na każdym kroku, a on wówczas zacznie się dusić w tym związku i ucieknie od tej toksycznej relacji - i będzie miał rację. Przede wszystkim naucz się ufać swojemu chłopakowi i nie stawiaj go w centrum swojego świata. Musisz mieć swoje hobby, swoich znajomych. Inaczej będziesz krzywdzić i siebie, i jego.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-06-04, 13:14   

No nie jest to z pewnością normalne. To zwyczajna sprawa, że Twój chłopak nie będzie zawsze obok Ciebie, ma też swoje obowiązki, swoje hobby. Ty też powinnaś znaleźć sobie jakieś zajęcie i wykorzystać czas, gdy nie ma Twojego chłopaka na coś ciekawego. Spotykaj się ze znajomymi. To normalne, że tęsknisz, ale złość na chłopaka z tego powodu, że jest gdzieś bez Ciebie nie jest ok.

No chyba że tu chodzi o coś innego, że on nie chce z Tobą nigdzie wyjeżdżać choć Ty chcesz z nim spędzać czas i masz rzeczywiści powody, żeby być na niego zła.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-06, 12:06   

Lady Virgin napisa³/a:

LonelyQueen042811, jeżeli czujesz negatywne emocje, tylko dlatego, że jakaś osoba jest gdzieś indziej niż przy Tobie, to daje duże podstawy do niepokoju i ma znamiona toksycznej relacji. Nie możesz uzależniać swojego samopoczucia od miejsca pobytu swojego chłopaka, ograniczasz go w ten sposób (niby pozwalając aby robił co chce, ale jeśli wybierze coś innego niż Ty byś chciała, to w pewien sposób Cię unieszczęśliwi), to bardzo źle wpływa na związek i na dłuższą skalę nie pozwoli zbudować relacji opartej na zaufaniu.

Malolatka, - co ja Ci mówiłam na temat poprawnego cytowania?



A czy Ty sądzisz,że masz przed sobą małolatę ? Trochę kultury nie zaszkodzi.W przeciwnym razie zrezygnuję z tego forum,a takim postępowaniem nie będzie zbyt dużo użytkowników.Zastanów się trochę zanim cokolwiek napiszesz.Jestem o kilka ładnych dekad starsza od Ciebie i nie życzę sobie takich tekstów.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-06, 19:39   

Cytat:

W przeciwnym razie zrezygnuję z tego forum,a takim postępowaniem nie będzie zbyt dużo użytkowników.


Osobiście to zachęcam do pozostania :-)
Możesz ją dodać do listy ignorowanych i mieć ją z głowy.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-08, 12:15   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

W przeciwnym razie zrezygnuję z tego forum,a takim postępowaniem nie będzie zbyt dużo użytkowników.


Osobiście to zachęcam do pozostania :-)
Możesz ją dodać do listy ignorowanych i mieć ją z głowy.



Tak wypadałoby zrobić, ale najlepiej jest nie zwracać uwagi na niektóre osoby ,nie warto. :-) ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-08, 13:02   

Malolatka napisa³/a:

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

W przeciwnym razie zrezygnuję z tego forum,a takim postępowaniem nie będzie zbyt dużo użytkowników.


Osobiście to zachęcam do pozostania :-)
Możesz ją dodać do listy ignorowanych i mieć ją z głowy.



Tak wypadałoby zrobić, ale najlepiej jest nie zwracać uwagi na niektóre osoby ,nie warto. :-) ;)



Można też tak choć ja preferowałbym polemizacje z agresorem :oczami:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-08, 13:21   

DeVaneio napisa³/a:

Malolatka napisa³/a:

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

W przeciwnym razie zrezygnuję z tego forum,a takim postępowaniem nie będzie zbyt dużo użytkowników.


Osobiście to zachęcam do pozostania :-)
Możesz ją dodać do listy ignorowanych i mieć ją z głowy.



Tak wypadałoby zrobić, ale najlepiej jest nie zwracać uwagi na niektóre osoby ,nie warto. :-) ;)



Można też tak choć ja preferowałbym polemizacje z agresorem :oczami:



Dobrze prawisz,ale czy Ty widziałeś kiedykolwiek,lub słyszałeś,aby ktokolwiek doszedł do porozumienia z jakimkolwiek agresorem??? Otóż to. ;) :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-08, 13:26   

Cytat:

Dobrze prawisz,ale czy Ty widziałeś kiedykolwiek,lub słyszałeś,aby ktokolwiek doszedł do porozumienia z jakimkolwiek agresorem??? Otóż to.



Do porozumienia nie. Ale kły zawsze można stępić :evil:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-08, 13:28   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Dobrze prawisz,ale czy Ty widziałeś kiedykolwiek,lub słyszałeś,aby ktokolwiek doszedł do porozumienia z jakimkolwiek agresorem??? Otóż to.



Do porozumienia nie. Ale kły zawsze można stępić :evil:



Ha ha ha, albo swoje połamać ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com