Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 11:32   

Moje wakacje jeszcze się nie kończą, chociaż powoli zaczynam myśleć nad tym, co mnie czeka. Jeśli ten plan zajęć, który mam to żaden fake, to wygląda na to, że dojdzie mi jeden durnowaty przedmiot [historia kultury], jeden bzdurny [informatyka] i jeden, którego nie lubię [analiza dzieła muzycznego].
Pozostaje tylko liczyć na to, że godziny zajęć będą w miarę normalne i nie będę musiał latać z jednego miejsca na drugie, od godziny 8 do 18.
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 11:32   

moje były zdecydowanie za krótkie, dużo sie działo i szkoda że już koniec, a co do szkoły to maturę trzeba zdać :-P
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-27, 11:46   

Wakacje minęły mi zupełnie inaczej niż dotychczas.
Przede wszystkim za szybko.
Jeden dzień za drugim rozciągał się leniwie i mogłam spędzać każdą dowolną chwilę przesiadując w stajni, udając się w tereny, czy też trenując ,zwłaszcza ,że odnalazłam w tym dawną przyjemność,będzie mi brakowało tych upalnych dni, i wszystkiego co się wiąże z tym miejscem.Nie powiem,czuję ogromny żal i smutek ,że nie będę miała tego na codzień i wszystko się zmieni.
Oczywiście wszystko także sprowadza się do obawy przed tym rokiem szkolnym,przed czekającą mnie pracą podczas ,której będę musiała nadrobić wszystkie zaległości oraz przygotować się do matury.Towarzyszy mi strach ,że ten jeden rok zadecyduje o mojej przyszłości oraz czy będę mogła stąd wyjechać,a wszystko zależy tylko ode mnie.Boje się także tego,że w pełni nie wykorzystam tego ostatniego roku w rodzinnym domu i z ludźmi,których znam od dziecka oraz obawiam się ,że choroba przeszkodzi mi w nauce i na samym końcu pojawi się żal,że nie właściwie wykorzystałam te trzy licealne lata.
_________________
Drugs&hugs.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 12:22   

Moje wakacje jeszcze się nie kończą, mam jeszcze wrzesień na lenistwo. Czteromiesięczne wakacje minęły mi zdecydowanie za szybko. Trochę pracowałam, udało mi się wyjechać na ciepłe wakacje zagranicę, wreszcie wyjechałam do upragnionej Rosji, Moskwy. Przeczytałam książki, które wciąż czekały na swoje pięć minut, obejrzałam filmy, które widzieli już wszyscy oprócz mnie. Poprzedni rok szkolny, maturalny był trudny i ciężki, więc należał mi się odpoczynek. Tak jak już pisałam udało mi się trochę popracować w restauracji, poznać wielu ciekawych ludzi.
Chcę już iść na studia, wreszcie zacząć nowe życie.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-27, 12:23   

Oj wakacje, wakacje. Już za nimi tęsknie.;DD

Nawet nie wiem kiedy uciekły mi te dwa miesiące. Pamiętam, jak w czerwcu obiecywałam sobie, że zrobię to, to i jeszcze to. W rezultacie nie zrobiłam nawet połowy. Najpierw była Warszawa, potem Kraków i na koniec wylądowałam na miesiąc w Luton. Wiele się zmieniło w moim życiu i wciąż się zmienia. Oby na leprze.
Nadchodzącego roku szkolnego się nie boję, wiem co się z nim wiąże. Ile pracy będę musiała wkładać w naukę i jak bardzo czasochłonne to będzie.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 12:33   

Sama nie wiem czy chce isć do szkoły czy nie..z jednej strony nudzi juz mi sie siedzenie w domu, ale jak bede w szkole to wiem, że będę za tym tęsknić, ale jakby nie patrzeć spotkam się ze znajomymi. Jakoś tak jak są jakieś imprezy klasowe to rzadko kiedy na nie chodze, raczej się wymiguję, bo nigdy takich nie lubiłam, ze względu na to, ze mialam beznadziejną klase ktora chciala tylko sie upic, a ja należe do osób "niepijących" :P

teraz ognisko na koniec wakacji kolezanka organizuje ale tez mi sie nie chce isc :(

Lubie posiedziec ze znajomymi, ale w szkole...potem wole od nich odpocząć i pobyc w samotności.
Jestem raczej typem samotnika, a jeśli już to wolę "starsze koleżanki", i jedną taką mam pod bokiem ;)


Dziś sobie patrzyłam na kierunki studiów w necie i sie zaczęłam zastanawiać nad Filologią angielską w Olecku :D bym miała blisko i jakoś tak fajnie mi sie wydaje. Moja kuzynka chyba tam studiowała wiec sie moze czegos wiecej od niej dowiem, bo wczesniej myslalam o Olsztynie, ale ostatnio bardziej o turystyce niz filologii :P
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-27, 14:27   

Kiedyś wakacje były fajne, przyjeżdżała rodzina z Niemiec, sama wyjeżdżałam albo do tej rodziny, albo gdziekolwiek indziej - aktywne wakacje po prostu, nie było jak się nudzić. A teraz? Drugie, o ile nie trzecie, wakacje w domu, znajomi powyjeżdżali, rodzina z Niemiec odwiedza Polskę coraz rzadziej, nie ma co robić. Doszło do tego, że te wakacje zmarnowałam, siedząc prawie cały czas w domu i czasami - o zgrozo - pilnując młodszą, nieznośną kuzynkę. Chcę do szkoły, nie mogę się doczekać. To dziwne dla Was, wiem, ale nic na to nie poradzę, że jestem inna od wszystkich, lubię szkołę, lubię się uczyć, a wakacje uważam za zbyt długie.
Trochę co prawda boję się tego roku - ostatni rok gimnazjum, chciałabym jak najlepiej napisać testy, mieć jak najlepsze świadectwo, a poza tym niedługo nadejdzie czas pożegnania z moją klasą, może nie jakąś superową, ale jednak na swój chory sposób fajną.
Amen.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-27, 16:15   

dobre to były wakacje, ale chciałabym jeszcze. za bardzo się odzwyczaiłam od szkoły nie chce mi się teraz wracać. zanim przestawię się na tryb szkolny minie trochę czasu, trochę się podenerwuję, powrzeszczę może na nauczycieli, ale co poradzić, trzeba.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 17:22   

Bardzo szybko zleciały te wakacje.
Rannego wstawania się nie boję, nauki się nie boję, nowej szkoły się nie boję.
Po prostu trochÄ™ mi siÄ™ nie chce.
 

Trawek  

Wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 27

Do³±czy³: 19 Sie 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:34   

Mi się do szkoły nie śpieszy. Wakacje były bardzo udane, poznało się kilka nowych osób, zwiedziło kilka miejsc i prawie wypadło z pociągu. Ten rok szkolny napewno będzie lepszy od poprzedniego, bo będziemy mieli nową klase, która mam nadzieje lepiej się zgra. Jedyny minus, będzie trzeba wcześnie wstawać :zalamany:
 

mystery  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 12:59   

Zdecydowanie za szybko uciekły te wakacje. I znowu szkoła, nauka, wczesne wstawanie. Ale z jednej strony się cieszę, nowa szkoła, klasa, całkiem nowi ludzie...
Ale nie zmienia to faktu, że nie chce mi się dojeżdżać codziennie 18km.
Ech... znowu sie zacznie.
 

PaUliNAaA3112  

Wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

Sk±d: Z Polski;]

   

Wys³any: 2009-08-28, 13:05   

za szybko mi te wakacje zleciały.. ;(
Znowu sie zacznie.. wczesne wstawanie, pośpiech, darcie mamy ze znowu nie zjadłam sniadania a ja jej na to ze nie zdążyłam, nie mialam czasu..
_________________
No Men-no Sex,No Sex-No Children,No School-No Problem ;p
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 03:09   

jr_ napisa³/a:

kiedy o tym myśle robi mi się nie dobrze więc staram się tego nie robic




TAAAK WITAM W KLUBIE Takie samo odczucie mam :D xD
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 09:45   

Z wakacji jestem bardzo zadowolona , to chyba najlepsze jakie miałam. Nie chcę iść do szkoły , rok temu mi się chciało bo chodził tam mój chłopak i przerwy były jakoś zajęte. ;d Teraz go już nie ma i szczerze nie mam najmniejszej ochoty tam wracać. Do nauki w tym roku chce się przyłożyć. ( 3 gim ).
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Gwiazdeczka462  

User

Gwiazdeczka462



Wiek: 32

Do³±czy³a: 25 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 12:32   

Co do moich wakacji no to strasznie szybko przeleciały i prawie nigdy się nie nudziłam, zawsze coś się działo :-) :-) Czasem nawet brakowało mi takiego czasu dla siebie bo cały czas tylko kuzyni którzy odwiedzili nas z USA, koleżanki itd.
Nie uśmiecha mi się wracać do szkoły, ale nie będę zbytnio kuła, bo w pierwszej dość się napracowałam, pojedzie się na ściągach no i na nauce z jakiś poważniejszych przedmiotów typu matma polski ang. A po co mam się z takiej fizyki uczyć :?: do niczego mi w życiu nie potrzebna, także z takich przedmiotów nie będę się tak bardzo przykładać.

Trochę w tamtym roku to samo gadałam a uczyłam się jakby mi gorzej było, no ale dobra tam... :-/
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com