Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:07   Zbliża siÄ™ rok szkolny...

Witam! Jak dobrze wiemy, nieubłaganie zbliża się 1 września - rozpoczęcie roku szkolnego. To niestety ostatnie dni wakacji, czy tego chcemy, czy nie. Jakie są w związku z tym Wasze odczucia? Czy twierdzicie, że te wakacje dobrze spędziliście, czy też czujecie jakiś niedosyt? Czy jesteście załamani końcem wakacji i lenistwa, czy może cieszycie się z tego powodu? Myślicie że ten rok szkolny będzie lepszy od poprzedniego, czy też myślicie o tym, że przybędzie obowiązków i będziecie musieli zarywać noce by uczyć się na trudne klasówki? Zamierzacie tym razem wziąć się ostro do roboty, czy może chcecie przebyć ten rok "na lenia"?
Piszcie o Waszych odczuciach i tych pozytywnych, jak i negatywnych :-)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:10   

Lenia totalnego mam...miałam wiecej planow na wakacje ale niestety nie udalo sie ich zrealizowac..no trudno ;) mzoe kiedy indziej sie uda.
W każdym razie nie chce mi sie starsznie isc do szkoly, tym bardziej ze maturalna klasa:( boje sie cholernie..mam nadzieje ze bedzie mi szlo lepiej niz w poprzednich latach mojej nauki :-| ale to juz zalezy tylko od moich chceci i zapału....
wakacje moglyby byc o miesiac dłuzsze :hyhy: :hyhy:
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:10   

kiedy o tym myśle robi mi się nie dobrze więc staram się tego nie robic
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:12   

Jeżeli chodzi o mnie, to nie chcę, żeby wakacje się już kończyły. Co prawda nie spędziłam ich tak, jakbym chciała, ale tragicznie nie jest.
Przeraża mnie sama myśl, że znowu się zaczyna szkoła. Matura w tym roku i planuję ostro się wziąc do pracy. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
Chciałabym jeszcze troche poleniuchowac sobie ;)
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:16   

A ja mam migrene na samą myśl o tym,co mnie czeka.... (szkoła,treningi)
noce zarwane w sumie to żadna nowość,ale szkoda wakacji... ;/
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

McRobon  

Stały User

User Stały



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Maj 2009

Sk±d: Raccoon City

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:20   

Ja też nie chcę iść do szkoły, tym bardziej że to nowa szkoła w innym miejscu (pierwszy raz zmieniam szkołę, od "zerówki" do 3 gimnazjum chodziłem do tej samej szkoły). Pojutrze mam spotkanie klasowe i mam trochę tremy, będzie dwa razy więcej osób niż w 3 gim.... Zobaczymy, i tak teraz strach ale potem będzie tylko lepiej :hyhy:
_________________

 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:25   

Opowiem może sam o moich odczuciach.
Ostatnie dni wakacji to przygotowywanie się na szkolne trudności. Niestety, ostatnio miewam częste sprzeczki z mamą co odbiera mi urok tych dni :kwasny: . Kiedy będzie rok szkolny, zacznie się zaganianie do nauki, ograniczanie wolności i takie tam :-x . W dodatku w szkole będą na mnie czekać "koledzy" z klasy. Powiem, że nie jestem zbyt lubiany :-D . Na końcu roku szkolnego stosunki z nimi się mocno pogorszyły, nie wiem jak będzie teraz. Z drugiej strony do gimnazjum idzie teraz mój najlepszy kolego, młodszy o 2 lata, ale dobrze się dogadujemy. Zamierzam wziąć się do roboty, bo teraz egzamin gimnazjalny a ja zamierzam dostać się do liceum.
Podsumowując, myślę, że będzie źle, ale trzeba przez to przebrnąć. No i na pocieszenie mam Was, o ile nie dostanę szlabanu za 5 zamiast 6 albo o godzinę za późno odrobioną pracę domową :-D
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:27   

mam lekkiego cykora na myśl o szkole. ten rok będzie wyjątkowo ciężki. klasa przedmaturalna - a co za tym idzie ; egzaminy z rysunku, malarstwa i rzeźby...
a jak pomyślę o rannym wstawaniu, to żyć się odechciewa.
_________________
meow
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:27   

Wakacje , jak wakacje jakoś zbytnio nie ubolewam . Czuję się jakiś taki otępiały .
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:28   

Wakacje zmarnowałam. Za dużo się martwiłam, za długo trwało zanim się obudziłam i doszłam do dobrych wniosków. I akurat na koniec wakacji musiało się wszystko wspaniale ułożyć.. Tak więc żal mi tego co zrobiłam z tymi dwoma miesiącami, chociaż czasami było naprawdę fajnie, a w każdym razie zaskakująco.
Te wakacje zmieniły wszystko, aż mi się wierzyć czasami nie chce co się porobiło.
I jest wspaniale, a fakt że idę do liceum, nowa klasa i tak dalej, wogóle mnie nie obchodzi. Na początku wakacji tak strasznie chciałam, by już zaczął się rok szkolny, a teraz nie chcę. W każdym razie chcę mniej. Uczyć mi się trochę nawet chce.
Ale modlę się, bym miała czas na to co teraz dla mnie chyba najważniejsze.
 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:30   

destrukcyjna napisa³/a:

a jak pomyślę o rannym wstawaniu, to żyć się odechciewa.


O tak, przyzwyczaiłem się już do spania do południa, a tu nagle pobudka o siódmej :-/ . Już widzę siebie śpiącego na lekcjach :-D
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:35   

Cytat:

a tu nagle pobudka o siódmej



7 i Ty narzekasz ? ja w gim wstawałam o 6....a teraz 5...5.30...
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Pszczczółka  

User


ImiÄ™: Asia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:35   

Szkoda wakacji.... Ja też idę do nowej szkoły i znam tylko 7 osób a na samą myśl o tej szkole boli mnie żołądek
 

trocheniesmialy  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:37   

a ja się cieszę,że już szkoła :wstyd: im szybciej ją zacznę tym szybciej ją skończę:) najgorzej wstawać rano :kwasny:
 

Anthares94  

Stały User



ImiÄ™: P

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Nie z tego ¶wiata

   

Wys³any: 2009-08-26, 21:40   

agusiek napisa³/a:

7 i Ty narzekasz ? ja w gim wstawałam o 6....a teraz 5...5.30...


No wiesz, dla jednego to jest złe, a dla drugiego gorsze :-D . Dla mnie i to jest nie do zniesienia! Ale przynajmniej teraz bedzie jeszcze widno, nie będzie tak tragicznie. Gorzej będzie w zimie. Tak chłodno i ciemno, jeszcze przed wschodem słońca
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com