Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-09-04, 16:23   

Cytat:

"Ale to nie zmienia faktu że Izrael jest państwem złym"


Ale dlaczego?

Cytat:

"które, i znając historie i tak prędzej czy później upadnie."


Ale... dlaczego? I jaka historia niby to udowadnia?
_________________
Smile or die!
 

lisek96  

Stały User

Siewca starej wiary


Imię: Michał

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-09-05, 19:11   

Ranger napisa³/a:

Ale dlaczego?

Bo zajmuje nie swoje terytorium, uciska inny naród z którym walczy w nie równej walce, no i morduje.

Ranger napisa³/a:

Ale... dlaczego? I jaka historia niby to udowadnia?

No jak wiadomo przecież ilekroć powstało państwo Izrael(pod różnymi nazwami , zawsze upadało.
_________________
Perunie! Perunie! Uderz w błękit nieba
Obudź strach u wrogów

Gdy wznosimy w górę swoje miecze
Mamy siłę Bogów!
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-09-05, 20:22   

Cytat:

"Bo zajmuje nie swoje terytorium"


Krecimy sie w kolko. Uzasadniasz dwie tezy nimi samymi, tylko je krzyzujac. Kot jest czarny, bo jest kotem, a jest kotem, bo jest czarny.

Powtarzam. Izrael ma takie samo prawo do Izraela, jak Arabowie. A nawet silniejsze, bo Zydzi byli tam wczesniej, i sa tam teraz.

Cytat:

"uciska inny naród"


O, Zydow tez uciskaja w innych panstwach arabskich. : ) Chyba nie powiesz mi, ze antysemityzm w panstwach arabskich jest slabszy od antyarabizmu w Izraelu?

Na marginesie, panstwem, gdzie Arabowie maja najwieksze prawa polityczne i spoleczne jest paradoksalnie wlasnie Izrael. : ) Warto miec to w pamieci.

Cytat:

"z którym walczy w nie równej walce"


Ale jak to nierownej? Wg jakiego kryterium? Arabow mamy miliard. A Izraelczykow jednak troche mniej.

Cytat:

"No jak wiadomo przecież ilekroć powstało państwo Izrael(pod różnymi nazwami , zawsze upadało"


To samo mozna powiedziec o kazdym panstwie. Chocby o Polsce. Albo o Egipcie. To co, likwidujemy Egipt? Ale chwila... Komu go przekazemy? Kosmitom?
_________________
Smile or die!
 

Hayaishi  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-09-06, 09:59   

Everthus napisa³/a:

Swoją drogą Izraelczycy mi imponują - potrafią sobie poradzić w każdych warunkach. Może dlatego tyle osób ich nienawidzi.



dokładnie. Izraela nie da się (chyba) zniszczyć. A nawet jeśli to po co? Każdy naród ma prawo do własnej ziemi, własnego kraju. Araby mają już wystarczająco dużo terenów.
_________________
Ciemność nie przezwycięży ciemności.
Uczyni to tylko światło.
Nienawiść nie przezwycięży nienawiści.
Może to zrobić jedynie miłość.


Per Aspera Ad Astra
 

lisek96  

Stały User

Siewca starej wiary


Imię: Michał

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-09-06, 14:41   

Ranger napisa³/a:

O, Zydow tez uciskaja w innych panstwach arabskich. : ) Chyba nie powiesz mi, ze antysemityzm w panstwach arabskich jest slabszy od antyarabizmu w Izraelu?

Tam ¯ydów mogą, nie mam nic przeciwko.

Ranger napisa³/a:

To samo mozna powiedziec o kazdym panstwie. Chocby o Polsce. Albo o Egipcie. To co, likwidujemy Egipt? Ale chwila... Komu go przekazemy? Kosmitom?

No tak, ale Izraela nie wyło przez wiele wieków a Polski najdłużej przez 123 lata. A poza tym czemu się wcześniej nie starali odzyskać swoje Ziemie? Przecież są wszędzie.
_________________
Perunie! Perunie! Uderz w błękit nieba
Obudź strach u wrogów

Gdy wznosimy w górę swoje miecze
Mamy siłę Bogów!
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-09-06, 16:27   

Cytat:

"Tam ¯ydów mogą, nie mam nic przeciwko"


Czyli gdy Arabowie uciskaja Zydow, to dobrze, ale gdy Zydzi uciskaja Arabow, to zle?

Yep. Jestes zaklamanym hipokryta.

Cytat:

"No tak, ale Izraela nie wyło przez wiele wieków a Polski najdłużej przez 123 lata."


Dzizas, to sie robi coraz glupsze...

Skoro panstwo, by zostac przez ciebie uznane, musi najpierw istniec przez iles tam wiekow, to w takim razie jak uznasz powstanie Polski, skoro przed powstaniem Polski nie bylo Polski? Powinnismy w takim razie, idac Twoim tokiem myslenia, natychmiast oddac caly kraj Germanom oraz Celtom! A najlepiej Neandertalczykom! A jeszcze lepiej - dinozaurom. A wlasciwie to rybom.

Jestes na krawedzi mojej intelektualnej cierpliwosci. Staraj sie juz nie zanizac poziomu, bo szorujesz juz brzuchem po skalistym dnie.

Cytat:

"A poza tym czemu się wcześniej nie starali odzyskać swoje Ziemie? Przecież są wszędzie."


Wszedzie to jest wodor.

A wczesniej tez sie starali. Na miare swoich skromnych mozliwosci.
_________________
Smile or die!
 

lisek96  

Stały User

Siewca starej wiary


Imię: Michał

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-09-06, 22:38   

Spoko już się nie wypowiadam w tym temacie :P Ale to nie zmienia faktu że ¯ydów nie lubię ;)
_________________
Perunie! Perunie! Uderz w błękit nieba
Obudź strach u wrogów

Gdy wznosimy w górę swoje miecze
Mamy siłę Bogów!
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-06-30, 21:48   

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Dajr_Jasin
"Liczba zabitych mieszkańców wsi szacowana jest od 100 do 254 osób, spośród ok. 750 mieszkańców miejscowości. Pozostali uciekli lub zostali wypędzeni z osady po jej zdobyciu przez siły żydowskie.....
Premier Ben Gurion publicznie nazwał Menachema Begina, obarczanego odpowiedzialnością za zajścia, "Menachemem Hitlerem""

http://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Begin

laureat Pokojowej Nagrody Nobla za rok 1978
"Begin był zwolennikiem stosowania metod terrorystycznych. 26 lipca 1946 brał udział w przygotowywaniu zamachu na Hotel Króla Dawida w Jerozolimie, w którym zginęło 89 osób (m.in. 41 Arabów, 26 Brytyjczyków, 17 ¯ydów). 27 kwietnia 1947 na jego rozkaz, w odwecie za wykonanie wyroku śmierci na członkach Ecelu, terroryści powiesili dwóch porwanych żołnierzy brytyjskich, co wywołało antysemickie zamieszki w Wielkiej Brytanii.............
Jest obarczany odpowiedzialnoÅ›ciÄ… za masakrÄ™ ludnoÅ›ci palestyÅ„skiej w Deir Jassin w dniach 9–11 kwietnia 1948,"
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-07, 23:33   

Państwo Izrael to nic innego jak zwykły sztuczny twór powstały z litości po rzekomym "holokauście", który tak na prawdę nie powinien powstać... ale to już inna sprawa...
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-03-07, 23:39   

Dominoo17 napisa³/a:

rzekomym "holokauście"


zieeeew...kolejny...
Zdajesz sobie sprawę, że to sformułowanie jest w Polsce karalne?

Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie PamiÄ™ci Narodowej – Komisji ¦cigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy, jest przestÄ™pstwem Å›ciganym z urzÄ™du zagrożonym grzywnÄ… lub karÄ… pozbawienia wolnoÅ›ci do lat 3. Wyrok podawany jest do publicznej wiadomoÅ›ci

Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są:
a) popeÅ‚nione na osobach narodowoÅ›ci polskiej lub obywatelach polskich innych narodowoÅ›ci w okresie od dnia 1 wrzeÅ›nia 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r.: – zbrodnie nazistowskie,– zbrodnie komunistyczne,– inne przestÄ™pstwa stanowiÄ…ce zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkoÅ›ci lub zbrodnie wojenne.
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-07, 23:53   

Doskonale zdaje sobie sprawę że takie sformułowanie jest karalne, ale po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-03-08, 00:01   

Czyli, świadomie zaprzeczasz faktom i świadomie popełniasz przestępstwo.
Wiem, że wiek około gimnazjalny procentuje głupotą, niemniej to mnie wybitnie rozczuliło... sam widzisz ile jest warte twoje zdanie :-D
 

Dominoo17  

User

Dominik z Brzezin


ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 07 Mar 2015

Sk±d: Brzeziny

   

Wys³any: 2015-03-08, 00:12   

Zacznijmy od tego że nie jestem z Gimnazjum :P

zdaje sobie sprawę że to jest karalne, ale inna sprawa to taka że wyraziłem swoje zdanie na ten temat, ale jako że mamy wolny kraj(w teorii), mogę mówić co myśle na dany temat....
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com