Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-07-02, 03:18   Zdobycie numeru

Halko alko. Pisze tutaj z taka mala iskra nadzieji na pomoc, poniewaz pustka w banii i nie wiem jak postapic w mojej sytuacji. Do rzeczy, skonczylem prace w firmie, w ktorej pracowalem z pewna piekna juz nawet dorosla kobieta, bo juz po 40 :) Ja mlodzik bo nawet nie 23, ale nie o tym xd. Dlugo tam nei posiedzialem, ale z kobitka sie dogadywalem na takim poziomie, ze uf no rozmawiajac z nia czulem sie jakbym byl na emce xd Chodzi o to, ze nie mam jej numeru a w ostatni dzien kiedy bylem sie pzoegnac z ekipa, a przede wszystkim z nia nie zapytalem o numer, spenialem finalnie :mrgreen: Nie wiem jak ten numer zdobyc aktualnie :/ Kolega na urlopie, jest jeszcze kolezanka ktora tego numeru tez zapewne nie ma, ale moze udaloby sie jej zdobyc. Macie jakies pomysly? :przestraszony:
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-07-02, 09:00   

Jak ma fejsa, to może przez fejsbuka? ;) albo napisz na jej firmowego maila?
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-07-02, 14:39   

No kolega mi to proponowal, wiec z ciekawosci sprawdzilem czy ma i jest, ale nie ma 100% pewnosci, ze korzysta z niego. Mimo wszystko facebook to ostatnie miejsce, gdzie chcialbym zalatwia takie rzeczy i tak ta mozliwosc byc moze zostawi3 jako ostatnia deske ratunku xd Chcialem kolezanke poprosic, aby wyciagnela od niej numer, ale moze sie jej wygadac, ze ja chce (co nie sprawi mi problemu). No mam pustke w banii xd
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-07-02, 14:48   

no to skoro ma fejsa, to zawsze możesz tam zagadać, to najprostszy sposób ;) wyciąganie od koleżanek numeru to średnia sprawa. może się w ogóle nie zgodzić albo tamta dziewczyna się wkurzy, że koleżanka rozdaje jej numer, nawet jeśli to będziesz Ty, kolega z pracy :)
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-07-02, 18:40   

ło kur*** a ja myślałem że spotykając się z 3 lata starszą dziewczyną jestem bogiem XD ło Panie! ciężki temat :P trochę lipa z tym fejsbukiem, pokombinuj inaczej
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-07-03, 01:19   

No ja sam zdaje sobie sprawae, ze fb to lipa jak... Z drugiej strony Olcia ma tez racje i no nie wiem- impas xd
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-07-04, 21:01   

Nikt nie rozdaje swojego nr.na lewo i prawo i z całą pewnością nikt sobie nie życzy aby inni rozdawali drugim osobom nie swoje nr.telefonu. Odchodząc z pracy należało samemu zapewnić sobie możliwość spotykania z tą kobietą,o ile oczywiście ona sobie tego życzy,bo coś mi się wydaje,że kobieta 40-letnia ,z całą pewnością ma znajomych w swoim wieku,a to,że się dogadywaliście w firmie,nie oznacza nic,kobieta chciała być nie tylko koleżeńska,ale i miła - to wszystko.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

kammyk

User



Do³±czy³: 13 Lis 2017

   

Wys³any: 2018-07-06, 09:36   

po co numer tel, podejdź pod pracę na koniec zmiany i zapytaj czy nie chce skoczyć na kawę, bo nawet w nowej pracy nie ma takich fajnych kobiet jak Ona..
_________________
a nie, to nie...
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-07-06, 17:02   

Nie ma opcji takiej, juz pisze dlaczego. Na teren firmy nie wejde, poniewaz ochrona mnie nie wpusci bez identyfikatora, takze unlucky. Podejsc pod firme i poczekac tez mija sie z celem, poniewaz dupeczka furka jezdzi i nawet nie mialbym szansy jej zlapac, przed tym zanim odjedzie, a widze ja w sumie codziennie jak do robo jedzie czy zawija na chawirke xd Czaisz, firma ma swoj parking i musialbym chyba drzec ryja na pol mojego osiedla(firma znajduje sie 3min ode mnie), zeby mnie uslyszala i nie odjechala he Generalnie zostaje mi tylko facebook, ale to jest tak durny pomysl z mojego punktu widzenia, ze to szok xd Mimo wszystko innej drogi nie mam :/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com