Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:32   

Pati009 napisa³/a:

nie...chłopcy tego nie zrobią...


Uwierz, ale żyją (choć nieliczni) tacy chłopcy ;) A na pewno ja takim będę w następnym życiu :mrgreen:
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:49   

madzik2601 napisa³/a:


Uwierz, ale żyją (choć nieliczni) tacy chłopcy ;) A na pewno ja takim będę w następnym życiu :mrgreen:



heh :-P ja już kiedyś byłam chłopcem :mrgreen: i to chyba legionistą ze starożytności

Mówisz ze są może tacy chłopcy?
owszem nieliczni
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:58   

Bardzo łatwo rzucić tekstem typu "zerwałbym na zawsze", ale kiedy w grę wchodzi silne uczucie, dodatkowe okoliczności itp. to nie da się tego przewidzieć. Ja nie mam pojęcia, jak bym postąpił
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

bez_nadzieji

Stały User


Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-21, 23:23   pierwsza milosc... niepowtarzalna?

no wlasnie tak jak w temacie.. czy myslicie ze pierwsza milosc jest jedyna i nie przytrafia sie nigdy wiecej? ja mialam okazje ta pierwsza milosc przezyc jakies 2 lata temu . (obecnie mam prawie 18 lat) i od tej pory nie przezylam niczego rownie pieknego... co wiecej od tej pory nei bylam na prawde zakochana i nie zalezalo mi na nikim. Zauwazylam tez ze nie mam od tych 2 lat kompletnie szczescia do facetow... zastanawia mnie to czy to moja wina czy to po prostu pech. Boje sie ze juz nigdy mi sie to nie powtorzy ze kazdego faceta bede odrzucac bo nie jest podobny do tamtego.. slyszalam ze niektore zwiazki sie rozpadaja przez ta "pierwsza milosc" ... bo tak trudno jest o niej zapomniec... ;( co o tym myslicie?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-22, 08:15   

Wiesz to nie koniecznie musi być to akurat pierwsza miłość , spotykamy wiele ludzi, jeden z nich staje się człowiekiem , w którym jest się zakochanym ,z których przeżyjemy mnóstwo wspaniałych chwil , później ta osoba w jakiś sposób odchodzi i ciągle o niej myślimy, porównujemy do niej/ do niego swoich partnerów, ciągle na coś czekamy.Myślę ,że z czasem wspomnienia blakną ,że pewnie w całym życiu można spotkać kilka takich swoich "pierwszych miłości"
_________________
Drugs&hugs.
 

extasia  

Wymiatacz

Twoja Fantazja



Do³±czy³a: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 09:19   

Miałam podobna sytuację, przez dwa, trzy lata jeden chłopak, oczywiście tylko w myslach. W ogóle nie zwracałam na innych uwagi. Ale z czasem to przeszło.

Masz jeszcze dużo czasu przed sobą, na pewno jeszcze spotkasz tą 'jedyna miłośc' :)
_________________
`i tak dalej idziesz w przyszłość,
jesteś dalej, blisko, czy już bliżej niż blisko?
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-03-22, 10:51   

Jak dla mnie to ta druga miłość była niesamowita, albo nawet i trzecia, a nie ta pierwsza...
a teraz czekam na czwartą i mam nadzieje, że bedzie jeszcze lepsza...
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

bez_nadzieji

Stały User


Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 13:43   

moze i macie racje tylko wiecie jak to jest jak czeka sie bardzo długo to z czasem traci sie nadzieje...;(
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-22, 17:55   

Pierwszą miłością nazywa się pierwszego faceta z którym naprawdę zawarło się niezły poważny związek. Wydaje się, że to się nie powtórzy, ale życie się rozkręca i nie powinniśmy pamiętać o pierwszej osobie, którą się pokochało tzn. nie wspominać jej aż tak często. Słyszałam, że kobiety zaczynając swój kolejny związek zaczynają wszystko tak jakby od nowa i tak powinnaś zrobić. Faceci za to porównują sobie jedną do poprzedniej. I tak będzie. Więc zacznij od nowa i nie wypominaj sobie przypadkiem, że nie potrzebnie rozstaliście się z tamtym, bo teraz już nikogo nie znajdziesz. Znajdziesz na pewno.
_________________
ona umrze martwa.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 18:08   

zasada jest taka, ze jak przyjdzie lepsza, to powiesz, ze to ona jest ta pierwsza najlepsza a inne pójdą w cień ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 18:56   

Pierwsza miłość? Dawniej byłam z chłopakami najdłużej 1 miesiąc i może tydzień... Czy to się da nazwac miłościa? Raczej nie. Z moim obecnym chłopakiem jestem już pół roku. I to jest mój pierwszy poważny związek. ;) Mam nadzieję że spędze z nim jeszcze wiele wspaniałych chwil, jednak gdybyśmy się rozstali, pamiętałabym go na zawsze.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 19:00   

Pierwsza miłość?
Hmm.. (nie ma śmiacia się) to było ok. 3 lat temu. Byłem zakochany w jednej takiej aktorce. Wiem wiem, pewnie powiecie że to nie była miłość ale naprawdę nieźle mnie wtedy wzięło. No ale to chyba raczej było zauroczenie jej urodą aniżeli coś innego bo po pierwsze przeszło po ok. dwóch miesiącach a po drugie tak za bardzo nic więcej o niej nie wiedziałem.
Późniejsze miłości (a było ich kilka) były bardziej trwałe ale mimo wszystko takie pierwsze odczucia, taka namiastka miłości jest piękna i niezapomniana, nawet jeżeli jest kierowana do nieznanej osoby.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

bez_nadzieji

Stały User


Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 19:49   

Missy napisa³/a:

Pierwszą miłością nazywa się pierwszego faceta z którym naprawdę zawarło się niezły poważny związek. Wydaje się, że to się nie powtórzy, ale życie się rozkręca i nie powinniśmy pamiętać o pierwszej osobie, którą się pokochało tzn. nie wspominać jej aż tak często. Słyszałam, że kobiety zaczynając swój kolejny związek zaczynają wszystko tak jakby od nowa i tak powinnaś zrobić. Faceci za to porównują sobie jedną do poprzedniej. I tak będzie. Więc zacznij od nowa i nie wypominaj sobie przypadkiem, że nie potrzebnie rozstaliście się z tamtym, bo teraz już nikogo nie znajdziesz. Znajdziesz na pewno.


hm no tak tylko kogos kogo bym mogla pokochac tak jak kiedys jego brak.. a minelo jak juz wspomnialam 2 lata. Odczuwam coraz wiekszy lek przed samotnoscia ale z drugiej tez strony nie chce sie pakowac w zwiazek w ktorym nie bede szczesliwa ani spelniona.. Boje sie jednak ze wykozystalam juz moj "limit szczescia' ;/
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-22, 19:52   

Nie ma żadnego limitu szczęścia.
A to, że minęły 2 lata to nie zwalnia Cie z tego, że czujesz samotność i tęsknotę. Może spróbuj się z kimś jak na razie zaprzyjaźnić? Spędzaj z Nim dużo czasu, ale nie dawaj żadnych znaków, nic po prostu siedź cicho jeśli chodzi o te sprawy. Pokazuj, że zależy Ci na przyjacielu. Możliwe, że się zakochasz myśląc, że nie chcesz niczego poważnego, albo zakochasz się kiedy zobaczysz, że świetny z niego przyjaciel.
_________________
ona umrze martwa.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 19:58   

Missy napisa³/a:

Możliwe, że się zakochasz myśląc, że nie chcesz niczego poważnego, albo zakochasz się kiedy zobaczysz, że świetny z niego przyjaciel.


Dobra rada. Tez tak kiedys mialam ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com