Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-24, 15:09   

ja bym zdecydowanie nie pozwolił kobiecie na takie coś, jeśli brak jej przygód to niech facet nie zaczyna z taką związku tylko czeka aż wydojrzeje
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-24, 15:30   

pryzmat napisa³/a:

niech facet nie zaczyna z taką związku tylko czeka aż wydojrzeje


Nie jest to kwestia dojrzałości.

Generalnie nie uznaję czegoś takiego, że facet mi mówi "idź, możesz przelizaż się z tym, bzyknąć z tamtym". Rozpatruję to tylko i wyłącznie w kontekście upodobań seksualnych, o czym wyżej pisałam. I też w tym kontekście nie uważam, aby było tu gdzieś miejsce na niedojrzałość.
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 16:08   

Osobiście nie wyobrażam sobie powiedzenia żeby dziewczyna poszła się z kimś kochać. Jak ktoś chce niech sobie to robi widać ma jakieś osobiste potrzeby.
Nie do końca uważam by od razu można było takie osoby potępiać.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 15:36   

Cuckold jest dla mnie dziwnym zjawiskiem. Już zdrada wydaje mi się bardziej na miejscu niż to, ale kto co lubi. Uważam, ze takie układy trochę burzą więzi społeczne itd. Ale nie jestem pruderyjny, więc jak ktoś to lubi to niech bawi się dobrze.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 15:53   

Cytat:

No ale jeśli partner "zezwala"...To czy wciąż można tu mówić o zdradzie i niezachowaniu wierności?



Nie wiem, całe to zjawisko uważam za skrajnie... dziwne? Co kto lubi, ale co to ma być za związek? Związek to oddanie i poświęcenie, po co się wiązać skoro stawia się na aspekt fizyczności, intymną więź trafia wtedy szlag, taka prawda. Takiego przyzwolenia wolałabym nie dostać, jestem monogamistką, poza tym byłoby to dla mnie upokarzające, jakby mojego faceta takie coś podniecało to zaczęłabym się zastanawiać nad przyszłością.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-26, 08:31   

Damn napisa³/a:

Związek to oddanie i poświęcenie,


I na przykład to, ze partnerka zgodzi się na seks z innym przy swoim partnerze można pod takie poświęcenie podciągnąć.
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 09:07   

Jeśli w związku poświęcasz się to sory, ale dla mnie to dziwne. Prawdziwa miłość to akceptowanie wzajemna, a nie poświęcanie jednego z partnerów. W każdej sytuacji można porozmawiać i dojść do sedna takiego by żadna strona nie cierpiała. W tym przypadku także.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-26, 09:12   

herger, nie uznaję poświęcania się i rezygnowania z siebie w związku. To bzdura jest. Mój komentarz był tylko i wyłącznie odniesieniem do tego, że pod owe poświęcenie wiele rzeczy można podpiąć. Praktycznie każdą.
W poprzednich moich wypowiedziach pisałam, jak ja pojmuję "zdradę za przyzwoleniem" i nie, nie byłoby dla mnie poświęcenie się dla śmiesznego widzimisię partnera.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com