Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: eM | 2009-08-04, 16:31

Autor

Wiadomo¶ć

poem sometimes  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 15 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-08-03, 22:34   ÂŻenada

To ma być jakiś żart? Kometa ubzdurała sobie, że offtopuję (co jest oczywistym kłamstwem, łatwo to sprawdzić i wyjaśnić) i napisała mi ostrzeżenie słowne. Zwróciłem jej uwagę i wyjaśniłem błąd, po czym dostałem warna :-o To jest odpowiedź na niekompetencję? Jeśli czegoś nie rozumiesz Kometa, to pisz na PW, a jeśli bycie moderatorem to dla Ciebie zbyt nerwowe zajęie - to zwyczajnie zrezygnuj. Proszę o ściągnięcie ostrzeżenia, nie widzę tu pola do dyskusji, ale ewentualne argumenty chętnie odbiję.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-08-04, 16:12   

poem sometimes,
W jednym temacie upomniałam Cię o wypowiadanie się o innych użytkownikach.Dostałeś ostrzeżenie słowne, Twój post został zgłoszony, nie zastosowałeś się do zaleceń moderatora, dostałeś ostrzeżenie.
Więc proszę, bez nerwów.

Proszę tu znajduje się jedno z ostrzeżeń słownych ,które Ci dałam po konsultacji z administracją.

Ktoś tu się chyba fajnie bawi, bo mój post poleciał. BRAWO. I jak długo niejaki Nosferatu będzie się migał od 3 warna? Bo to już nawet nie jest zabawne, że on wciąż pisze.

//Hm,a przypadkiem ty nie chcesz zasłużyć na WARNA ? Jeszcze jeden taki post ,a skończy się na czymś więcej niż ostrzeżeniach słownych


Takie posty są traktowane jako offtop, dlatego ,że istnieje odpowiedni dział do zamieszczania tego typu uwag.Przypominam także o funkcji zgłoszenia danego postu jeśli widzisz ,że użytkownik zachowuje się niezgodnie z regualminem.



Pozdrawiam.
_________________
Drugs&hugs.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2009-08-04, 16:31   

Sprawdziłem, taki post rzeczywiście był i zgadzam się w 100% że jest to ewidentny offtopic.

Tak jak już Kometa napisała do zgłaszania skarg jest odpowiedni temat, a posty sprzeczne z regulaminem możesz zgłaszać za pomocą czarnego wykrzyknika w prawym dolnym rogu posta.

Tutaj dostałeś ostrzeżenie słowne:
http://www.e-mlodzi.com/t...6731.htm#157378

Mimo tego kolejny raz napisałeś post nie na temat.

Nie widzę powodu, aby cofnąć te ostrzeżenie.

Tak więc temat zamykam.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com