Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:25   

A co do blokad rodzicielskich - w szkole takie coś jest, zablokowało mi wyniki google i stronę Pienińskiego Parku Narodowego, bo jak się okazało w galerii była fotka opalającej się w górach dziewczyny - do tego nawet nie topless tylko normalnie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:27   

Cytat:

Istnieje wielki związek pomiędzy czarnym kolorem, skórą a satanistami?


Teoretycznie nie. W praktyce - pseudo-sataniści zawsze ubierają się na czarno.

Cytat:

Powołał się na Internet i TV próbując pokazać co jest winne takiemu, a nie innemu zachowaniu.


Napisał, że Internet i telewizja mogą być źródłem złych wzorców i miał całkowitą rację. Czytaj ze zrozumieniem.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:33   

Nataniel napisa/a:

Napisał, że Internet i telewizja mogą być źródłem złych wzorców i miał całkowitą rację. Czytaj ze zrozumieniem.


Mogą być. Z mojej strony jasno wynika, że to "mogą być" jest tylko i wyłącznie przykrywką dla tego, by pokazać "kto może być tu winny". Czyli tym samym kto jest winny.
Pamięta ktos artykuł z Faktu którego treść można zawrzeć w "Grali w Mortal Kombat więc zabili siostrę"? Tam nie było napisanego że to przez tą grą, jednak związek został bardzo dobrze podkreślony - to wystarczy by namącić czytelnikom w głowach.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2010-03-23, 17:35   

Mam małe zastrzeżenie do tematu, bo owo zepsucie nie dotyczy tylko płci pięknej(a przynajmniej tak zwanej ;p).
Wystarczy się rozejrzeć jak dziewczyny chodzą ubrane, jak 'puszczają' się na prawo i lewo i nie szanują swojego ciała, jak upijają się na imprezach do nieprzytomności i nie pamiętają co się z Nimi działo. Bez komentarza.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:36   

Cytat:

Z mojej strony jasno wynika, że to "mogą być" jest tylko i wyłącznie przykrywką dla tego, by pokazać "kto może być tu winny".


A ja nie widzę żadnej przykrywki. Artykuł jasno pokazuje, kto tu może być winny i ma w tym względzie słuszność.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:37   

Nataniel napisa/a:

Artykuł jasno pokazuje, kto tu może być winny i ma w tym względzie słuszność.


I na tym kończy? Nie - tłumaczy jak zablokować "złe" funkcje internetu, które zdecydowanie są przyczyną tego co się dzieje.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:42   

TQIT - piszesz, że nie lubisz generalizacji, a sam właście generalizujesz. Mam wrażenie, że ten temat wywołuje u Ciebie takie emocje, że nie czytasz tego, co piszę.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:43   

alpen., dokładnie. Temat lepiej by brzmiał 'zepsucie polskich nastolatków...". Nie ma reguł, czy piękna czy brzydka. Zgnić może jedno, jak i drugie. Pytanie kto zawinił i jak sobie z tym radzić...
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2010-03-23, 17:47   

stubarwny napisa/a:

Pytanie kto zawinił i jak sobie z tym radzić...



Tak. To zasadnicze pytanie i trzeba znaleźć na nie jak najszybciej odpowiedź, zanim upadną wszelkie wartości.

Przecież pokolenie owych nastolatków będzie kiedyś rodzicami! Nie, nie, nie. Nie wyobrażam sobie tego.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:47   

alpen. napisa/a:

To zasadnicze pytanie i trzeba znaleźć na nie jak najszybciej odpowiedź, zanim upadną wszelkie wartości.


Odpowiedzi nie ma i nie będzie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:50   

Cytat:

Pytanie kto zawinił i jak sobie z tym radzić...


Jedną z przyczyn jest współczesna poprawność polityczna, według której koncerny, szkoły i organy państwowe przygotowują dzieci i młodzież do dorosłego życia. Przyczyną są również media kreujące współczesną modę na rozwiązłość. Jak sobie z tym radzić? Poprzez powrót do tradycyjnych wartości i szczegółową analizę oficjalnie zatwierdzanych do pracy z dziećmi materiałów.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-23, 17:56   

Internet to dobry kozioł ofiarny- sam się nie obroni, za jego oskarżenie nikogo nie można skazać. Do tego jest dostępny dla prawie każdego nastolatka.
Zacytuję tutaj słowa księdza z tegorocznych rekolekcji(mówił całkiem konkretnie):
"Ja zawsze mówiłem, że młode pokolenie jest wypadkową starego pokolenia.".
Zdanie wszystko wyjaśnia, bez przyczyny nie ma skutku, młodzież sama nie zaczęła się "obnażać" przed kamerą!
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:59   

Cytat:

Internet to dobry kozioł ofiarny- sam się nie obroni, za jego oskarżenie nikogo nie można skazać.


A czasami wypadałoby, wierz mi.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 18:25   

Apropo księdza, to ja się dziś dowiedziałem, że muzyka techno jest źródłem szatana :-o

Co do zepsucia, to dziś zdecydowanie bardziej zdemoralizowana jest wspominana płeć piękna.

A jeśli chodzi o sam artykułu i mojej reakcji - znieczulica.
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


Imię: Dorota

Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: z brzucha mamy

   

Wysany: 2010-03-23, 18:56   

Myślałam, że na pieska to inaczej... Ale ona chyba nie, niedobrze mi się zrobiło, gdy czytałam ten artykuł.
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com